Skocz do zawartości
Liquid

UFO:Aftermath

Rekomendowane odpowiedzi

AAAAAAAAAAA!!

Wlasnie zobaczylem ze mozna juz kupic na www.cenega.pl

W Anglii juz rozsylaja do kupujacych, a w Niemczech juz jest wypuszczone ISO!

Pare dni i bedzie koniec meczarni. Nie moge sie doczekac :D

I pojda precz wszystkie HALO MOHY i inne bzdety :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostało mi 50 % zasysam z Bittorenta, widziałem screenshoty z UFO AFTERMATCH.....szczerze mówiąc cienko to wygląda grafa biedna te wizerunki postaci na dole jakies takie jak sprzez 2-3 lat z KrzyweStudio :wink: ..hmm moze grywalnosc bedzię dobra ale to tez trudno powiedziec....jestem pełen obaw myslę ze nie wytrzyma konkurencji z SilentStorm :roll: ...w SS jest nawet rozwalanie ścian ..no i te gadki ..miodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wlasnie na DC zobaczylem pliczek DEV-ufoa.bin 750mb i dev-ufob.bin :D - to raczej nie jest ufo: enemy territory :) na emulu podobno tez jest ale ja tego gofna nie uzywam ... co najciekawsze issonews jeszcze nie pokazalo tego ... jedynie www.nforce.nl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie, że werja PL jak na razie jest zwalona? Nie da rady się nic zainstalować, bo nazwy płyt są złe, z resztą tak jak w angielskiej, tylko tam za któryms tam razem da rady się gra zainstalować :? Trza czekać na jakiś patch lub nową wersję bin-ów/iso.

 

UPDATE- podobno da się zmienić nazwy płyt w programie WINISO. Jak ktoś już dociągnie płytki, niech napisze, jak mu to wyszło i da instrukcję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...