Skocz do zawartości
grzesiekf

[ANKIETA] Co czytacie ???

Jakie preferujesz czasopismo o tematyce komputerowej ?  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie preferujesz czasopismo o tematyce komputerowej ?

    • Inne (jesli nie ww to napisz jakie !)
      6
    • Internet
      2
    • Software
      0
    • Pc Kurier
      0
    • Linux +
      0
    • Pc World Komputer
      2
    • Enter
      3
    • Chip
      17
    • Nie kupuje - czytam art. w internecie
      45
    • Nie czytam w ogole takich artykulow.
      4


Rekomendowane odpowiedzi

ech :(

 

PC Kurier to chyba numery archwalne

 

po wrogim przejeciu Lupusa przez Vogla pismo zostalo zawieszone, cala redakcja potraktowana w sposob arcy chamski - jak ktos chce szczegoly to odsylam na forum serwisu http://www.pclab.pl/ (jakis czas temu bylo coi jak)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czytam Secret Service... Łe już od kilku lat nie...hmm to może Gamblerka sobie poczytam...w kiosku nie ma :cry: ... aj no to Resecik został w alternatywie... Gdzie jest Reset... Gdzie jest Reset :?: :cry: :cry: I tak długo by wymieniać fajne gazetki (dobra czasopisma ;) ) które kupowałem sporadycznie... Jednak czasopismem, które kupuje od 26 numeru do dziś (czyli nr.91) jest -> TADA :!: CD-Action 8) Zdziwieni :?: JA uważam, że czasopismo jest niezłe 8) No i poza tym kupuje KŚ Twój Niezbędnik od momentu w którym wygrałem u nich gry (NN i NFS4) 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

top sercet czytalem kiedys :) a treaz to troche szkoda kasy na gazety skoro i tak mozna tego samego dowiedziec sie z neta a nawet wiecej

Chyba metki z koszulek czytales ;) A tak serio to ta gazetka chyba ładne pare lat nie istnieje (z 7 moze wiecej) Chyba, że ją z czymś pomyliłe 8)

PS. I chyba musze pisać mniej "chyba" :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

top sercet czytalem kiedys :) a treaz to troche szkoda kasy na gazety skoro i tak mozna tego samego dowiedziec sie z neta a nawet wiecej

Chyba metki z koszulek czytales ;) A tak serio to ta gazetka chyba ładne pare lat nie istnieje (z 7 moze wiecej) Chyba, że ją z czymś pomyliłe 8)

PS. I chyba musze pisać mniej "chyba" :roll:

Chyba nie masz racji :) no chodzilo mi o to stare wydania top secret (kiedys byly tylko 2 gazety o grach SS i TS) i faktycznie juz z 7 lat nie istnieje chociaz z pol roku temu znowu sie pojawilo i na poczatku roku znowu przestalo istniec,moze za 7 lat znowu zaczna wydawac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do TS to mam gdzieś jeszcze to stare wydanie z taką panią zrobioną z siatki :D A SS też była fajną gazetką mam jeszcze kilka numerków i jak oglądam niektóre gierki np. LBA2, albo Settlers to łza się w oku kręci, a do tego były opisywane gierki na Amige itd. :cry: :D

 

PS.Ciekawe ile osób pamięta ten dialog:

-"Jest PC Kurier ?"

-"Nie przeklinaj mi tu" :D

No ciekawe czy ktoś pamięta z jakiej to gierki... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupuję KS Ekspert z tego względu, że jest niedroga w stosunku do innych np. Chip, a na moje potrzeby spoko mi starcza, tym bardziej, ze co numer załączaja płytkę, na której jest sporo interesujących mnie aplkiacji i sterowników, których nie mam za bardzo możliwości zaciągnąć z netu (net tylko w pracy :cry: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...