Skocz do zawartości
Adamus1906

NAJLEPSZA GRA RPG WSZECHCZASÓW to wg was..

Rekomendowane odpowiedzi

1. FFVII

2. Fallout 1&2

3. Chrono Trigger

 

Tuż za podium Grandia 2(bardzo niezauważona gierka, mimo ultra liniowej fabuły parę rzeczy zachwyca- system walk/czary)

 

Ad1)tu wiadomo, kto grał wie czemu te katany są tak cudowne, kto pokonał weapony używając ciężko zdobytego KOTR też wie:) plus kto nie płakał jak umierała Aeris?przyznać się!-ach widać że wszyscy ryczeli...

Ad2)kurde co za piękne gierki, dźwięk obrotówy i rozwalające się po ścianach flaki to jest to, plus Gausse Rifle- wkrótce mój powrót do Arroyo:)

Ad3)grafika gorsza niż na komórce, a miodzio jak prosto z pasieki

 

Ps: jest jeszcze parę rpg ale przy tej trójce wg mnie wymiękają (oprócz FFVIII)

Edytowane przez Tolokan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ff bardziej pasuje do hack and slash niz do typowych rpg , ale to maly szczegol , lol , jak dla mnie to the elder scrolls II daggerfall i morrowind i seria ultima

1727322[/snapback]

Która czesc FF podcodzi pod H&S ??

FF to klasyczny przykłąd jRPG z wsztskimi jego wadami i zaletami, a z H&S nie maja nic wspulnego (no.. moze ten mmorpg, ale w niego nei gralem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T E T R I S

 

gra wszechczasów

ta z GameBoy, najlepsza

 

;]

 

szit

 

gra rpg :P

 

z rpg to diablo II zdecydowanie

niedawno je odkryłem

młuciłem całe dnie, każdą postacią po trochu, ale najlepiej mi się nekromantą grało

pure summonera z niego zrobiłem, na hellu było mało ciekawie, wcześniej lajtowo moje "przekozaki" kosiły kriczersy

Edytowane przez decztery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Która czesc FF podcodzi pod H&S ??

FF to klasyczny przykłąd jRPG z wsztskimi jego wadami i zaletami, a z H&S nie maja nic wspulnego (no.. moze ten mmorpg, ale w niego nei gralem)

1728066[/snapback]

jak z h&s nie maja nic wspolnego jak w ff7 przechodzac kilka metrow zostajesz zaatakowany kilkanascie razy az do znudzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak z h&s nie maja nic wspolnego jak w ff7 przechodzac kilka metrow zostajesz zaatakowany kilkanascie razy az do znudzenia

1728144[/snapback]

Mylisz tutaj pojecia, H&S to gry w ktorych chodzi glownie o to zeby zabic jak najwiecej potworow zdobyc kolejny poziom i nic poza tym, a ff ma cudowna fabule, na ukonczenie gry potrzeba wielu, wielu godzin i co chwila zaskakuje nas czyms nowym a nie tylko zmienionym imieniem i kolorem przeciwnika.

A jezeli mowisz ze FF to H&S to mozna by tak powiedziec o karzdej grze RPG w ktorej cos sie zabija, bo w koncu sie cos zabija i zdobywa sie za to doswiadczenie. Czyli morrowind to tez H&S, Fallout tez jak najbardziej jezeli podazac Twoim tokiem myslenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz tutaj pojecia, H&S to gry w ktorych chodzi glownie o to zeby zabic jak najwiecej potworow zdobyc kolejny poziom i nic poza tym, a ff ma cudowna fabule, na ukonczenie gry potrzeba wielu, wielu godzin i co chwila zaskakuje nas czyms nowym a nie tylko zmienionym imieniem i kolorem przeciwnika.

A jezeli mowisz ze FF to H&S to mozna by tak powiedziec o karzdej grze RPG w ktorej cos sie zabija, bo w koncu sie cos zabija i zdobywa sie za to doswiadczenie. Czyli morrowind to tez H&S, Fallout tez jak najbardziej jezeli podazac Twoim tokiem myslenia :)

1728177[/snapback]

w kazdym rpg sie cos zabija , ale nie tyle , ff moze i ma wspaniala fabule ale jest nastawiony na walke i to w duzym stopniu , i w niektorych momentach gry ma sie wrazenie jakbys gral w jakas arcadowa nawalanke tyle na ciebie wali , nie porownuj ff do morrowinda , lol , i tak wole daggerfalla bo oferowal wiecej mozliwosci , a jesli chodzi o fabule to i tak wole tormenta :P ja tylko napisalem ze ff ma elementy h&s , a to ze ma tabelki i doswiadczenie nie robi z niej rasowego i najlepszego rpga wszechczasow bo jesli chodzi o nieliniowosc , otwartosc i mozliwosci , seria the elder scrolls bije ff na glowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w kazdym rpg sie cos zabija , ale nie tyle , ff moze i ma wspaniala fabule ale jest nastawiony na walke i to w duzym stopniu , i w niektorych momentach gry ma sie wrazenie jakbys gral w jakas arcadowa nawalanke tyle na ciebie wali , nie porownuj ff do morrowinda , lol , i tak wole daggerfalla bo oferowal wiecej mozliwosci , a jesli chodzi o fabule to i tak wole tormenta :P ja tylko napisalem ze ff ma elementy h&s , a to ze ma tabelki i doswiadczenie nie robi z niej rasowego i najlepszego rpga wszechczasow bo jesli chodzi o nieliniowosc , otwartosc i mozliwosci , seria the elder scrolls bije ff na glowe

1728197[/snapback]

LOL Hack& Slash w wersji turowej - chyba że nie grałeś nigdy w FF :lol2: :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaa... jescze chyba nikt nie wymianial, a genialna gierka:

Paper Mario. Norlmanie rpg połaczony z 2d platformowka w 3d grafice. Duzo godizn siwtnej rozrywki, bardzo urozmajcona i ogolnie jedyna w sowjim rodzaju.. bo nie wiem czy ktos oprucz nintendo wydawal tego typu gierki :]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...