Skocz do zawartości
TwiN

Kolumny, wzmacniacze, CD - wszystko o audio

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie stoi u mnie w domu amplituner kina domowego technics SA-DX750 który wg producenta daje też 80 watt na kanał ;) swoją drogą przy poborze z sieci 220 watt to bardzo ciekawa konstrukcja -

Te 220 W to jest "moc przeciętna" czyli ampli może pobierać mniej lub więcej więc .... mniej więcej hehe.

 

Ten DX750 przy stereo to może i te 2x80W ma ( ale i tak wątpię ) ale przy 5 kanałach jeśli będzie 40W na kanał to będzie dobrze ( pewnie poniżej ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehehehe :) Typowy wzmacniacz w klasie AB posiada sprawność rzędu 70%, tzn że z tych 220W możemy wykorzystać około 150W. Zakładając identyczne końcówki dla każdego kanału, wychodzi że w trybie kina 5 kanałowego mamy do dyspozycji 30W na kanał.

 

Niby mało, ale należy pamiętać, że w kinie mamy 5 zespołów głośńikowych, a to znaczy że do wytworzenia takiej głośności jak z dwóch kolumn potrzeba mniejszej mocy (efektywności się sumują).

 

Więc do kina to jest okej - natomiast do stereo... no cóż, trochę mało :) Jeśli ktoś napędza tym przeciętne monitorki, niezbyt wymagające to wszystko będzie okej. Jeśli jednak zapragnie popędzić bardziej mocożerne kolumny, to polegnie na całej linii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ;) Mam możliwość kupienia czegoś takiego

http://www.megamedia.pl/zestaw-glosnikowy-sony-sa-ve225.php

 

+

 

takiego

http://www.dvdsystem.pl/opis.php?n=Koda%20...83&katID=87

 

właściwie jeżeli mam być szczery to nie chętnie do takiego zestawu podchodzę (wiadomo nie są to kolumny) ale chodzi o cene. Taki zestaw wyniesie mnie 500zł, czy jest w tej cenie jakaś ciekawa alternatywa? Akurat ten zestaw będzie do telewizora, więc potrzebuję głównie do filmów (muzyka jest słuchana na innym sprzęcie)

 

oczywiście mogą być używki (bo co innego ;d )

Edytowane przez Black_war

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem reckę Denona PMA-920 po zakupie, to teraz w dużym skrócie. W piątek odebrałem sprzęt i podłączyłem, oczywiście porównuję z wzmacniaczami, których słuchałem na Wafelkach 9.1, a zwłaszcza z NADem 3020.

Dużo więcej szczegółów, mocniejszy i wyraźniejszy bas, środek porównywalny z NADem. Co ciekawe, mimo, że w szczegółach pod każdym względem Denon wydaje się lepszy, to np. Jazz czy ballady z gitarą akustyczną (np. Katie Melua, Francis Goya, Al Di Meola), generalnie chyba muzyka, w której jest nie za dużo instrumentów, wydają się lepiej brzmieć na NADzie. Co innego Rock, Metal czy muzyka klasyczna, tu Denon zostawia NADa w tyle - nie gubi się, poszczególne instrumenty nie zlewają się, słychać więcej szczegółów. Podobnie jak NAD, Denon potrzebuje sporo czasu, żeby się rozgrzać - bezpośrednio po podłączeniu chciałem go za okno wyrzucić (dźwięk był jakiś taki drewniany), dopiero po godzinie pokazał co potrafi.

Wniosek jest taki, że najchętniej zostawiłbym oba... ale chyba jednak bardziej przemawia do mnie Denon. Inne wzmacniacze, których słuchałem z tymi kolumnami wcale mnie nie przekonały (Luxman A-007, Pioneer A-303, jakiś Dual, Technics modelu którego nawet nie pamiętam). Jedyny porównywalny (no, lepszy) zestaw, to u znajomego preamp CA (modelu też nie pamiętam, z możliwością przełączenia na pasywny/aktywny) i końcówka Linna. Reszta to lipa - wokalu prawie nie słychać, bas dudniący, wysokie blaszane, tyle że niektóre zdecydowanie ładniej wyglądały (jakby się dało wcisnąć flaki NADa albo Denona do obudowy Pioneera to by była pełnia szczęścia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki wzmacniacz i przy okazji kolumny?

wzmacniacz do max 180-190zł najlepiej z allegro używany. CO POLECACIE/

i na co zwracac uwage przy kupnie najbardziej?:)

No to napisz jeszcze jakiej wielkości pomieszczenie? I ile możesz wydać na kolumny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to napisz jeszcze jakiej wielkości pomieszczenie? I ile możesz wydać na kolumny?

kolumny mam prawie już wypatrzone,

zastanawiam się nad.>>

AUDIOMEGA BRX 180, lub AUDIOMEGA BRX 200 (na allegro NÓWKI, cena z wysyłką w granicach 600-660zł to wychodzi)

a wzmacniacz jaki.s używany, ale cena do 200zł max.

 

pomieszczenie hmmm... pokój 5m na 3,5m około. ale w przyszłości pewnie większy będzie pokój.

Więc co polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolumny mam prawie już wypatrzone,

zastanawiam się nad.>>

AUDIOMEGA BRX 180, lub AUDIOMEGA BRX 200 (na allegro NÓWKI, cena z wysyłką w granicach 600-660zł to wychodzi)

a wzmacniacz jaki.s używany, ale cena do 200zł max.

 

pomieszczenie hmmm... pokój 5m na 3,5m około. ale w przyszłości pewnie większy będzie pokój.

Więc co polecacie?

 

Zdecydowanie inne kolumny :D

Chyba że lubisz tylko głośno ...

A wzmaka bym polecił GC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym nie polecil.

Są na jego temat bardzo sprzeczne opinie, i po przestudiowaniu troche forum audiostereo mam wrazenie ze jest po prostu przereklamowany przez kółko słyszących inaczej (może lepiej).

Kolega zresztą pewnie lubi mocne udeżenie a GC takiego po prostu nie jest w stanie dostarczyć chyba że na zmostkowanych układach.

 

Do tego te "niby" dobrze grające wymagają dobrych elementów które sa drogie.

 

Ja bym wolał poszukać jakiegoś starego wzmaka uznanej firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do pomieszczania do 20m2 nie kupuj takich klocków. Wykop to będzie pewnie miało, ale dźwięku wcale. Wystarczą Ci nieduże monitory i niczego nie będzie brakowało. Pomyśl nad czymś takim:

Heco

Tannoy

Wharfedale

 

I do tego wzmacniacz niekoniecznie o dużej mocy (chociaż wszystkie te zestawy potrafią sporo wytrzymać), ale uwierz mi, raczej nie będziesz słuchał w tym pokoju nawet na pół gwizdka. Polecam NADa (3020, 3240, 320), Denona (PMA-560, PMA-920, PMA-860), Marantza (np. PM-35)

 

Co do GC, to go nie słyszałem, ale do niego to jeszcze preamp by się przydał. A to dodatkowy koszt. Najlepiej kupić jakiegoś dziadka, który ma dobrą opinię. No i nie zapominaj o dobrym źródle. Oprócz komputera dobrze jest mieć jakiś niezły CD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem ciekawą ofertę ,wzmak+stacja dokujaca do iPoda+głośniki za 1 550,00 zł w sumie w tej cenie jest to bardzo dobra alternatywa dla głośników komputerowych :D

 

http://www.allegro.pl/item198609746_fatman...a_glosniki.html

 

W stacji dokującej jest wyjście wideo do tv dla menu osd do wygodnego nawigowania pilotem po utworach.

 

http://www.fat-man.co.uk/index_cons.html

 

http://forum.mp3store.pl/index.php?showtop...&pid=131957

http://www.macplug.org/viewtopic.php?pid=24214

 

Słyszał to ktoś na żywo jak to gra ?.

Edytowane przez mpeg-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fat gra całkiem przyzwoicie. Słuchałem z CD a nie z iPodem i jak na tak tanią konstrukcję gra przyjemnie, lekko ciepło. Raczej do spokojnej muzyki. Oceniał bym go na poziomie CA 640Av2, NAD C325 BEE czyli gra na tyle ile kosztuje i w tej kategori zaliczył bym go do faworytów

Edytowane przez Skibi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

Aktualnie posiadam głośniczki komputerowe 2,1 creative. Nie satysfakcjonuje mnie ich dźwięk. Bas jest bardzo mocny, aż za mocny, ale ma strasznie nienaturalne brzmienie. Wysokie dźwięki są bardzo ładne. Kuleje strasznie środek, którego tak na prawdę nie ma.

 

Postanowiłem stworzyć zestaw z prawdziwego zdarzenia. Zamierzam kupić w pierwszej kolejności głośniki + wzmak + kable, następnie za jakiś czas wymienić kartę dźwiękową.

Do nagłośnienia mam pokój o wymiarach 3,5x3,5 m. Źrudłem oczywiście jest komputer :D.

 

Kolumny: Potrzebuję coś wyglądającego estetycznie.... (tak nie tylko dźwięk się dla mnie liczy).

Najchętniej wziąłbym coś podłogowego, jednak ograniczają mnie trochę wymiary, a i za duże kolumny w tak małym pomieszczeniu też nie są ponoć za dobrym rozwiązaniem. Budżet też nie jest za duży, więc zastanawiam się nad następującymi kolumnami:

http://www.allegro.pl/item200707852_magnat..._hit_cena_.html Wyglądają nieźle, pasują do mojego pokoju, nie są za duże, a posiadają głośnik o średnicy 20cm co powinno dać dość miły dla ucha basik. Kolumny jak na swój rozmiar są dość cieżkie, więc powinny być solidne. Chodząc po necie spotkałem wiele opini zarówno pozytywnych jak i negatywnych. Dużym atutem tych kolumn jest ich cena.

 

http://www.allegro.pl/item200516094_jamo_e..._836_11_31.html Następne estetycznie wykonane kolumny. Znana firma, jednak ponoć nie najlepsza. Dużym mankamentem są ich rozmiary. Miałbym problem z ich umiejscowieniem w pokoju. Cena także dla mnie jest dośc wysoka. Więcej kasy już na kolumny bym nie dał.

 

Zastanawiałem się także nad monitorkami do których prawdopodobnie musiałbym kupić malutki subwofer:

http://www.allegro.pl/item200885129_jamo_e...22_8361131.html

 

http://www.allegro.pl/item198009789_heco_v...e_cen_kmpl.html

 

http://www.allegro.pl/item198202489_magnat..._836_11_31.html

 

Jeśli macie w tej kwesji jakieś propozycje, to walcie śmiało :D:D:D Co do kolumn to zamierzam kupić nówki.

 

 

Wzmacniacz: no i w tej kwestji zgłupiałem, kiedyś sądziłem że technics to dobra firma, a jednak słyszą wiele złego, a w szczególności o nowych modelach. Wzmak zamierzam kupić z drugiej ręki. Zaproponujcie coś sensownego :) najlepiej z linkiem do allegro. Na wzmak zamierzam wydać do 450zł.

 

Kable: No i tu też dajcie jakieś propozycje, ponieważ nie sposób kupić kable za 300zł :D, ale po co jak można kupić za 100zł i nie odczuje pewnie różnicy. Nie mam wyczucie w tej kwesji, ponieważ nie składałem jeszcze tego pytu zestawów.

 

Podkreślam że nie jestem audiofilem, choć codziennie słucham muzyke. Zależy mi też aby cały zestaw, nie był za drogi :D.

 

Z gory dziękuję za odpowiedź !

Edytowane przez Spawacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też się zastanawiam nad wzmaczkiemi tak sobie myślę na co by tu zapolować

 

kusi mnie nad o Jenota ale jest 1. brzydki 2. nie wiem czy takiego brzmienia szukam..

 

na co mam ochotę ;)

1. wzmak miał by zastąpić obecnego duala, dual jak mi się wydaje nie wyrabia już prądowo (rozważam jeszcze opcję odświeżenia / tuningu duala B-) )

w zestawie - solidne pcm usb, ic klotz lagrange bla bla;), real cable tdc300 i na końcu wharfedale 9.1

 

2. chciałbym wzmaczka o nowocześniejszym brzmieniu z dobrą lokalizacją instrumentów, szczegółowego, grającego szeroko, otwarcie i trzymającego w ryzach bas

3. muzyka - pop, house, czasem trance.. lubie też coś z wokalem, akustycznie. poza ciepłym przyjemnym brzmieniem przydała by sie kontrola i zejście

4. cenowo optymalnie DO 400zł z przesyłką, dołożę jeśli naprawdę warto

 

co ciekawego znalazłem na allegro

 

Denon:

Denon PMA-380

pma 250

pma 280

pma 560

 

H-K

pm 6200

pm650 vxi

6500

610, dużo kosztuje ale jest piękny

655vxi

 

Marantz

pm25

pm60 wyglądający jak po wypadku ;]

pm-40

pm4000

 

NAD

306

 

Onkyo

A-9211, ciekawy bo 'jak-nowy', nawet nie wime czego sie po wzmaku/firmie spodziewać ;)

 

Yamaha

a550

AX350, śliczna ;) ;)

ax550, drogo ale jak ten sprzęt wygląda

 

inne

rotel ra820ax

cambidge audio a1 v3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

> chciałbym wzmaczka o nowocześniejszym brzmieniu z dobrą lokalizacją instrumentów, szczegółowego, grającego szeroko, otwarcie i trzymającego w ryzach bas

> muzyka - pop, house, czasem trance.. lubie też coś z wokalem, akustycznie. poza ciepłym przyjemnym brzmieniem przydała by sie kontrola i zejście

> cenowo optymalnie DO 400zł z przesyłką, dołożę jeśli naprawdę warto

 

Ja bym proponował te dwa nowoczesne wzmaki ,moc maja niby niską ale za to wysoka skuteczność i jakość potwierdzoną odsłuchami

 

http://www.musical.ca/catalog/item/4377302/4344389.htm

http://www.musical.ca/catalog/item/4377302/4344404.htm

 

W pierwszym wzmaku w komplecie jest zasilacz uniwersal ,nadaje się na europę :D

 

Dołączona grafika

 

Jeszcze tam jakieś wykresy ,pomiary T-AMP

http://www.hifi-forum.de/viewthread-110-457-2.html

 

T-AMP MOD

Dołączona grafika

 

http://www.hifi-forum.de/viewthread-110-457-3.html

Edytowane przez mpeg-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował te dwa nowoczesne wzmaki ,moc maja niby niską ale za to wysoka skuteczność i jakość potwierdzoną odsłuchami

 

http://www.musical.ca/catalog/item/4377302/4344389.htm

http://www.musical.ca/catalog/item/4377302/4344404.htm

 

W pierwszym wzmaku w komplecie jest zasilacz uniwersal ,nadaje się na europę :D

Należy pamiętać że trzeba do nich kolumny o wysokiej efektywności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klipsch są zalecane przez użytkowników na Amerykańskich forach int ,ale może nie jest tak źle ze współpracą z kolumnami standart :wink:

 

Jeszcze nie wiem czy się zdecyduję ale być może wezmę tego tańszego T-ampa do przetestowania :wink:

Edytowane przez mpeg-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da to radę waflom ?

 

Description: Two-way, magnetically shielded, reflex-loaded, stand-mounted loudspeaker. Drive-units: 1" (25mm) soft-dome tweeter, 5" (125mm) Kevlar-cone woofer. Crossover frequency: 2.3kHz. Nominal impedance: 6 ohms. Sensitivity: 86dB/2.83V/m. Frequency response: 50Hz–24kHz, –6dB. Recommended power: 20–100W.

edit - tak poczytałem o tej maszynce i myślę sobie że może mieć problemy z napedzeniem wafli

 

jakieś opinie o wzmaczkach które podlinkowalem ?

 

korci mnie ta yamaha ax 550 hk610 i yamaha ax350, śliczne wzmaczki, ciezko za to po wygladzie domyśleć się jak będą grały.. znalazlem kilka opinii o ax550 i co najmniej pozytywnie

Edytowane przez forest kila zbila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da to radę waflom ?

edit - tak poczytałem o tej maszynce i myślę sobie że może mieć problemy z napedzeniem wafli

 

jakieś opinie o wzmaczkach które podlinkowalem ?

 

korci mnie ta yamaha ax 550 hk610 i yamaha ax350, śliczne wzmaczki, ciezko za to po wygladzie domyśleć się jak będą grały.. znalazlem kilka opinii o ax550 i co najmniej pozytywnie

Ja stawiałbym na Denona PMA-560, rotela albo Cambridge Audio. Niedawno poszedł też dość tanio na Allegro Denon PMA-920 (ten model, który sam kupiłem).

Możesz też zerknąć na:

Proton 520 - to NAD 3020 w trochę ładniejszej budzie

Musical Fidelity E1

Luxman L-430 - tylko tu gość zdecydowanie przesadził z ceną, można go kupić spokojnie za 400zł.

Arcam Delta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak się zastanawiam nad tym arcamem, sama końcówka mocy (290p) kosztowała ad95 1,8k zł, opinia na hifi.pl raczej umiarkowanie przychylna ale w sieci jest jeszcze kilka opinii więcej niz pozytywnych

 

tutaj kilka słów o CA 1v3[/url]

 

co z marantzami ? pm40/se pm50 ? warte uwagi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jaki wzmacniacz polecacie do ~300zł? Chodzi mi głównie o ceny z allegro.

 

Zastanawiałem sie nad Technics A600 MK2 ale na audiostereo raczej nie ma pochlebnych opini. Problem w tym że na audiostereo czasami wypowiadają się posiadacze jakichś roteli za 1,5k albo innych maszyn no i wiadomo jaki w ich odczuciu jest ten technics.

 

Zależy mi głównie na barwie i wytrzymałości wzmacniacza. Podziękuje za jakieś stare unitry i inne badziewie w których non stop pali się końcówka. Rok temu skusiłem sie na Unitre 9010 przez wiele pochlebnych opini ale ten wzmacniacz to nieporozumienie. Może gra ładnie ale jak sie zaczoł sypać to koniec. Zamiast co chwile zakładac nowe końcówki wole już dac raz te 300zł i mieć spokój.

Właśnie dlatego mój wybór skłania sie ku Technics'owi bo z tego co wyczytałem to może nie grzeszą one pięknym brzmieniem ale ciężko je "zarżnąć". Jeśli chodzi o moc to w zupełności wystarczyło by jakieś 60W, w końcu unitra miała 2x35 i niewiele brakowało. Pokój mam mały (ok. 12m) także nie o moc sie tu rozchodzi.

 

Czekam na propozycje i z góry dziękuje za zainteresowanie.

 

Pozdrawiam, CaceK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmontowalem sobie ostatnio wzmaka do sluchawek i stabilizator napiecia sie cholernie grzeje, mam w zwiazku z tym pytanie. Czy jesli stabilizator sie spali (przegrzanie, ukladzik to lm7815) to nie pusci przez siebie napiecia dostarczanego mu na wejscie na dalsza czesc ukladu. Dalem mu sporej wielkosci plaskownik aluminiowy ale temperatura jest straszna i troche sie boje sprawdzac czy moze dzialac w takich warunkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też kilka uszkodziłem i różnie działały. Dzisiaj przez przypadek podłączyłem AC do staba (ah te upały...), oczywiście zagrzał się trochę, a po podłączeniu DC okazał się elementem zbijającym napięcie o 0,5V ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zazwyczaj zabijalem odwrotnym napieciem albo zwarcie na WY ale moge spokojnie stwierdzic ze taki 7805 bez radiatora potrafil mi cyne na jego nozka zagrzac do takiej temperatury ze nozka od miernika mi sie w niej zanuzyla :P to juz wiedzialem ze cos nie halo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jaki wzmacniacz polecacie do ~300zł? Chodzi mi głównie o ceny z allegro.

 

Zastanawiałem sie nad Technics A600 MK2 ale na audiostereo raczej nie ma pochlebnych opini. Problem w tym że na audiostereo czasami wypowiadają się posiadacze jakichś roteli za 1,5k albo innych maszyn no i wiadomo jaki w ich odczuciu jest ten technics.

 

Zależy mi głównie na barwie i wytrzymałości wzmacniacza. Podziękuje za jakieś stare unitry i inne badziewie w których non stop pali się końcówka. Rok temu skusiłem sie na Unitre 9010 przez wiele pochlebnych opini ale ten wzmacniacz to nieporozumienie. Może gra ładnie ale jak sie zaczoł sypać to koniec. Zamiast co chwile zakładac nowe końcówki wole już dac raz te 300zł i mieć spokój.

Właśnie dlatego mój wybór skłania sie ku Technics'owi bo z tego co wyczytałem to może nie grzeszą one pięknym brzmieniem ale ciężko je "zarżnąć". Jeśli chodzi o moc to w zupełności wystarczyło by jakieś 60W, w końcu unitra miała 2x35 i niewiele brakowało. Pokój mam mały (ok. 12m) także nie o moc sie tu rozchodzi.

 

Czekam na propozycje i z góry dziękuje za zainteresowanie.

 

Pozdrawiam, CaceK

Tylko nie technics ...

Po unitrze to bedziesz zawiedzony dzwiękiem.

Technicsy grają plastikowo, i nie są nie do zarżnięcia - już kilka spalonych się przewinęło przez moje ręce ...

Nie zdziw się też jak te "60 watt" okaże się grać gorzej od unitry.

Do 300 zł jest tyle wzmacniaczy znanych firm które będą 100 x lepsze od tego technicsa...

Może jakaś yamaha, denon ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proszę o poradę:

Czy warto kupić Gale 3040 za 650zł?

No i jak te kolumienki będą sprawować się z Nadem 3020i ?

Co ewentualnie możecie polecić do 650zł z używanych kolumn.

Jeżeli chodzi o dźwięk chciałbym jakiś zestaw uwydatniający średnice.

Troszkę zmieniły mi się gusta po etapie słuchania sprzętu grającego basem Denon + Paradigm Monitor 3v1 przyszedł czas na coś spokojniejszego.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie technics ...

Po unitrze to bedziesz zawiedzony dzwiękiem.

Technicsy grają plastikowo, i nie są nie do zarżnięcia - już kilka spalonych się przewinęło przez moje ręce ...

Nie zdziw się też jak te "60 watt" okaże się grać gorzej od unitry.

Do 300 zł jest tyle wzmacniaczy znanych firm które będą 100 x lepsze od tego technicsa...

Może jakaś yamaha, denon ?

Problem w tym że wzmacniacze tych firm za taką kase to juz w większosci stare konstrukcje.

A co byście powiedzieli na Sony ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...