Skocz do zawartości
Liquid

UFO:Aftermath

Rekomendowane odpowiedzi

hiv hiv huurraaaa czemu nie mowiliscie ze jest ufo enemu unknown w wersji gold pod winde?? wrescie sobie normlanie w to zagram:D:D:D:D

 

Acha, bylbym zapomnial dzieki mrtnt za wyklad!!:-)

i za zniechecenie do aftermath - wywalam to cos z emula - ewidentnie szkoda czsu:/

 

PS niestety dalej z hz mam problem...

opcja ZASTAP -w dx diag nie ustawia tak jak trzeba...

w sterownikach jest tylko dla trybu d3d - tez nie dziala przy przestawieniu

w pstrip (ktory normalnie dziala bez problemu) niestety nie da sie ustawic takiej rozdzielczosci w ktorej ufo pracuej co eliminuje mozliwosc zmiany odswiezania...

PS2

jaka to bedzie rozdzielczosz... w ktorej jest 31 khz przy 75hz bo w takiej pracuje...

PS3 hehe

sciagalbym - ale juz wywalilem to raz , a dwa to sie sciagaloooo woooolnoooo ze ja p....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam przebieg tej komedii w 5 odslonach jakby ktos nie wierzyl :lol: , specjalnie zrobilem screenshoty :lol:

 

dluga droga do sukcesu czyli od UFO ENEMY UNKNOWN do UFO BUGS UNKNOWN...

 

ChrisB, sciagaj! to trzeba zobaczyc na wlasne oczy! Juz wiem czemu nie ukazalo sie demo tej gry tylko od razu jest w sprzedazy! :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jeśli chodzi o ufo: aftermatch, fajnie by bylo jakby ktos zrobil moda, ktory by dodawal elemnty z EU, jak watek ekonomiczny i inne rzeczy, zmienili to na turowke u juz jest ufo 4 pelnoprawne :)

ps. kiedys widzialem jakas nakladke do UFO EU, ze zmieniala globus na 3D, ale cos nie dzialala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna troche posiekalem w to ufo, i najbardziej podoba mi sie ekran z globusem( bo tylko wtedy przypomina mi sie stare dobre ufo eu) Co to walki to tragedia, jak misja jest w lesie to ledwo widac tych ludzikow, juz lpeiej jakby zrobili cos jak j.a 2, Faktem jest ze gdyby ta gra nie miala w tytule ufo to pewnie dawno bym ja skasow, mam nadzieje ze kiedys powstanie kolejna dobra turowa gra x-com, poki co to chyba poczekam na j.a 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego fajnie wygląda sprawa z cheat'ami. Otóż zależnie od języka jaki mamy ustwiony, trzeba wciskać rózne kombinacje klawiszy. Np. podane jest że trzeba shift+~, a na języku ang(stany zjednoczone) trzeba zapodać shift+@... aż strach się bać co będzie trzeba wciskać na polskim, pewnikiem ctrl+alt+del :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacznie za odświeżanie starego topica... poczytałem co nieco, i ściągnąłem te UFO:EU alias Defense pod windowsy.

 

Niestety jest to wersja tylko wind 95/98... ale ktoś pisał o odpalaniu go na Win XP.

 

Ja mam Win2K, jest szansa na uruchomienie tego ustrojstwa, czy mam wyciągać grata z piwnicy na P120?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóz... u mnie wypluwa jakąś skaszanioną i poszatkowaną grafike na początku w intro, menu jest w trzech pasiastych i wielce nieczytelnych kopiach.

 

W pliku readme wyczytałem, że jest to wersja dla Win95/98...

 

Moja wersja gry zajmowała jakieś 8 mega...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie odnosnie UFO Aftermath:)

niw iecie przypadkiem czy czasen nie ma tylko jednego gatunku obcych

bo ja spotykam tylko jeden gatunek. bo te inne to sa mutanty wiec??

 

acha i czy ktos ma spolszcenie do X-COM: Terror from the deep:)??

 

plis dajcie znac bo na necie szuklalem przzez 2 dni i znalazlem ale tylko do Enemy Unknow czyli do czesci pierwszej a ja potrzebuje do drugiej:)

 

 

 

thx:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry ze odkopalem taki stary topic ale ostatnio zaczelem sobie grac w UFO:Aftermatch(mam po polsku) i co niektorzy narzekaja ze nie mozna wlazic do statkow obcych, ze jest malo broni itp itd. Owszem na poczatku nic nie mozesz robić bardziej przydatnych badan, nie masz zadnych giwer oprocz UZI. No ale z czasem jak gralem, zdobywalem bazy, w bazach byly magazyny to i nowe bronie. Dorobiłem sie Granatnika, Bazooki, opracowalem sobie jak obslugiwac laserowe karabiny obcych, przeprowadzalem sekcje zwlok obcych, mam misje ze musze leciec do BAZY W STREFIE 51(tak, tak to ta slawna strefa gdzie niby USA przeprowadza experymenty na UFO). Ostatnio zbadalem teren gdzie wylądowal UFO, wybilem mutantow i wzielem sobie statek i mam opracowane takie cos ze gdy sie zblize do statku UFO otwiera mi sie portal i moge wlezć do niego! :D Gierka jest super tyle ze dopiero jak sie powykonuje kilka nudnych misji zaczyna sie zdobywac nowe bazy, mozna przeprowadzac nowe badania itp. itd. wtedy jest ciekawie....:) :) POLECAM!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry ze odkopalem taki stary topic ale ostatnio zaczelem sobie grac w UFO:Aftermatch(mam po polsku) i co niektorzy narzekaja ze nie mozna wlazic do statkow obcych, ze jest malo broni itp itd. Owszem na poczatku nic nie mozesz robić bardziej przydatnych badan, nie masz zadnych giwer oprocz UZI. No ale z czasem jak gralem, zdobywalem bazy, w bazach byly magazyny to i nowe bronie. Dorobiłem sie Granatnika, Bazooki, opracowalem sobie jak obslugiwac laserowe karabiny obcych, przeprowadzalem sekcje zwlok obcych, mam misje ze musze leciec do BAZY W STREFIE 51(tak, tak to ta slawna strefa gdzie niby USA przeprowadza experymenty na UFO). Ostatnio zbadalem teren gdzie wylądowal UFO, wybilem mutantow i wzielem sobie statek i mam opracowane takie cos ze gdy sie zblize do statku UFO otwiera mi sie portal i moge wlezć do niego! :D Gierka jest super tyle ze dopiero jak sie powykonuje kilka nudnych misji zaczyna sie zdobywac nowe bazy, mozna przeprowadzac nowe badania itp. itd. wtedy jest ciekawie....:) :) POLECAM!

To co napisałeś to żadna nowość. Jest tylko mały problem. Ta gra jest po prostu nudna. W Ufo 2: terror ... grałem na wszystkich poziomach od normal wzwyż i za każdym razem grało mi się super. Tutaj doszedłem do momentu w którym mogłem wybrac czy walczyć dalej czy dogadać się z ufokami i i dalej już mi się nie chciało. W 2 mimo, że było mniej rodzajów misji to i tak grało się duzo ciekawiej. Jak dla mnie najlepszy do tego typu gry jest tryb turowy jak w starym ufo lub silent storm (który jest obecnie chyba najlepszą grą ufopodobną jaka wyszła od czasów ufa 2). Pozbawienie ufa wątka ekonomicznego też było złym pomysłem, ale jest jeden plus (niestety tylko jeden) super globus :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry ze odkopalem taki stary topic ale ostatnio zaczelem sobie grac w UFO:Aftermatch(mam po polsku) i co niektorzy narzekaja ze nie mozna wlazic do statkow obcych, ze jest malo broni itp itd. Owszem na poczatku nic nie mozesz robić bardziej przydatnych badan, nie masz zadnych giwer oprocz UZI. No ale z czasem jak gralem, zdobywalem bazy, w bazach byly magazyny to i nowe bronie. Dorobiłem sie Granatnika, Bazooki, opracowalem sobie jak obslugiwac laserowe karabiny obcych, przeprowadzalem sekcje zwlok obcych, mam misje ze musze leciec do BAZY W STREFIE 51(tak, tak to ta slawna strefa gdzie niby USA przeprowadza experymenty na UFO). Ostatnio zbadalem teren gdzie wylądowal UFO, wybilem mutantow i wzielem sobie statek i mam opracowane takie cos ze gdy sie zblize do statku UFO otwiera mi sie portal i moge wlezć do niego! :D Gierka jest super tyle ze dopiero jak sie powykonuje kilka nudnych misji zaczyna sie zdobywac nowe bazy, mozna przeprowadzac nowe badania itp. itd. wtedy jest ciekawie....:) :) POLECAM!

To co napisałeś to żadna nowość. Jest tylko mały problem. Ta gra jest po prostu nudna. W Ufo 2: terror ... grałem na wszystkich poziomach od normal wzwyż i za każdym razem grało mi się super. Tutaj doszedłem do momentu w którym mogłem wybrac czy walczyć dalej czy dogadać się z ufokami i i dalej już mi się nie chciało. W 2 mimo, że było mniej rodzajów misji to i tak grało się duzo ciekawiej. Jak dla mnie najlepszy do tego typu gry jest tryb turowy jak w starym ufo lub silent storm (który jest obecnie chyba najlepszą grą ufopodobną jaka wyszła od czasów ufa 2). Pozbawienie ufa wątka ekonomicznego też było złym pomysłem, ale jest jeden plus (niestety tylko jeden) super globus :D

 

cześć! No ja w UFO:Aftermatch jeszcze nie doszedlem tam gdzie mozna by sie z ufokami dogadac, ale mam pytanie do Ciebie:

 

Wiesz że są misje ze trzeba oczyscic teren z ufoków i założyć baze. No dobra ja wybieram sbie taka misje, helikopterek leci. Jestem na miejscu to leze do tej bazy, do zielonego pola. Staje wszystkimi kolesiami na tym zielonym polu, i qpa! nic sie dalej nie dzieje :( :( a gdy laze po miescie to ufokow nie ma bo wszystkie wytepilem :) U Ciebie tez tak sie dzieje czy normalnie pojawia sie okienko Koniec Misji ??? Ale jakos bym przezyl to bo i tak wkoncu baza sie zdobywa(tzn. zdobywa ja inny oddzial) i ja mam. Tylko że w misji gdzie trzeba isc do Bazy w strefie 51(napewno pamietasz ta misje) tez trzeba wlezc na te zielone pole i qpa sie dzieje :( :( a ufokow wykosilem z bazy! HELP ME!!!!!!!

 

masz racje ufo:enemy unknow i terror form the deep sa o wiele lepsze od aftermatch......:( ale ze nie mam w co grac to gram w aftermatcha :) to jest tak samo jak z serią CMR 1,2,3,4. Wszscy by chcieli fizyka jazdy z cmr 2.0 i grafa z 04.....a w ufo kazdy by chcial grafe z aftermatch(ktora nie jest najlepsza, no ale po co ma byc lepsza?)i reszte z enemy unknown i terror from the deep...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pewnym momencie będzie do przebadania "propozycja retikulan". Gostki staraja się wytłumaczyć, że działaja w wyższym celu i d;atego koniecznie musieli wyrżnąć 90% ludzkości. :D Daja nam wybór czy chcemy się przyłączyć do wielkiej szczęśliwej rodziny czy nie. :D Zakładam, że mało który gracz odpowiedział Tak. :D

 

U góry ekrany na pasku obok szybkosci czasu sa 3 przyciski. Nie pamiętem dokładnie, który ale jeden z nich to: następny poziom lub podobnie. Gdy umieścisz oddział w zielonym kwadracie wówczas wciśnij ten właśnie przycisk. Załaduje się wtedy dalsza cześć misji. Imprezka środku bazy lub statku obcych. :D

Najczęściej trzeba wtedy wybić okreslana ilośc szaraczków np 7. Podane to jest w celach misji. Jak już okrślona ilość leży w pozycji horyzontalnej wówczas wyskakuje koniec misji, lub mozna się zabawiać dalej az do ostatniego ufoka.

Wszscy by chcieli fizyka jazdy z cmr 2.0 i grafa z 04.....a w ufo kazdy by chcial grafe z aftermatch(ktora nie jest najlepsza, no ale po co ma byc lepsza?)i reszte z enemy unknown i terror from the deep...

Dokładnie trafiłeś w samo sedno. :D Tego właśnie oczekuje od wznowień starych tytułów. Grafiki z dnia dziesiejszegi oraz (a może przede wszystkim) grywalności dorównującej pierwowzorowi. Bo w innym przypadku po co profanować tytuł. Lepiej zostawić go w spokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Bartek 1 !!! a co do propozycji retikulan to ich wykosze w pizdu  wkoncu 17maj 2004 to niedlugo  a o tej dacie zaczyna sie aftermatch

Wtedy już od 2 tygodni będziemy w UE i nic gorszego nas już nie będzie mogło spotkać. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zacząłem dopiero pogrywać w tą gierke od wczoraj i mam problem z misją gdzie trzeba zniszczyćjakiś obiekt albo obezwładnic i przywieźć żywe okazy obcych do bazy i teraz nie wiem czy żęby wykonaćte misjęto musze czekać aż wynajde jakieś bomby albo paralizatory czy jak ma to zrobićlicze na pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zacząłem dopiero pogrywać w tą gierke od wczoraj i mam problem z misją gdzie trzeba zniszczyćjakiś obiekt albo obezwładnic i przywieźć żywe okazy obcych do bazy i teraz nie wiem czy żęby wykonaćte misjęto musze czekać aż wynajde jakieś bomby albo paralizatory czy jak ma to zrobićlicze na pomoc

ja ufoli zawoziłem do bazy tak ze w nich strzelałem aż upadli na ziemie i nie mogli sie ruszać ale żyli....jaki objekt musisz zniszczyc? :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki tam jakies takie kupy leżą ale jużwiem ze trzeba stanąć w żółtym kwadracie i strzelać dzięki zap omoc

 

No to jeszcze jedno pytanko co zrobić żeby wejść do statku obcych pisze coś że trzeba zdobyć kadłub co mam zrobić żeby go zdobyć i zbadać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...