Skocz do zawartości
poloo

Alladin pro

Rekomendowane odpowiedzi

Mam plyte chyba taka . W wc puid wyswietla Acer lab inc , i Alladin pro . na chipsecie napisane Bxcel 100 . no i mialem celka a teraz zamontowalem pentium 2 350 tylko ze pracuje an szynie 66 , jak to zmienic , tzn w menu nie ma mozliwosci i pewnie trzeba zworkaami , nie mam zadnej instrukcjio itp . moze ktos wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam plyte chyba taka . W wc puid  wyswietla Acer lab inc  , i Alladin pro . na chipsecie napisane Bxcel 100 . no i mialem celka a teraz zamontowalem pentium 2 350 tylko ze pracuje an szynie 66 , jak to zmienic , tzn w menu nie ma mozliwosci i pewnie trzeba zworkaami , nie mam zadnej instrukcjio itp  . moze ktos  wie?

Spr. model płyty (powinien być napisany na płycie) i poszukaj np. w google jej opis i po kłopocie, spr. zwory i już. Ewentualnie opis zworek może być też nadrukowany na płycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nie ma . gdyby byl nie byloby problemu . ten acer lab inc wogole nic takiego nie ma . cos tam pisze ALI -to producent . prosze o pomoc . gdzie moga byc te zworki

A przy starcie w poście nic nie ma powinien być model w lewym górnym(lub troche poniżej) lub dolnym rogu ekranu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acer Lab - to pełna nazwa firmy ALi, producenta chipsetu - strona www.ali.com.tw Alladin Pro to model chipsetu

 

Tak jak Hawk napisał. Na ekranie post poszukaj nazwy producenta płyty. Jak nie to spisz nazwe biosu (moze byc bardzo dziwna) i wrzuć w google

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok chyba znalazlem ta plyte m726 , sciagnelem manual do niej , na zdjeciu wyglada identycznie jak moja a w tym manualu jest juz zupelnie inne rozmieszczenie wszystkiego . no ale na pentium 2 350 nie moge ustawic magistralio 100 , najwyzsza jaka idzie to 83 , co jest??

nowy bios trzeba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...