Skocz do zawartości
Bubby

Gigabyte R9600PRO potrzebna opinia posiadacza.

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa tygodnie temu oddałem swojego wysłużonego MSI-GF4 do serwisu bo się bidulek sfajczył. Powiedzieli że już go nie produkują i jeśli dystrybutor nie wygrzebie go z magazynu, to będą musieli mi dać coś innego podobnego lub lepszego, ale na szczęście nie gorszego. Powiedzieli że jeśli ma być dużo lepsze to będę musiał różnicę dopłacić. Mojego staruszka wycenili na 550zł. Sam mam akurat tyle że do 1000zł styknie.

Niestety mają teraz recesję i jedyne ATI 9600PRO jakie mają to Gigabyte i jakiś inny tam szmelc.

Gigabyte ten to GV-R96P128D Karta wygląda ok. Cena 850zł. Taktowania fajne. Tylko jak to wygląda w testach? Oblazłem najpopularniejsze serwisy o sprzęcie (Benchmark.pl, Tweak.pl, TwojePC.pl) i nic na temat tej karty nic nie znalazłem. Znajomy z tego sklepu powiedział że testowali go na Bartonie2,5/512MB DDR. Sprzęt wogóle nie kręcony w 3DM2k1SE wyciągnął 10000 punktów.

 

BTW ufam tym ludziom. Kupuje u nich sprzęt komputerowy od prawie dwóch lat i nigdy się jeszcze nie naciąłem, a to co mówili zawsze się sprawdziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10000 to cienizna napewno da się dużo więcej 12-13000. Ja po podkręceniu mam 11200

Wiem że cienizna. Na moim starym MSI GF4 4200 128MB-DDR 250/513@310/600, Bartonie2,5+ 1833@2350 i reszcie jak w signie, zrobiłem 13500 pinktów.

Oni wyraźnie powiedzieli że nic nie było kręcone i stąd tylko 10000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten gigabyte niczym poza wyglądem nie różni się od innych kart klasy R9600Pro a więc testy które czytałeś są wiarygodne.

 

P.S. Zastanów się też nad modowalnym R9800SE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...