Skocz do zawartości
Milo

Gorky Zero: Beyond Honor

Rekomendowane odpowiedzi

Może być całkiem ciekawe jak ktos śćiągnie niech sie podzieli wrazeniami tutaj macie więcej informacji

 

http://www.metropolis-software.com/GZero.html

 

Tutaj macie link do śćiągnięćia potrzebny program BitTorrent

 

http://siec2.dedicate.pl/~torrent/uploads/...%20ZERO.torrent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dno.. naprawde dno.

Pogralem troche i napisze tyle, ze gra jest bardzo liniowa i nieurozmicona. Malo broni, mozliwosci ruchu i wieje nuda na calej lini. Dobilo mnie to, ze mozna sie poruszac tylko w plaszczyznie poziomej... nie mozna skakac, wspinac sie itp.

Brak mozliwosci regulacji widoku kamery tez nie ulatwia rozgrywki.

Przeciwnicy zachowoja sie jak srednio rozgarnieci debile w wysokim stadium choroby alzheimera.. jak im znikniesz z oczu natychmiast zapominaja ze cie widzieli :)

Moja ocena to 4/10 - trzymac sie z daleka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże jak ja kochałem się w Gorky 17. Obok jagged aliance to jedna z moich ulubionyh gier.

 

To co zrobili z jej następcą to szkoda gadać. Syf jakich mało, nuuuda dająca o sobie znać już pod koniec pierwszej misji. Tuptanie spowodowane biegiem jest bardziej donośnym dźwiękiem niż strzał z jakiegoś pistoletu (bez tłumika oczywiście, poco to komu ?..). Załosne to normalnie! Zero taktyki, myślenia; zero potworków, mutantów; jedno wielkie dno i tyle :(

 

No i ta nowatorska grafika... zwłaszcza w misji treningowej- tak piździ po oczach że może głowa rozpoleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorky 17 to była wywalista giera, jakbym miał czas to na bank bym po nią sięgnął nie jeden raz jeszcze. A kolejnej części nie widziałem i nie grałem- z tego co piszecie to może lepiej pozostać w nieświadomości.

Ale dla gorky 17 wielki szacunek, giera full wypas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...