Skocz do zawartości
wampir

Gdzie tu jest haczyk ???

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio czest spotyka sie ogloszenia typu "zarabianie w internecie"

dostalem nawet mail z niby opisem na czym to ma polegac z tym ze nie ma tam zadnyh konkretow.

Czy ktos z was mial moze z tym do czynienia i czy faktycznie mozna na tym zarobic , a nie tylko wpakowac sie w jakies klopoty prawne ???

---------------------------------------

Szanowny Interesancie,

 

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

· organizacja i redagowanie tekstu reklamy oraz umieszczenia jej w Internecie,

· udzielanie odpowiedzi na zgłoszenia oraz przesyłanie materiałów źródłowych Twoim interesantom ,

· internetowa dystrybucja ( czyli sprzedaż ) oferowanego produktu.

Ja udzielę Tobie:

· pełnego przeszkolenia,

· fachowego wsparcia

· oraz dostarczę gotowy produkt do sprzedaży.

 

Oferowane zatrudnienie ma charakter pracy z siedzibą w domu.

 

W tym biznesie istnieje tylko jedna zasada : „im więcej, tym lepiej”

 

To Ty i nikt inny, decydujesz ile godzin tygodniowo poświecisz na te pracę,

i to Ty sam będziesz ustalał jej rytm i częstotliwość.

 

Ponieważ jest to praca w sieci Internetowej, będziesz potrzebował sprawnego komputera.

 

Jedynymi umiejętnościami wymaganymi do pracy jest obsługa komputera i jednego z edytorów tekstu np. Word (wycinanie /wklejanie i zapisywanie danych) oraz dostęp i znajomość obsługi Internetu w stopniu podstawowym, poczty elektronicznej jak również umiejętność organizacji własnej pracy.

Na Tobie, jako menedżerze, spoczywa odpowiedzialność za marketing, dystrybucję, udzielanie e-mail’em informacji o oferowanym produkcie oraz za obsługę klientów. Będziesz prowadził aktywny marketing i kontakt z klientami głównie przez, Internet(dopuszczalne jest umieszczanie ogłoszeń w innych mediach – ale teraz skupmy się na Internecie ) i będziesz dostarczał klientom informacji biznesowych wraz z materiałami szkoleniowymi (PROGRAM 21), które otrzymasz ode mnie.

 

W chwili, gdy ja otrzymałem ofertę współpracy z PROGRAMEM 21 miałem następujące refleksje i przemyślenia:

 

PO PIERWSZE: nie ponoszę żadnych kosztów związanych z rozpoczęciem pracy menedżera.

 

PO DRUGIE: nie musze kupować żadnego pakietu produktów, które należy dalej odsprzedać.

 

PO TRZECIE: ja sam będę miał bezpośredni wpływ na wielkość moich dochodów. Mogę sam ustalać godziny pracy a przyszły potencjalny klient sam szuka ze mną kontaktu..

 

PO CZWARTE: ( być może ten powód był najważniejszy ) - bardzo mi zależało na wzroście dochodów i jednocześnie dojrzałem do zmiany charakteru pracy.

 

PO PIĄTE: nie muszę szukać siedziby na prowadzenie działalności - bo jest nią mój dom.

 

PO SZÓSTE: nie mam bezpośredniego kontaktu z klientem, a moja praca nie polega na żebraczym narzucaniem się w „sprzedaży bezpośredniej” – wiec odpada stres.

 

PO SIÓDME: to do mnie zwracają się zainteresowani o prezentacje a nie odwrotnie.

 

I NA KONIEC: ten system gwarantuje mi 100% kontrolę nad tym co się dzieje i ! co jest najważniejsze ! nad moimi finansami.

 

Przystępując do współpracy nie miałem nic do stracenia a bardzo dużo do zyskania.

 

Porozmawiajmy o zarobkach:

Większość menedżerów (!dobrych!) na rynku zarabia miedzy 100 - 300 zł dziennie – w zależności od zaangażowania i stopnia trudności wykonywanej pracy. Niejednokrotnie jest to praca w terenie, z którą łączą się wydatki, (czyli koszty), impertynencje i odmowy, (czyli stres) oraz towar ( jego przenoszenie, magazynowanie, rozliczanie i w końcu zwroty – czyli rozczarowanie).

W naszym przypadku jest zupełnie inaczej. Pracujesz w zaciszu swojego własnego domu

( odpadają koszty). Nie masz bezpośredniego kontaktu z klientem ( odpada stres).

I na koniec - handlujesz towarem, który to nie potrzebuje składowania, powierzchni magazynowej, magazyniera, ochrony oraz rozliczenia.

Od tej pory interesuje Cię tylko „kasa”, jej liczenie i pomnażanie.

Z pewnością zastanawiasz się, co to takiego?

Odpowiadam: -

naszym podstawowym produktem jest kurs szkoleniowy w zakresie prowadzenia biznesu,

zwany PROGRAM 21 i w wielkim skrócie zbiór porad zawarty w formie przewodnika do sukcesu. Bez obawy, produkt ten bardzo szybko znajduje uznanie i jest towarem poszukiwanym.

A zarobki? – no cóż, ze względu na to, ze Twoja praca bazuje na działalności domowej, Twoje zarobki zależne są wyłącznie od Ciebie, poświeconego czasu pracy a średnia stawka godzinowa menedżerów PROGRAMU 21 wynosi ok.100 do 150 zł (..Ale trzeba sobie ją wypracować..).

Jak się zdecydujesz, to poprowadzę Ciebie „krok po kroku” do krainy sukcesu.

 

PROGRAM 21 jest przewodnikiem do sukcesu w prowadzeniu działalności biznesowej z siedzibą w domu (home-based). W swoich dwunastu comiesięcznych odcinkach uczy i szkoli Ciebie jak przybliżyć się do fortuny i osiągnąć upragniony i wymarzony sukces. W tej formie PROGRAM 21 jest Twoim produktem. Decydując się na podjęcie współpracy otrzymasz bezpłatny informator szkoleniowy, który to przeprowadzi Ciebie „krok po kroku” do skutecznego działania. Uzyskasz 30dniowy okres próbny, w którym to sprawdzisz działanie siły naszego marketingu. W tym to czasie pozyskasz już pierwszych klientów.

Więcej szczegółów o PROGRAM 21 dowiesz się w miarę rozwoju Swojej kariery. W tym biznesie TY jesteś najważniejszy, bo to Ty jesteś właśnie szefem. Przeszkolę Ciebie, dostarczę produkt i będę udzielał wsparcia w trakcie dalszej pracy. Reszta zależy tylko od Ciebie, Twojej operatywności, przekonania, czasu pracy i decyzji. Im więcej wysiłku włożysz w prace tym więcej zarobisz pieniędzy. TY sam będziesz ustalał czas i godziny Twojej pracy. To TY decydujesz o wysokości Twoich zarobków i TY masz 100% kontrolę nad własnym sukcesem.

 

Zapewne zadajesz sobie pytanie:, dlaczego? Dlaczego ktoś, kogo zupełnie nie znasz, pomaga Tobie w osiąganiu sukcesu...? Odpowiedź jest prosta: z tego samego powodu, dla którego mnie ktoś pomógł, zaufałem i dałem się przekonać a dzisiaj wiem, że jest to możliwe i sam kroczę po drodze sukcesu. Zresztą będę z Tobą szczery - jedynym powodem tego, że chcę abyś osiągnął sukces jest fakt, że jeżeli Ty osiągniesz sukces, ja również będę w tym uczestniczył. Tobie zależy na osiąganiu wysokich dochodów i mnie również.

Nasuwa się kolejne pytanie:, co z konkurencją? Otóż w tym biznesie nie ma konkurencji. Są

miliony potencjalnych klientów - znacznie więcej niż jestem w stanie obsłużyć. Mając Internet jako narzędzie pracy jesteś w stanie dostarczyć bezpłatną informacje do klientów na całym świecie.

Jeżeli uznasz, że przedstawione powyżej informacje są wartościowe, to dobrze. Możemy

współpracować, a ja zrobię wszystko, żeby Ci pomóc w osiągnięciu sukcesu. Gwarantuje, że nie będzie Cię to kosztowało ani grosza. Obiecuje, że pokażę Ci „krok po kroku” jak to działa i dlaczego działa tak dobrze. Cały program „krok po kroku” jest bardzo prosty i każdy może go wprowadzić w życie.

 

Jestem zadowolony z prowadzenia działalności w domu i jestem przekonany, że Ty też

będziesz zadowolony. Będziesz zadowolony z wolności działania i z uzyskiwanych dochodów.

Poświęć 30 dni na wypróbowanie programu. Na początku traktuj to jak zabawę. Działaj zgodnie z moimi instrukcjami i zacznij się stawać niezależnym finansowo.

Jeżeli po 30 dniach dojdziesz do wniosku, że nie zechcesz kontynuować programu dalej, ja odkupię od Ciebie wypracowaną w tym czasie listę Twoich Klientów.

 

Współpracuj ze mną przez następne 30 dni Upewnisz się, że realizacja biznesu, opisywana przeze mnie, sprawdza się w rzeczywistości.

 

Wyślij e-mail zwrotny i napisz w wierszu tematu: chce spróbować.

 

Pamiętaj, nie masz nic do stracenia.

 

Zacznij zarabiać pieniądze, duże pieniądze!

 

Dziękuje za poświęcenie czasu i oczekuje na Twój e-mail

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy gdzie sie rejestrujesz itp.

 

Od niedawna zaczołem sie tym zajmować.

 

Przykładowo na dzień dostaje (jak narazie) po 10 - 20 maili każdy po 2 centy minimum.

 

Obecnie może fundusze nie są oszałamiające od 0.5$ do 3-5$ na dzień.

 

Lecz jedno jest pewne - sposób, firmy itp są autentyczne i nie lecą w ****. Kolega, który od dłuższego czasu w tym siedzi po miesiącu dostał przekazem pocztowym 300$.

 

To już nie jest "ściema!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy gdzie sie rejestrujesz itp.

 

Od niedawna zaczołem sie tym zajmować.

 

Przykładowo na dzień dostaje (jak narazie) po 10 - 20 maili każdy po 2 centy minimum.

 

Obecnie może fundusze nie są oszałamiające od 0.5$ do 3-5$ na dzień.

 

Lecz jedno jest pewne - sposób, firmy itp są autentyczne i nie lecą w ****. Kolega, który od dłuższego czasu w tym siedzi po miesiącu dostał przekazem pocztowym 300$.

 

To już nie jest "ściema!"

czy moglbys podac adres tej pewniej firmy, bo ekstra pieniadze by sie przydaly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apos: jakoś Ci nie wierzę... Na 100% kłamiesz...

Uwierz, bo to prawda. Na polskich firmach nic nie zarobisz... zagraniczne to inna bajka. Dzialam w tym od ponad roku i juz sporo zarobilem. Bez inwestowania swoich pieniedzy. Na dowod ze cos sie jednak da dostac wczorajasza wyplata z wyszukiwarki - 2 tygodnie zbierania.

http://www.pirxlem.boo.pl/images/omega.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Tobie, ale mnie 50 zetow co 2 tygodnie sie przydaje. Poza tym to tylko przykladowa wyplata, zeby pokazac ze sie da. Dostawalem juz takie po 100$ i wiecej. Ale to pewnie tez niewiele, no bo w koncu 1,5 miesiaca zbieralem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak:

napewno nie polskie firemki - bo rzeczywiście ich opinia jest skandaliczna.

 

wszystkie firmy na które poświecam się sa zagraniczne oraz mam informacje, że jest to pewne.

 

Zarobki coprawda nie są kosmiczne, ale jak na siedzenie przed PC w wygodnym foteliku i klikanie na linki podczas przegladania normalnych stron www rozsądne.

 

Zamiescze zaniedługo zeskanowany dowód przekazu kolegi.

 

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany rozkreceniem e-interesu zapraszam na mój pm. Moge nie odpisywać odrazu ponieważ mam dużo nauki ostatnio (koniec roku - wiadomo).

 

O ile byłaby to bujda na resorach sam bym nie inwestował w to swojego czasu oraz nie informowałbym o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj dowody, jakis przelewow lub czegokolwiek :|

Mysle ze jeden wystarczy:

http://www.pirxlem.boo.pl/xray.gif, to rowniez wyszukiwarka.

 

Najlepszym dowodem niech bedzie to forum

http://www.getpaidforum.com, zerknijcie do dzialu Praises & Applause. (Nie to zeby to jakas reklama byla).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj dowody, jakis przelewow lub czegokolwiek :|

Mysle ze jeden wystarczy:

http://www.pirxlem.boo.pl/xray.gif, to rowniez wyszukiwarka.

 

Najlepszym dowodem niech bedzie to forum

http://www.getpaidforum.com, zerknijcie do dzialu Praises & Applause. (Nie to zeby to jakas reklama byla).

Dla mnei to nei dowod. Jak bys mial ta kase na koncie, to moze wtedy bym uwierzyl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszyscy ludzie na getpaidforum pisza tylko zeby stworzyc mega wielka scieme ? :) OK, mozliwe, ja sie dalej bede z tym bawil, traktuje to jako hobby, a ze przynosi kase to dobrze, bo sie przydaje. Pieniadze na e-goldzie juz sa Twoje, sprawa wyglada podobnie jak na PayPal.

 

A co do firm, ciezko podac jakies konkretne, bo caly czas powstaje ich bardzo duzo. Polecam poczytac te stronki [nie sa moje, ale wszystko jest dobrze opisane]

 

http://www.forsa.boo.pl

http://www.g23k.republika.pl/

 

Tutaj sa wypisane najlepsze programy:

 

http://www.portals.boo.pl/bestgp1.html

http://www.top100ptr.com/ (troche stare, ale mozna przejrzec)

 

Sam wlasnie zaczynalem od podobnych stronek, wiec mysle ze wszystko jest tam opisane dosc dobrze. To + forum podane wyzej i wszystko powinno stac sie jasne.

Podaje jeszcze adres polskiego forum, tez o tej tematyce

http://www.szuwi.com

 

Mysle ze to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...