Skocz do zawartości
Algier

piszczący WD800JB

Rekomendowane odpowiedzi

nie...

pudło

popatrzyłem na miejscowość i stwierdziłęm, że musiałeś kupić w jedynym słysznym sklepie w regionie...

U nas w regione to mozna kupic co najwyzej dobre ziemniaki :lol: - zart!

 

Z rzeczy, ktore sobie wybralem w sklepach z naszego regionu dostalbym

25% tego co chcialem a moze i mniej. Wiekszosc osob z tych sklepow,

z ktorymi mialem stycznosc to ludzie niekompetentni, nie majacy bladego

pojecia o rzeczach przez siebie sprzedawnych. Zawsze tak sie dzieje jak

staram sie kupic cos nowego do kompa 8) - same problemy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt, jesli chce sie kupić jakiś nietypowy podzespół są bardzo duże problemy, ale rzeczy dość popularne np. ten dysk który kupiłęś możńa spokojnie kupić i to za cenę nieco niższą niż w siriusie, no i w razie czego jest mniej problemów z serwisowaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawniej mialem Caviara 80 typu CRA0, teraz mam 2xETA0 (RAID)

 

mam wrazenie ze ta nowsza seria jest troche glosniejsza pod wzgledem swistu talerzy :( Jest to taka juz uroda tych caviarow - oba obecne dyski pracuja na porownywalnym poziomie halasu. Co ciekawe, jak wrocilem ze sklepu z tymi dyskami to sie okazalo ze pracuja jakos podejrzanie glosno (w tym jeden byl jakis lewy, bo nie zawsze startowal), wiec ruszylem dupe do sklepu (PCprojekt rulezzz) i mi wymienili na inne - sa cichsze (pozniejsza data produkcji), ale i tak je slychac :(

 

Mysle, ze rozsadna alternatywa sa obecnie Maxtorki (ciche), barracudy odstaja troche wydajnoscia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<span style="color:red;">[ciach!]</span>a

<span style="color:red;">[ciach!]</span>a

<span style="color:red;">[ciach!]</span>a

wczoraj przysłuchałem się mojej barakudzie i stwierdzam że ten świst zaczyna się rozwijać! jeszcze trochę i dogoni caviara!!!

a ja wjeb*** 200zł w wymane Cavira JB 60Gb na Barakę 120GB

i to prawda że odstaje wydajnościowo, widac to bardzo wyraźnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja też mam Caviarka od jakiś 9 miesięcy, sparawuje się świetnie - żadnych problemów z wydajnością, od zawsze świszczał, ale żeby to usłyszeć, trzebabyło powyłączać wszystkie wiatraczki i się przysłuchać, jednak 5 dni temu zaczął naprawdę głośno świszczeć, coś pomiędzy muchą a komarem, ale bardziej metalicznie, popiszczał z drobnymi przerwami 2 dni i się uspokoił, teraz już nie piszczy, może faktycznie miał jakieś złe dni....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...