Skocz do zawartości
pablo163

Nowy smieszny telefon

Rekomendowane odpowiedzi

jezeli to jest fajne to poziom Polakow naprawde juz jest tragiczny ... typowy przyklad prostactwa i chamstwa ... naprawde Was to smieszy ?

Nie slyszalem, poniewaz limit zostal blabla, (tak czy inaczej domyslam sie co uslysze) ale zgadzam sie z Wunatem, zjezdzilem pol swiata i niestety gdyby ktos mi zadal pytanie gdzie chcialbym sie urodzic ponownie, odpowiem - wszedzie byle nie w Polsce, jest zle panowie i sami do tego doprowadzilismy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wlasnei ze nie jak by nie bylo w tej polsce to nadal bym sie chcial w neij urodzic moze i jest zle i bida. Ale nigdzie nei jest tak jak w naszym kraju, To jest nasz kraj jestesmy w nim wiekszoascia. Daje przyklad bruksela tu belgow jest tyle co kot naplakal i co to za kraj jakie on ma tradycje ?? W polsce cos jest .Piszesz tak naprawde jak by pryszlo co do czego to pierwszy bys do polski wracal jak bys wyjechal gdzies na dluzszy czas. A ty wunat ciekawy jestem jaki jeste na codzien?? Potulny jak baranek nie sadze! Sam pewnie jeszcze w przyszlosci zrobisz podobny topic a ja wtedy zacytuje twoje slowa !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. ja sie na Ciebie nie rzucam - Ty na mnie tak, zastanow sie co robisz

2. "Potulny jak baranek" nie jestem ale chamstwa i prostactwa nie lubie

3. Zastanow sie co bys myslal o takim "smiesznym telefonie" gdyby ci ludzie zadzwonili do Twoich dziadkow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam pewnie jeszcze w przyszlosci zrobisz podobny topic a ja wtedy zacytuje twoje slowa !

Ty chyba mi grozisz ... przestan. A jezeli to nie bylo chamstwo i prostactwo to nie wiem jak to zakwalifikowac. Aha i jeszcze jedno strugasz takiego kozaka a na 3 pytanie nie odpowiesz tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"KOZAKA" ja ?? Ja C GROZE???? Czlowieku wyluzuj torszke bo widz4e ze strasznie nerwowy jestes napisalem ci ajk sie anzywa to co ini zrobili .Nie odpowiem bo nie mam dziadkow .I by tak sie nei stalo bo nei zadaje sie z takimi GŁUPOLAMI , a oni raczej zali tego chlopak i dziadkow!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha ! czyli to jednak bylo chamstwo czy nie bo sam sie nie mozesz zdecydowac, a po drugie chyba Ty jestes bardziej zdenerwowany bo cos Ci kiepsko idzie trafianie w klawisze.

[uPDATE]

Heh badz przynajmniej na tyle odwazny i powiedz co edytowales w swojej wiadomosci O.K ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smiejecie sie/klocicie/placzecie itd niestety niedaleko pada jablko od jabloni, kraj taki jest i basta, popisane-obrzygane mury, zupelnie jak w amerykanskich slumsach, owszem sa miejsca gdzie i u nas ladnie, ale nie ma ich wiele, niestety psujemy wizerunek sami, smiecac itd itd np wracam o 1-2-w nocy jedyne co widze to skino/kibicow rzucajacych butelkami, co to za radosc rozbic butelke?... tak nie ma w zbyt wielu krajach i czy chcecie czy nie zadna gadka tego wizerunku nie zmieni, typowe osiedla z powyrywanymi lawkami, nie przypominaja chociazby austriackich mostow gdzie np widac pelno doniczek z nietknietymi kwiatami i nikt ich nie dotknie, u nas? przystanek zniszczony i zdemolowany, kiedys zaparkowalem auto w poblizu dyskoteki, rano bylo juz bez wycieraczek, czy to jest smieszne? to nawet nie kradziez tylko zwykla dewastacja, jesli to jest smieszne dla kogos to ja mu wspolczuje bo potrzebuje pilnie pomocy... niestety moze to dziwne ale zyjemy wsrod pokolenia ktore niewiadomo skad i z czego bierze tyle agresji? Najwyrazniej nam polakom brakuje miejsc do rozladowania energii, nie uprawiamy sportu (brak takich miejsc) itd i tak to sie wlasnie konczy, na sklepie nocnym o 1-wszej i nocnych demolko-eskapadach... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O juz ulzylo ci ohhhhh tez tak mysle tak wlasnei bede dalej zyl w tym zachwycie, miodzio . CO zadzdroscisz ze mam jakis dar a ty tlyko po mnie sprzatasz

wiesz co tak sobie pomyslalem ze z mojej strony to juz EOT. Dla mnie po prostu nie jestes partnerem do dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calkiem Calkiem  :)

bez obrazy ale czy ta osoba na twoim awatarze to facet (kulturysta) w peruce i makijarzu ?

Dlaczego mialby sie obrazic? to tylko jedna z wielu jego dziewczyn jak bym mial wybierac tez bym sobie taka strzelil, dziewczyn nigdy za wiele a sie przyjelo jakos dziwnie ze jedna starcza, ba w sumie to musi starczyc, a zreszta kto by zniosl wiecej!... Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calkiem Calkiem  :)

bez obrazy ale czy ta osoba na twoim awatarze to facet (kulturysta) w peruce i makijarzu ?

8O

Leci sobie taki serial na TVP 1 (chyba we wtorki)- "Zaginiony swiat"

Takiego "twojego kulturyste" to bym chcial poznac :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calkiem Calkiem  :)

bez obrazy ale czy ta osoba na twoim awatarze to facet (kulturysta) w peruce i makijarzu ?

Dlaczego mialby sie obrazic? to tylko jedna z wielu jego dziewczyn jak bym mial wybierac tez bym sobie taka strzelil, dziewczyn nigdy za wiele a sie przyjelo jakos dziwnie ze jedna starcza, ba w sumie to musi starczyc, a zreszta kto by zniosl wiecej!... Dołączona grafika

zakladam ze bawisz sie w pana ironicznego

czego z kolei DEFENCE nie zrozumial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...