Skocz do zawartości
AndyN

GeIL 256 MB PC400 CL2,5 - warto?!

Rekomendowane odpowiedzi

Może juz było ale ...

 

POMOCY :!: :!:

:D :D

 

Czy warto do mojego konfigu kupić 2 x GeIL 256 MB PC400 CL2,5 za 280 zł sztuka :?: Chcę puścić procka na 11x200MHz i dalej eksperymentować, obecne pamięci na to nie pozwalają

 

W dodatku koleś weźmie moje obecne kostki po 164 zł sztuka - to dla mnie ważne, bo nie mam się ich jak pozbyć Próbuję je sprzedać na Allegro ale nie wiem czy się uda za założoną cenę

 

Doradźcie :!: :!:

 

Pliiizzz :!: :!:

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukaj tematu "pamieci do osterego o/c" i sa tam opinie na temat tych i kilku innych kosci w tej klasie. BTW drogo za nie, bo widzialem je po 265zl, link w temacie

Dzięki za odpowiedź

 

Drogo, ale pozbywam się problemu obecnych pamięci

 

Znalazłem ten wątek. Niestety jak często bywa na tym forum wiele ględzenia mało konkretów ...

:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm, chociazby Twinmosy :) Lepiej smigaja niz te Geile a i tansze nieco. Mam takie Geile i na 2,8V nie chca wstawac z ostrzejszymi timingami niz standard(na abicie nf7s). A Twinmosy ida, zdaje sie ze 5322(tez na nf7s). A skoro Jestes Warszawy to Popatrz: http://www.wgk.waw.pl/modules.php?name=Cennik&id=ram

albo http://www.mb.aq.pl/

Te Geile sa oki , ale mozna kupic lepsze RAMy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh. Tez mialem takie Kingstony na kosciach Kingstona i nie szly nawet 1MHz ponad specyfikacje. Wiec tu nie zawsze sie trafi :) Twinmosy sa chyba po 240pln - 400MHz Masz gwarantowane, a z reguly ida wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele lepszych pamięci w tej cenie - szukaj a znajdziesz.

A jakieś konkrety?

 

Bo to stwierdzenie niewiele daje. Nazwy producentów, modele?

u mnie twiny z podpisu smigaja na fsb 440 przy timingach 2.5-3-3-8 2.8v przy 2.9v spoko moge ustawiac 2-3-3-8. Pamieci na kosciach M-Teca oczywiscie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...