Skocz do zawartości
set2004

...::JAK ZWIĘKSZYĆ NAPIĘCIE NA MSI KT3V::...

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ze były jurz wczesniej tematy ale tylko do MSI KT3V ULTRA a ja potrzebuje do KT3V :D

 

a oto moje pytanie

1. Podajcie jakomś stronke z dokładnym opisem jak zrobić Vmod'a na MSI KT3V

 

2. Czy przy zwiększeniu napięcia na 1.8v niezacznie mi się fajczyć proc czy chipset

 

3. albo jakaś inna morzliwość zwiększenia napięcia na procu bo obecnie na Athlonie 1800XP moge ustawić na tej płycie 1.7v a to zamało jak dlamnie

 

4. a moze "DRUT MODA" zrobić :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a drut moda moge zrobić tylko na napięcie czy tesz musze odrazu zrobić na mnożnik bo mam jakis programik ściągnołem go z forum na tweaku bardzo dobry program przectawia jak zmienic napięcie za pomocą druta :D jak sądzićie jakie dać napięcie dla ATHLONA 1800XP (1.6v) ma orginalnie a ja chce do puscić na około 2 GB :D czy wystarczy 1.8v czy więcej i jakich mam urzyć drucików do połaczenia nóżek w atloniku :D czy morze da się połączyć nóżki czymś innym jakmś pastom klejem czy coś takiego ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a drut moda moge zrobić tylko na napięcie czy tesz musze odrazu zrobić na mnożnik bo mam jakis programik ściągnołem go z forum na tweaku bardzo dobry program przectawia jak zmienic napięcie za pomocą druta :D jak sądzićie jakie dać napięcie dla ATHLONA 1800XP (1.6v) ma orginalnie a ja chce do puscić na około 2 GB :D czy wystarczy 1.8v czy więcej i jakich mam urzyć drucików do połaczenia nóżek w atloniku :D czy morze da się połączyć nóżki czymś innym jakmś pastom klejem czy coś takiego ??

Odpowiedzi na większość Twoich pytań znajdziesz w FAQ (jam to, niechwalący się napisał 8) ) programu który ściągnąłęś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...