Skocz do zawartości
poca

Pokaż swoją twarz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się niewiele zmieniłem, nadal mam siwiejący łeb, kaprawe oblicze i kurtkę Campusa, tyle że inny model, tamta się wychechłała. Zwierzątko przybyło, o:

 

Dołączona grafika

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopaliście temat, to i ja się pokażę. Niektórzy może mnie jeszcze na tym forum pamiętają, w każdym razie w aktualnym wydaniu się trochę postarzałem :P

Dołączona grafika

 

 

A to staroć którego odnalazłem jeszcze w sigu enta ze zlotu w Gda w... 2006 roku? :D http://img97.imageshack.us/img97/4413/grassquad2wz1.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętają, szkoda, że już ludzie nie kręcą tak jak kiedyś.. każdy ma inne rzeczy na głowie a nawet jeśli już to całe o/c obecnie sprowadza się do podniesienia mnożnika i.. tyle w temacie. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja to już totalnie skupiłem się tylko na robieniu komputera maksymalnie cichym, teraz może byłoby mnie finansowo stać na jakąś większą zabawę w kręcenie, ale zmieniły się priorytety, auto kupić, odłożyć jakąś część na własne mieszkanie i tak dalej, nie chce się już ładować każdej wolnej kasy w zabawki :)

Edytowane przez hary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się ujawnię, najwyższy czas. Mordka wyłazi z ukrycia :).

Można wykorzystywać do straszenia dzieci i gorszenia co poniektórych ludzi ;).

Zdjęcia użytkownika: AragornPL (tutaj, ogólnie rzecz biorąc, z "życia w fandomie mangowym")

Jako załącznik występują dwa moje zdjęcia - jedno, które kiedyś, ktoś wykonał mi przez przypadek i bardzo mi się spodobało, drugie natomiast w miarę aktualne.

post-112992-0-94337800-1306444361_thumb.jpg

post-112992-0-65990200-1306444371_thumb.jpg

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na konwentach różne rzeczy się dzieją, między innymi socjal pomiędzy ludźmi o, bądź co bądź podobnych zainteresowaniach ;). Kocie uszka* ftw!

*nekomimi

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...