Skocz do zawartości
Pucha18

problem z dual ddr 400

Rekomendowane odpowiedzi

Mam płyte epox 8rdA3L barthon 2500 i 2*256ddr 400mhz (Elixir-Noname:)

ramy w single chodza na 400mhz bez problemu a jak przestawie na dual to idzie tylko 333, a na 400 wyskakują błędy podczas ladowania windowsa(winxp pro) dlaczego nie działa mi w dualu na 400mhz?wina płyty czy ramu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo ramy w dualu chodza bez bledu tylko na auto... i rpzestawiaja sie na szyne tswojego proca (czyli 333mhz - bartek 2500), to nikogo wina... ja tez mam elixiry i na 2200+ chodza mi na 266 na auto w biosie bez bledow... wina nikogo... Dual jest sam w sobie specjalny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ot cale AMD

zabrzmialo to troche drwiaca z AMD... a moze sie myle...

do tematu wracajac: nie martw sie... te moje 266 w dualu chodza wydajniej jak 400 jedna kosc 512mb... wiec tym barziej 333... AMD ma planmy wprowadzic serie XP na 400mhz... wiec niedlugo jak kogos bedzie stac nie ma problemu aby ramu w dualku dzially na 400mhz ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam płyte epox 8rdA3L barthon 2500 i 2*256ddr 400mhz (Elixir-Noname:)

ramy w single chodza na 400mhz bez problemu a jak przestawie na dual to idzie tylko 333, a na 400 wyskakują błędy podczas ladowania windowsa(winxp pro) dlaczego nie działa mi w dualu na 400mhz?wina płyty czy ramu?

moze ustawiłes za ostre timingi ... to tylko elixiry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo ramy w dualu chodza bez bledu tylko na auto... i rpzestawiaja sie na szyne tswojego proca (czyli 333mhz - bartek 2500), to nikogo wina... ja tez mam elixiry i na 2200+ chodza mi na 266 na auto w biosie bez bledow... wina nikogo... Dual jest sam w sobie specjalny...

zabrzmialo to troche drwiaca z AMD... a moze sie myle...  

do tematu wracajac: nie martw sie... te moje 266 w dualu chodza wydajniej jak 400 jedna kosc 512mb... wiec tym barziej 333... AMD ma planmy wprowadzic serie XP na 400mhz... wiec niedlugo jak kogos bedzie stac nie ma problemu aby ramu w dualku dzially na 400mhz ;>

skąd Ty sie człowieku urwałeś, i skąd Ci takie głupoty do głowy przychodzą, normalnie jak czytam Twoje bzdury to aż mi sie scyzoryk w kieszeni otwiera, 2x266 w dualu szybsze od pc400, chyba na księżycu, ROTFL, od kiedy to płyta ustawia taktowanie pamięci według szyny ???? w każdej płycie chyba defaultowo jest BY SPD, czyli nawet jak masz procka na fsb 100, pamięć ddr400 to według SPD defaultowo ustawi czyli 400

ROTFL, ROTFL, ROTFL

 

co do tych elixirów to miałem to samo, ONE NIE DZIAŁAJĄ W DUALU NAWET PRZY DEFAULTOWYCH TIMINGACH, wiec albo przełóż je w sloty 1 i 2, wtedy nie bedzie duala i beda działać OK (dual tak naprawde daje jakieś 5% wydajnośći) albo sie ich p[ozbądź (ja tak zrobiłem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej stary jak masz pisać bzdury to sie lepiej nie odzywaj, czy Twoje 333 chodziły na 400 w dualu ? poza tym 333 elixira mają cl2.5 wiec przy zwiekszeniu na cl3 jest szansa ze beda chodzic, pisze ze elixiry pc400 nie działają w dualu bo sprawdziłem a nie przypuszczam tego tak jak Ty, więc zamisat pisać bzdury poprostu sie zamknij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...