Skocz do zawartości
=L@win@h=

A taki maly modyfikacyjny LOLek :DD

Rekomendowane odpowiedzi

co to to jest??

Odpowiadam: to jest buda z profesjonalnie wykonanym modem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Czas wykonania 1 hour na stoperze :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja na miejscu tego kolesia to bym tego światu nie pokazywał bo się zniechęcają do tuningu optycznego!

A tak apropo co jest naklejone na monitorze koło power bo niemoge się domyśleć 8)

Styłu za "zmodowanym" kompem stoi server chyba lepiej niech go nie moduje !!

 

..pozdr... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koles jest nie na topie teraz modne są pokemony!!!

Buahahahhahahahah :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Niop musze stwierdzić parodia modu budy + mikołaj na monitorze= ostra jazda 10 latka :lol:

 

Buahahahhaha!!!

 

..pozdrawiam,,,:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to to jest??

Odpowiadam: to jest buda z profesjonalnie wykonanym modem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Czas wykonania 1 hour na stoperze :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja na miejscu tego kolesia to bym tego światu nie pokazywał bo się zniechęcają do tuningu optycznego!

A tak apropo co jest naklejone na monitorze koło power bo niemoge się domyśleć 8)

Styłu za "zmodowanym" kompem stoi server chyba lepiej niech go nie moduje !!

 

..pozdr... :P

Moj kuzyn, ktory stworzyl to cudo ma 15 lat i namalowal te plomienie farbkami plakatowymi :lol:

 

Skad wiesz, ze ten komp z tylu to server ? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj kuzyn, ktory stworzyl to cudo ma 15 lat i namalowal te plomienie farbkami plakatowymi  :lol: 

 

Skad wiesz, ze ten komp z tylu to server ?  :wink:

To musze stwierdzić że moja 13 letnia siostra mimo że niezna siek na komputerach pomalowała by to lepiej! :lol:

 

A server wylukałem na fotce ciekaw jak czy adminowanie twojemu kuzynowi lepiej idzie od tworzenia modow :roll: mikołaja na monitorze też ja wylukałem! :lol:

,,pozdrawiam.....:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podejrzewałem że to server bo raczej dwa kompy koło siebie nie stoją dlatego stawiałem na server! :wink:

Poza tym ciężko było dostrzec więcej strzegułów tamtego kompa bo widać jeden bok i wentylator z zasilacza! :wink:

 

..pozdrawiam...:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...