Skocz do zawartości
Puffy

Wojsko wojsko wojsko

Rekomendowane odpowiedzi

Również jak kolega wyżej, jestem już rezerwistą ;>

Oczywiście więcej problemów było ze zdobyciem przepustki, niż z załatwieniem odpowiedniego wpisu. Całe szczęście, że to już ostatni raz w tym chlewie :gitarzysta2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że bez żadnego umawiania się można "nawiedzić" WKU i domagać się pieczątki? Jak to wygląda u Was? Nie ma kolejek jak po świeży chleb? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jednym WKU w Wawie niestety nie chcą przybić pieczątki. Polecają przyjść za tydzień, a najlepiej za miesiąc. Jedna osoba mówi swoje, inna co innego, na miejscu inna wersja.

 

A niby w wojsku taki porządek. Śmieszne :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jednym WKU w Wawie niestety nie chcą przybić pieczątki. Polecają przyjść za tydzień, a najlepiej za miesiąc. Jedna osoba mówi swoje, inna co innego, na miejscu inna wersja.

 

A niby w wojsku taki porządek. Śmieszne :lol2:

W ktorej? <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego dobrze, ze mam juz to zalatwione :P bo jeszcze im sie cos odwidzi :D

Mysle, że nawet gdyby im sie odwidziało, to ta pieczątka niewiele by Ci pomogła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze cos :) lepiej miec niz niemiec :D

ale lepiej niz Niemiec mial nie bedziesz :)

 

a ja wpieprzylem gdzies ksiazeczke i znalezc jej nie moge... pieknie !

 

zawsze cos :) lepiej miec niz niemiec :D

ale lepiej niz Niemiec mial nie bedziesz :)

 

a ja wpieprzylem gdzies ksiazeczke i znalezc jej nie moge... pieknie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle, że nawet gdyby im sie odwidziało, to ta pieczątka niewiele by Ci pomogła :)

Zgodnie z tym, że jesteśmy przeniesieni do rezerwy mogą nas powołać tylko na wypadek wojny, a poza tym wole to mieć u siebie w domu na papierze niż w tym burdelu WKU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba też się wybiorę do WKU w Mysłowicach po zacną pieczątkę :D. Sama pieczątka nic nam na dobrą sprawę nie daje, zawsze można wysłać nas na jakieś szkolenie itp ;).

 

Niektórym kolegom się nie udało i wzięli ich w kamasze w ostatnim poborze.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie chyba nie jestem w temacie. Za darmo te pieczątki rozdają czy trzeba jakieś warunki spełniać ? ;]. Niech ktoś szybko odpowie. Trzeba ukończyć studia czy po prostu można do nich pójść teraz z książeczką wojskową i prosić o przeniesienie do rezerwy ?

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie jest śmieszne ;]. Fajnie byłoby po studiach dojechać do np porucznika ;d. Lieutenant/porucznik fajnie brzmi i w dodatku jest się oficerem. Szkoda tylko ze z armią trza sie łączyć na stałe. Szkoda ze tego nie można jakoś połączyć z pracą zawodową. Szczerze mówiąc być porucznikiem czy kapitanem to jest prestiż nawet w Polsce ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...