Skocz do zawartości
Adamus1906

NAJLEPSZA GRA RPG WSZECHCZASÓW to wg was..

Rekomendowane odpowiedzi

1. [...]

2. Betrayal At Krondor 

 

Ciekawe czy ktos ta 2 zna :>

bezczelny :wink:

ja to się już nawet w Ultima Underworld zagrywałem (tego, to już macie prawo nie pamiętać) :)

Ostatnio znowu próbowałem odpalić Betrayala na moim kompie ale pomimo iż dość zwolniłem ramu nie chciał biegać :cry: :cry: :cry:

 

Nic nie przebije betrayala.

 

Ostatnio nawet udało mi się kupić return to krondor jednak klimt już nie ten :cry: :cry: :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. [...]

2. Betrayal At Krondor 

 

Ciekawe czy ktos ta 2 zna :>

bezczelny :wink:

ja to się już nawet w Ultima Underworld zagrywałem (tego, to już macie prawo nie pamiętać) :)

Heh - Ultima Underworld - jako zywo pamietam, jak lowilem ryby w stawach na zrobionej wedce :) Ekstra gra - naprawde.

Ale Betryal At Krondor nie pzreszedlem - ledwo uruchomilem, po kilku walkach ginalem, to skasowalem :P... Ale mam gdzies na plytce, to moze odgrzebie.

 

Ale co do najlepszego RPG - to chyba najbardziej mnie wciagnal Fallout 1, 2 juz jest gorsza (mniej tajemnicza).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fallouty

nawet tactisc nie był taki zły :P

nei wiem czy wyjdzie kiedykolwiek gra która bardziej wciągnie mnie w swoje uniwesum niz cykl fallouta :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TES:MORROWIND+BLOODMOON+TRIBUNAL śWięTa trÓjca najlepszych RpG wszechczaSów,a takiE co mi sie jeszcze spodobały to

Neverwinter night's

Baldur's Gate II,jedynka jakoS mi tak nie przypadla..nie wiem może to przez grafike aLbo cuś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak - wzystkie RPGI byly super i kochalem je bardzo ale odzial wg mnie jest taki :P

 

1. Baldurs Gate I - piekny, pierwszy na silniku Infinity

2. Fallout 2 - super swiat nietypowa konwencja i ta fabula...

3. Morrowind - swiat, wielkosc

4. Final Fantasy VII - mniamci JAP-RPG

 

No i jeszcze jedna gierka - panowie czemu o niej zapomnieliscie - ADOM - kto z was w to nie gral ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm też chyba betrayal at krondor - ale ja już stary jestem :D A z nowszych to torment i fallouty też były fajne (oprócz tactics ... tego nie byłem stanie zrobić). dały się zagrać baldury, Icewindy i NWNy - ale żaden z nich nie miał startu do tormenta. Morrowind jest niezły - ale dłużej grałem w daggerfall'a (dla tych który myślą że morrowind ma duży świat - polecam się przyjżeć - i dawało się na koniach jeździć i korbacze były fajne :D). Fajnie się grało w vampira (pierwszą część).... ale tak naprawdę komputerowe rpg są tylko cieniem do normalnej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fallout 2. Wstyd się przyznać ale nie ukończyłem pierwszej częsci :/ Może kiedyś ją przejdę, jak znajdę chwilkę wolnego czasu. Wracając do Fallouta 2, wyszedł nieoficjalny patch 1.051. Poprawia trochę błędów, dodaje nowe miasteczko Abbey. Czekam na Fallouta 3 i mam nadzieję, że chłopcy z Bethesdy zrobią tę gre dobrze. IMHO: wystarczyłoby połączyć Fallout Tactics z Fallout 2. Tzn. wszystko tak jak w Fallout 2, w tymże kierujemy drużyną (jak w Tactics), oczywiście na początku samemu, a później rekrutujemy nowych.

 

Morrowind+Tribunal+Bloodmoon. Szczególnie Bloodmoon mi się spodobał. Znakomity klimat (lubię vikingów/nordów, mitologię nordycką itp.) i wilkołaki. Fantastyczna grafika (niestety tylko na gf2mx400 :( ). Pomysły twórców tego dodatku (atak wilkołaków na wioskę, zniszczenie fortu legionu cesarskiego, budowa od podstaw wioski itp.) i rozmiar wyspy Soltsheim (niewielki w porównaniu do Morrowinda ale i tak ogromny jak dla mnie). Czekam na TES4:Oblivion.

 

Betrayal at Krondor też był kapitalny. BTW: Czy ktoś znalazł w Betrayal at Krondor najlepszy miecz? Wyglądał ja szabla i miał nieziemskie statystyki (przy pchnięciu chyba STR+39, przy cięciu miał damage STR+52 i miał na + do celności). W III rozdziale, kiedy trzeba było znaleźć klucz do jaskini z wodospadem (koń od szachów) można było z taką kobitką (znajomą Owyna) porozmawiać o tym legendarnym mieczu, tak samo z jakimś wujaszkiem Owyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch 1.051

Ściągasz, rozpakowujesz i kopiujesz pliki do katalogu z grą.

 

Patch robi m.in. coś takiego:

 

Sulik i zapewne reszta drużyny - po zmianie ich pancerzy zmienia się ich wygląd.

Podobno dodaje lokację Abbey - na północ od Gecko/Vault City (nie jestem pewien). Poprawia masę wnerwiających bugów, dodaje kilka nowych zakończeń i masę innych.

 

Żeby sprawdzić czy patch działa - zacznij nową grę i idź do Klamath. Tam jest kanion z takim robotem i rozbitym Vertbirdem. Leży też dwóch kolesi z enklawy. Jede z nich ma 'dog tags'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam na serię Gothic. Jest to naprawdę najlepsza seria w jaką kiedykolwiek grałem, nawet nie licząc tylko gatunku RPG. Cenię sobię ją za niesamowity klimat i zróżnicowany świat. W tej grze po prostu czujesz że jesteś jego częścią.

A co do Fallot'ów to też mi się podobają, ale to już nie to samo co Gothic'i.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze same maniaki rpg tu sa ;)

 

Ja stawiam na serie GTA, HEROES III, Mafia, UT, Fallout Tactis, Morrowind, Diablo II, Comandos 1+dodatek, Dungeon Siege, Dungeon Kepper 2, seria Rainbow Six, THPS (2,3,4), Gangsters 2, CoD, H-L2 + CS:S... i wiele innych

 

Wiem, że powiecie, że to miała być ta jedna i nie napisałem na temat, ale cóż ja nie potrafie wskazać tej JEDYNEJ!!! Sorki ale nie umie!!!

W wymienione tytuły zafrywałem sie przez tygodnie czy nawet miesiące i często gram do dziś!!!

Pamiętam jak stawiałem swe pierwsze kroki w Herosach, jak zmiażdzył mnie ogrom Morrowinda, jak jeździłem bez celu po mieście w GTA, jak 10 razy przechodziłem Diablo II (+ awanturka na temat satanistów w domku), jak liczyłem sekundy w Comandosach, jak ustawiałem mojego tima w Tactisie, jak wiele czasu poswieciłem na budowe mojego podziemia w DK 2, jak mykałem na blacie w Tonym, jak przemierzałem świat Dajdżon Sidża, jak z tompsonał w łapie wykonywałem zadania w Mafii, jak wiele prób zrobiłem aby bez żadnych strat uwolnić zakłądników w samolotu w Rejnboł siksie, jak bawiłem sie Gravity Gunem w H-L2, jak spędziłem moją pierwszą nocke z kompem walcząc z niemcami w CoD, jak załapuje headshoty w CS:S, jak...

 

 

Jeszcze raz sorki, ale łezk do oczków sie mi cisną... sorki... ale to moje przeżycia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FF7,Gothic 2 to chyba najlepsze rpg w jakie grałem i nie mogę się już doczekać kontynuacji Gothic:noc kruka (kiedy nasz dystrybutor do k.... nedzy to wyda bo stale przekładają premierę, jeszcze im budy nie podpaliłem bo tłumaczenie dwójki było dopieszczone)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze same maniaki rpg tu sa ;)

1207905[/snapback]

A tytuł tematu widziałeś? Spójrz jeszcze raz i zobacz gdzie popełniłeś błąd.

Ja stawiam na serie GTA, HEROES III, Mafia, UT, Fallout Tactis, Morrowind, Diablo II, Comandos 1+dodatek, Dungeon Siege, Dungeon Kepper 2, seria Rainbow Six,  THPS (2,3,4), Gangsters 2, CoD, H-L2 + CS:S... i wiele innych

1207905[/snapback]

Nie wszystkie wymienione przez Ciebie gry to RPG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...