Skocz do zawartości
Puffy

Wojsko wojsko wojsko

Rekomendowane odpowiedzi

Przestancie z siebie kalekow robic.

Kuzyn mojej dziewczyny ma noge krotsza, totalnie zmasakrowany bark na srobach ma zeza i gdyby nie wada serca to wyjechalby do Syrii w tym roku. Wszystkie testy przeszedl wzorowo tylko wykluczylo go wlasnie serducho.

Wiec o wadzie wzroku czy plaskostopiu to zapomnijcie.

Jak zechca to biora wszystko co sie rusza i nie ma zalatwionych odpowiednich papierow (czyt. becalung).

 

PS. A czy wspominalem, ze wojsko to najdebilniejsza instytucja na swiecie i czlowiek o zdrowych zmyslach nie daje sie tam bez uzycia sily zaciagnac ? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zaczne od tego ze mój ojciec jest zawodowym od 25 lat!

Jestem dumny z tego ze on własnie jest wojskowym!

Uwazam ze uwczesna młodziez to banda debili(bez obrazy wiadomo ze to nie dotyczy wszystkich) która nie potrafi nic wiecej jak tylko cpać czy chlać!Maja zero poszanowania dla munduru zarózno wojskowego jak i policyjnego!Ale to nie ich wina,winni sa rodzice ze pozwalaja na to i doprowadzaja własne dzieci do takiego stanu!

Nie wyobrazam sobie zeby moje dziecko chodziło na rozruby z policja!!!

A teraz wracajac do tematu.

Mam kategorie A z paragrafem.Mam wspaniała dziewczyne z która chce ułozyc sobie zycie.Zaczynam studia.Nie chciał bym chwilowo isc do woja acz kolwiek uwazam to za obowiazek kazdego z nas.Wstyd by mi było gdybym dostał D na komisji.Nie umiał bym sie pokazac ojcu na oczy!

To czy ktoś unika wojska czy nie to jego sprawa ale zastanówcie sie w głebi duszy kim jestescie.Polakami?Czy ludzimi tylko przez przypadek zamieszkujacymi ten kraj!Jesli Polakami to do cholery zróbcie cos dla kraju.Kazdy ma swoje sumienie i powinien sie nad tym zastanowić.

Teraz wypowiem sie co do warunków wojsku poniewaz mieszkam na terenie jednostki wojskowej i znam pare osób którzy w niej słuzyli.

Otóz nie jest tak jak wiekszosc "wymigowców" mówi!

Jest fala ale bez przesady.To ze ktos kaze cos zrobic to nie jest zbrodnia przeciw ludzkosci.To jest wojsko a nie piknik.Tu sa rozkazy i rygor ale o to własnie chodzi.jasne ze nieraz zdaza sie ze ktos przegnie pałe ale coż to jest zycie.Idac po miescie tez mozna w ryj dostac za nic.Wtedy to juz kazdy mówi ze takie zycie.

Szczerze to nie chciałbym isc teraz do woja bo chce studiowac.Pragne tez ułozyc swoje zycie z pewna osóbka.Ale jesli potem dostane wezwanie to napewno nie bede sei migał.Jestem Polakiem i odsłuze swoje.

reed full respekt dla Ciebie

Dexter full respekt dla Ciebie

 

Reszta niech sie zastanowi nad soba i swoją "polskościa"

 

P.S. teraz tez sie nie migam chodz przyznam ze nie było by mi to na reke.Pisze zeby ktos sobie nie tworzył teori spisku na podstawie mojej wypowiedzi 8)

Edytowane przez koniu997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

archeolog ;]

 

IMO powod takiego wymigiwania sie jest troche inny. mianowicie do zasadniczej sluzby wojskowej trafiaja wszyscy ktorzy sie nie ucza czyli dresy i inne palanty. biorac pod uwage ze musial bym spac z 29 takimi w jednej sali, sorry ale odrazu mi sie odechciewa sluzby ojczyznie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zaczne od tego ze mój ojciec jest zawodowym od 25 lat!

Jestem dumny z tego ze on własnie jest wojskowym!

Uwazam ze uwczesna młodziez to banda debili(bez obrazy wiadomo ze to nie dotyczy wszystkich) która nie potrafi nic wiecej jak tylko cpać czy chlać!Maja zero poszanowania dla munduru zarózno wojskowego jak i policyjnego!Ale to nie ich wina,winni sa rodzice ze pozwalaja na to i doprowadzaja własne dzieci do takiego stanu!

Nie wyobrazam sobie zeby moje dziecko chodziło na rozruby z policja!!!

przytocze tekst z filmu chlopaki nei palcza....

 

O czym ty do mnie rozmawiasz?? Glowa cie nie boli??

 

*EDIT

 

stary...doczytalem reszte twojego psota.....czy ty jestes kolejnym z tych oszolomow z cyklu bog, honor, ojczyzna??

 

bo naprawde zal mi ciebie (i nie jest to zadna zlosliwosc, mowie powaznie)

 

jestes chyab ostro zaslepiony, tylko nei wiem czym....

 

aha....wole pic i cpac niz isc w kamasze (ale zamierzam startowac do szczytna ;) )

 

i ten tekst....zrobice cos dla kraju.....dzizas.....

 

pamietaj, ze trzymam za ciebie kciuki.....uda ci sie trzezwo myslec....

Edytowane przez bruce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli Polakami to do cholery zróbcie cos dla kraju

1248936[/snapback]

i co mam w wojsku zrobic dla kraju? wstawac o 6, nauczyc sie pic i klac gorzej niz dresy itp... nie thx

 

Jest fala ale bez przesady.To ze ktos kaze cos zrobic to nie jest zbrodnia przeciw ludzkosci.

1248936[/snapback]

wlasnie dla tego NIE MAM ZAMIARU ISC DO WOJSKA NIGDY, nie lubie sie podporzadkowywac, a szczegolnie jak jakis kretyn bez szkoly kaze mi cos zrobic to na bank mu sie nie podporzadkuje, szczerze wolal bym mu zajebac i miec przez to przerabane niz mu sie podporzadkowac

 

ps. jestem na 1 roku studiow, jesli odpadne wyjezdzam z kraju, bo na pewno nie pojde do wojska. mozesz mnie uznac za *** ale to, ze Twoj ojciec jest zawodowcem wcale mnie nie rusza i wogole nie przekonuje o koniecznosci wojska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zaczne od tego ze mój ojciec jest zawodowym od 25 lat....................................

 

1248936[/snapback]

 

Ale wspanialy text! Zmienilem zdanie, kce do wojska!

To od kogo zaczynamy zabijanie dla kochanej Ojczyzny?

 

...dobra zartowalem :P

 

Moim zdaniem Polska potrzebuje teraz madrych ludzi ktorzy wyprowadza ja z ekonomicznego bagna, a nie miesa armatniego, ktore pojdzie w ogien na rozkaz. To tacy ludzie sa patriotami 21 wieku, czasy chwaly i latania z szabelka juz przeminely. Jak chcecie do wojska to idzcie, niech Wam dobrze zaplaca i w ogole zycze wam szczescia i gumianych kul...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ze jestem studentem to odbylem sluzbe w wakacje przez 6 tygodni i nie zaluje :} Mozna to traktowac jako oboz wojskowy i nic wiecej :} 6 tygodni, wojo z glowy i nawet kapral w ksiazeczce :P jak ktos tak bardzo kombinuje a w wakacje ma nic nie robic to na 2 roku niech idzie na taki "oboz" i bedzie mial luz.

Edytowane przez szogo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczenie ze ktoś ma wam rozkazywać i wam to nie pasuje to rozumowanie małego dziecka które bładzi we mgle.

A tekst ze jak bede musiał isc do woja to wyjade z polski kwalifikuje sie co najwyzej na postawe tchórza!!!

Nikt nie mówi ze w wojsku ma byc miło,ciepło i przytulnie!

To nie wakacje i zacznijcie do cholery myslec zanim cos napiszecie!

Prawie 80% ludzi którzy wypowiedzieli sie w tym topicu zjechało mnie,reeda,dextera i paru innych za to ze podchodza do sprawy wojska w sposób odpowiedzialny i uczciwy.

A później wszyscy sie dziwia czemu w polsce jest tak zle!!!

Jak kazdy ma wszystko w [gluteus maximus] i jesli mu cos nie pasuje to daje dyla za granice!

Zacznijcie sie zachowywac jak mezczyzni a nie jak dzieci.

 

P.S. Sir Afeen co Ty cały czas z ta kasa.Widze ze gdyby Ci zapłacili dobrze to bys szalał idac do wojska :blink: :blink: :blink:

Edytowane przez koniu997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koniu, ale nikt nie musi sie dobrowolnie zgadzac na np. ponizanie.

Ja na szczescie mam kat E, pewnie wg. ciebie robie z siebie kaleke - masz racje, wzialem kilka papierkow ze soba od lekarzy (prawdziwe dolegliwosci), tak ze kazdy papierek dawal mi kat D (lacznie wyszlo na E). I jestem szczesliwym czlowiekiem, nie musze sie bac, ze pewnego dnia zapukaja do mnie panowie w zielonych mundurkach i powiedza "do woja ku***"

 

Mozna na wiele innych sposobow przysluzyc sie krajowi, mozna probowac zmienic swoje otoczenie, nie od razu cala Polske, wsystko mozna robic na wolnosci. W wojsku nic nie mozna zmienic, nic nie zmieni moje pojscie do wojska czy jak tysiace innych inteligentnych osob tam pojdzie. A z tymi mniej inteligentnymi (roznymi dresami itp.) jest tak, ze mam ich w glebokim powazaniu, dla mnie moga zdychac i byc miesem armatnim w przyszlosci - to jest to co oni najlepszego moga zrobic dla kraju (zaraz po samobojstwie). Tacy to na wolnosci moze sie nie przysluza. Ale nie wszyscy to kompletne glaby, niektorzy z nas moga cos zrobic wlasnie dzieki temu, ze nie zmarnuja czasu w wojsku.

Tak to wyglada z patriotycznego punktu widzenia, ktory widze, ze do ciebie przemawia.

 

A z mniej patriotycznego punktu widzenia ? Gowno mnie wojsko obchodzi, jak nas napadna to na nic zda sie to cale nasze wojsko bez pomocy z zewnatrz. A szkoda mi marnowac prawie roku zycia tylko po to by byc ponizanym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie jest prawo ze kazdy mezczyzna w wieku 18 lat ma obowiazek słuzby wojskowej.Nic na to nie poradzisz!A jesli ktoś sie miga przy pomocy lekarzy czy innyc srodków to dla mnie to jest tchórzostwo!

Wiadomo ze nieraz sie zdarzy ze ktos naprawde jest chory i nie moze słuzyc!Jednak takich przypadków jest bardzo mało.

Mnie i tak nie przekonacie ze wojsko jest be i wogóle tylko kretyni tam ida.Jest tak jak jest i kazdy powinien przez to przejsc.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladnie cie tatus zindoktrynowal :D wiesz ja nie chce isc do wojska z jednego prostego powodu - bedzie to dla mnie rok stracony, w ciagu ktorego moglbym zrobic duzo inncyh ciekawszych/bardziej interesujacych/wartosciowych rzeczy (niepotrzebne skreslic) - za rok mozna sie nauczyc duzo POZYTECZNYCH rzeczy - a czego pozytecznego naucze sie w wojsku? pompowac? na pewno w przyszlej pracy na dzien dobry powiedza mi zebym pompowal! pic? juz umiem! palic? nie znosze smaku i zapachu papierosa! op@#$dalac sie? tez juz umiem, tego nie trzeba sie uczyc! chyba ze krecic walki bo to jest w naszym kraju niezwykle pomocne.....

 

tyle ze jesli nie bedzie wyjscia to zacisne zeby i pojde....

 

PS. koniu ile masz lat? tak z ciekawosci pytam bo nie dalbym ci wiecej niz 18....

 

EDIT

bruce wczesniej ladnie stwierdzil - bog, honor, ojczyzna - jestes z LPR-u czy naogladales sie za duzo amerykanskich filmow z ich wszechobecnym przeslaniem "Amerika uber alles"?

Edytowane przez odbytorq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno każdy PRAWIDZIWY mężczyzna powinien odbyć służbę wojskową :lol: A ja słyszałem, że powinien zbudować dom, zasadzić drzewo i spłodzić syna. Czy służba wojskowa zrobi z nas mężczyzn? Którymi i tak już jesteśmy! Pfff

 

Kto chce iść do wojska, niech idzie - krzyżyk na drogę :lol: Kto nie chce, niech nie idzie - takie powinno być prawo. Sczerze powiedziawszy - jaki ze mnie będzie obrońca kraju. Na froncie sam bym szukał możliwości ucieczki dla siebie i swoich znajomych (i nie jest to mój drogi tchórzostwo, tylko instynkt zamozachowawczy). Wojnę wywołują politycy, my za to walczymy. Słowa Achillesa "Wyobraź sobie króla, który sam staje do walki" Bush'owi zachciało się wojny, wywołał, ma ropę i w d... irakijczyków, i siedzi pewnie kilometr pod ziemią, gdzie go nawet konflikt atomowy nie będzie obchodził.

 

Wojsko to jeden wielki burd... Nauczą nas dyscypliny? Ha ha ha Niech sami się naucza. Jakiś dupek ma mną dyrygować, znęcać się bo tak mu się podoba? Bo ma małego, skończył podstawówkę, ale ma gwiazdkę więcej na klapie od marynarki.

 

BTW: Ja się czuję jak kaleka. W ciągu 2 lat jeździłem na komisję lekarską 6 razy (sześć!), dostawałem odroczenie za wadę wzroku (-2 naciągane ;) ). Oficjalnie za taką wadę, i tylko za to, nie mogę dostać kat. D ale... ze względu na to, że minął ustawowy czas 24 miesięcy MUSIELI dać mi D (bo na A się nie kwalifikowałem). I co ja w tym momencie mam myśleć o woju? Banda debili, którzy sami nie wiedzą jakie mają ustalenia i jak je interpretować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie jest prawo ze kazdy mezczyzna w wieku 18 lat ma obowiazek słuzby wojskowej

1249844[/snapback]

OK tylko odpowiedz na moje pytanie - po co i co mi da wojsko ??!! bo poza straconym rokiem, jak pisali przedmowcy nie zauwazylem nic innego :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie obowiązkowe wojsko powinno wyglądać inaczej - powinno się zostawać w domu i np. co weekend jeździć na szkolenie - w strzelaniu, może jakieś sztuki walki, pierwsza pomoc - i tym podobne rzeczy potrzebne w wypadku wojny... A dla chętnych oczywiście normalna służba - ale to dla tych, co chcą zostać w wojsku.

 

Ja nie wiem co to za głupie pisanie, że każdy mężczyzna powinien iść do wojska - koniu w jakich ty czasach żyjesz? Strata roku, lub dla mnie pół roku po studiach jest bardzo niekorzystna - przecież po studiach już będę na 90% pracował (bo zacznę w czasie studiów) i co mam to przerwać? I pracodawca po pół roku znowu mnie przyjmnie - pomijam oczywiście jak cofasz się w rozwoju po takim wojsku.

 

Ja mam to nieszczęście, że dostałem kategorię A - no tak, ale trafiłem na komisję, która chyba innych nie wystawiała (poza kalekami i ślepymi) - no cóż - i potem mimo, że dałem im zaświadczenie o dostaniu na studia, to 2 razy przysyłali mi wezwanie - a kumple którzy po liceum, czy zawodówce już się nie uczyli dalej nie dostali wezwania -> i jak tu mieć dobry stosunek do wojska jak najbardziej chcą brać tych, którzy nie chcą tam iść...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reszta niech sie zastanowi nad soba i swoją "polskościa"

 

1248936[/snapback]

Tak bede zabijal zeby udowodnic, ze jestem Polak - totalnie bezsensu gadanie.

Chlopaki jada do Iraku. Nie znaja kultury, nie znaja kraju ale kazano im zabijac i sa na to gotowi.

Po jaka cholere pytam ?

Zarobic pieniadze !

Wogole mi nie zal takich wojakow co tam przezywaja.

Na swoja prosbe na swoje wyraznie podanie. Niech sie zastanowi rodzina takiego kolesia, ze on rowniez mogl zabic kogos z rodzina.

I nikt mi nie powie, ze wojsko to honor i milosc czy ew. taka bzdurna maksyma jak BOG !

Jak do wojska mozna mieszac Boga ?

Zginac za granice panstwa :D

Musieliby mnie przypalac zebym taka glupie slowa przysiegi wypowiedzial.

 

A jezeli Ty sie boisz swojego ojca to mi Cie zal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bede dłuzej tego komentował bo wasz stosunek do pewnych spraw jest ponizej krytyki.

Róbcie co chcecie...

 

Keares Ty sie chyba cofnołes w rozwoju piszac takie <span style="color:red;">[ciach!]</span>ły.

kazdy kto jechał do iraku musiał na to wyrazic zgode

Ja nigdzie o Bogu nic nie wspominałem wiec czas juz chyba nauczyc sie czytac!!!!!!!

Nie znasz mnie ani mojego ojca wiec skad wysuwasz wnioski ze sie go boje?

Wez sie człowieku lecz bo Twoje wypowiedzi sa conajmniej denne.

 

A ktos wspomniał ze w wojsku człowiek sie cofa w rozwoju.Ja widze ze Keares to juz cofnoł sie bez wojska!

 

i to na tyle moich wypowiedzi w tym teamcie.

pozdro

Edytowane przez koniu997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biedny Kaeres :D ale mu sie dostalo..... ja tez chce sie dowiedziec ze jestem leniem i elementem wywrotowym, nasieniem reakcji etc. etc......

 

LOL

 

EDIT

nastepny zly bedzie wampir - "Znasz li ten kraj w ktorym rozsadnej plyty pod 939 nie znajdziesz - to Polska" - co to ma znaczyc? ojczyznie sie sprzeniewierza, za Wielka Wode jedzie i na Matke Swoja Ojczyzne nasza kochana jedyna najlepsza palec niegodny podnosi :D

 

LOL po raz wtory

i moze po raz trzeci wielki

 

LOL

Edytowane przez odbytorq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak cie powiesza za jaja na nieodpowiednim plocie(o jakims charakterystycznym wygladzie), to to bedzie obraza uczuc religijnych :D

 

zaraz topica nam zamkna, moze jeszcze koniu nam zdarzy odpowiedziec, na pytanie:

 

PO CO isc do wojska na 9 miesiecy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Keares Ty sie chyba cofnołes w rozwoju piszac takie <span style="color:red;">[ciach!]</span>ły.

kazdy kto jechał do iraku musiał na to wyrazic zgode

Ja nigdzie o Bogu nic nie wspominałem wiec czas juz chyba nauczyc sie czytac!!!!!!!

Nie znasz mnie ani mojego ojca wiec skad wysuwasz wnioski ze sie go boje?

Wez sie człowieku lecz bo Twoje wypowiedzi sa conajmniej denne.

 

A ktos wspomniał ze w wojsku człowiek sie cofa w rozwoju.Ja widze ze Keares to juz cofnoł sie bez wojska!

 

i to na tyle moich wypowiedzi w tym teamcie.

pozdro

1249955[/snapback]

Sam nie zrozumiales slow, ktore czytasz.

Wstyd, ze przyszlemu studentowi trzeba to wylozyc na tacy.

 

Sluchaj/czytaj.

 

Zolnierz, ktory pojechal do Iraku z wlasnej nieprzymuszonej woli (tak wiem o tym, nie wiem czemu wspominasz, ze oni sie na to musza zgodzic) jedzie tam za pieniadze a nie za przekonania.

Pakuje sie w nieswoja wojne bo dostaje za to $ od Amerykanow.

Musi miec w swiadomosci, ze moze byc zmuszony do zabijania.

I jezeli ginie tam Polak to w TV mowi sie o nim jak o bohaterze narodowym.

Dlaczego ?

Przeciez pojechal za kase i ze swiadomoscia, ze zabije, ze jest taka mozliwosc.

A zabic moze ojca gromadki dzieci albo nawet dziecko.

Nie rozumie tego narodu, nie rozumie tych ludzi nie zna religii nie wie o co wogole tam chodzi.

Ale to tylko tak na marginesie bo wojsko to nie tylko Irak. Chcialem Ci wytlumaczyc, ze wiem ze sie na to godza i to mnie najbardziej bulwersuje.

 

A cofnal sie w rozwoju ten kto sie godzi na slowa przysiegi, a nie ten co ich nie przyjmuje wogole do ludzkiej swiadomosci.

 

Ten kto sie na nie godzi albo ich nie rozumie albo rozumiejac nie zdaje sobie sprawy z ich powagi i tego czego one dotycza.

 

Bog Honor Ojczyzna. Nic Ci to nie mowi ?

Mowi, wiec co sie za przeproszeniem glupio dziwisz o czym mowie ?

 

Wstyd to obawa przed wysmianiem/ponizeniem

Obawa to strach.

Sam napisales, ze wsydzilbys sie stanac przed ojcem z kat. D

Wiec nie musze znac ani Ciebie ani Twojego ojca aby stwierdzil, ze cos nie tak skoro sie go boisz. Zgnoilby Cie za to, ze on wojskowy, a Ty nie nadajacy sie do wojska ?

Dlatego wspolczuje.

Masz dziewczyne i plany studiowania.

Dziwie Ci sie wogole, ze tak latwo mowisz o tych sprawach.

Ten rok w wojsku moglby bezsensownie rozwalic Ci przyszlosc.

 

Ja nie musze isc do wojska zeby czuc to co czuje do Polski.

Czuje wstred do polityki, wojska i spraw z tym zwiazanych.

O moim stosunku do kraju najlepiej niech swiadcza slowa O.S.T.R.-ego

"Miejsce Polska, system samowolka, cel to forsa, w tym tkwi sekret. Biore co los da, zycie made in Polska, to jest moje miejsce bo kocham to miejsce" i pozniej "I jak mam ufac pięknym przemówieniom

posłów, gdy trzy czwarte z nich to banda dyplomowanych osłów?"

 

Przestan obrazac ludzi na tym forum i przemysl jeszcze raz czy naprawde kochasz swoj kraj tylko dlatego, ze potrafilbys za niego isc do woja i zabijac obcych ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres: moze on chce studiowac czolgi albo piechote.... :) chociaz kurde jakby na to nie patrzec taki absolwent West Point to wiedze musi miec nieprzecietna.....

 

ale w Polsce kadra jest fest wyksztalcona - "sinus kata w warunkach bojowych osiaga 2,5" itp itd.... znam z opowiesci rodzicow jak wygladalo przeszkolenie wojskowe na studiach 25 lat temu i mysle ze teraz wyglada to niewiele inaczej......

 

ale co ja sie tam znam, moj ojciec jak oglosili stan wojenny to byl na SO i nawet sie nie kapneli ze prysnal na dwa dni do domu - do mamy i dziewieciomiesiecznego syna czyli mnie.... koniu dla ciebie to pewnie tchorzostwo i defetyzm ale ja cos takiego podziwiam - gosc nawial mimo ze grozily za to powazne konsekwencje bo dla niego wazniejsza byla rodzina niz jakies za przeproszeniem pier@$#enie o granicach itp.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...