Skocz do zawartości
gREG PG

jutro cat'y 3.8

Rekomendowane odpowiedzi

Potestowałem dziś troche nowe Caty 3.8 i Omegi 3.8 i nic szczególnego in + (oprócz nowych funkcji) się nie dopatrzyłem.

 

sprzęt testowy:

P4 2.4@3.0 HT Enabled

2x256mb PC3000@PC3200 (2-7-4-4) DualDDR

FIC Radeon 9700PRO (325/310) AGPx8

Windows XP PRO SP1

DX 9.0b

ustawienia 3d - jakość

noAA/noAnizo

 

Catalyst 3.7

3dmark2001SE: 16852

3dmark2003build330: 5143

Aquamark3: 39013

 

Catalyst 3.8

3dmark2001SE: 16786

3dmark2003build330: 5142

Aquamark3: 39049

 

Omega 3.8 (2.4.87)

3dmark2001SE: 16742

3dmark2003build330: 5145

Aquamark3: 39030

 

Drivery instalowałem na czysto (po uprzednim odinstalowaniu starych driverów + czyszczenie rejestru)

Jak widać różnice są znikome....

Ponadto na Catalystach 3.8 brakuje u mnie tekstur w HALO i chodzi koszmarnie....Na nowych Omegach jeszcze nie sprawdzałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie kicha, niby spoko, ale....

POLANIE 2 PL - dzieja sie cuda, ludki znikaja etc.

inne gry, ktore mam dzialaja spoko.

 

wrocilem do 3.7 niestety :((

 

aha !!! zainstalowalem najnowsze omegi, niby spoko, ale...

jak wlacze obsluge TV to max rozdzielczosc jaka moge dla monitora ustawic to 1024x768 ! co jest ? we wczesniejszych oemgach bylo spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja mam problem z C 3.8. Odinstalowanie wczesniejszej wersji, czeszczenie registry itp. nic nie daje. Finalny efekt jest zawsze taki sam.

W czesci gier znikaja albo migocza losowe textury co uniemozliwia jakakolwiek prace.

I ciekawostka. W niektorych przypadkach textury znikaja tylko po bokach obrazu (ok. 2 cm od boku na 17" monitorze) a sam srodek jest w porzadku. Moze to ma w domysle programistow prezyspieszyc dzialanie programow ?

Narazie wracam na 3.7. Tam wszystko dziala poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam radka 8500pro i jak zainstalowalem catalyst 3.8 to przez ten bajer antyzwieszaniu kompa zwieszal mi kompa po dokonaniu jakich kolwiek zmian w ustawieniach karty i wcisnieciu "zastosuj" albo "anuluj". Pozatym nie moglem cholerstwa wywalic, ale juz jest spoko i za chwile instaluje omegi 3.8. Zobacze co to jest :)

 

Do tego potrzebny jest Ati control Panel ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok juz wiem, ze nie Omegi maja swoje control panele. Przyjrzalem sie i sa fajnie zrobione.

ALE problem nadal nie jest rozwiazany: Windows chodzi wolno ("menu kontekstowe" i "menu start" otwiera sie ~1 s) ; w 3dmark03 przy kazdym tescie jest "not supported", 3dmarku01se wogule sie nie wlacza, tylko blad... Hmm, co jest !? Zainstaluje starsze omegi i zobacze jak dzialaja ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...