Skocz do zawartości
TwiN

Kolumny, wzmacniacze, CD - wszystko o audio

Rekomendowane odpowiedzi

@dół: zostane przy DVD, bo narazie nie bede kozystał z Blu-ray, a jak bedzie mi potrzebny to DVD oddam bratu, a sam kupie Blu-ray.

Skoro w Auchan jest ten Funai za 499 to ja bym go kupił ... a bratu możesz oddać ew. w przyszłości bluray :-P DVD to przeżytek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie ile onkyo sobie policzyło za ciekawy zestaw z głośnikami w rozmiarze Solo5c i z systemem korekcji akustyki pomieszczenia Audyssey Dynamic EQ :

 

http://www.onkyo.pl/pokaz/karta/id/25106

Fajne ... nowoczesne {wej. cyfrowe, korekcja !!!} ... ale z ceną przegięli {szczególnie że nadal siedzi tam pasywna zwrotnica i standardowy single amp. - przynajmniej nic nie wskazuje na to by było inaczej}.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Chciałbym do mojego zestawu audio dokupić subwoofer aktywny. Obecnie mam Amplituner Yamahy(nie pamiętam modelu) i głośniki Jamo E550. Co byście mogli mi polecić tak do 500zł?

 

Na allegro sporo ludzi to kupiło:

http://www.allegro.pl/item651537210_sony_s...bez_ryzyka.html

 

Co o nim sądzicie?

Lekko przekracza mój budżet ale to nie przeszkadza.

 

Tak sobie teraz pomyślałem ze amplituner też mógłbym właściwie sobie jakiś lepszy kupić. Moglibyście mi coś polecić tak do 1000zł? Musi koniecznie mieć osobną regulacje poziomu głośności dla każdego wejścia oraz funkcje buudzika :) Sprzętu głownie używam do słuchania muzyki (wszelkiej prócz hiphopolo), czasem obejrze film, jeszcze rzadziej napędzę imprezkę ;)

Z góry dzięki za odp.

Edytowane przez Adasi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

7k na kolumny i wzmak/ampli. Pokój 16m2 (4x4). Początkowo za źródło robiłoby PS3 lub też czasem lapek po cyfrze.

W przypadku wariantu ze wzmakiem, to wypadałoby kupić jeszcze daca :P

Co proponujecie? ;>

Przeznaczenie - muzyka, gry, filmy.

W takiej cenie to chyba lepiej zainwestować w 2.0, prawda?

Sprzęt dla kumpla, muzyka jakiej słucha, to głownie rap, czasem elektronika i rock.

Czekam na pomysły ;)

Pozdrawiam,

pwlj

 

EDIT:

Co do kasy, to jeszcze z 1k możnaby wytargać ;p

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie lepiej zainwestować w bardzo, bardzo dobre 2.0 niż dobre 5.1 ... ale wiadomo - co kto woli. Kupiłbym za tyle spore monitory studyjne (aktywne) + system kalibracyjny - ale takie rozkładanie utworu skalpelem na czynniki pierwsze też trzeba lubić.

 

Tak więc ode mnie masz pierwszą propozycję/typ - KRK VXT8 + KRK ERGO lub taniej JBL LSR 4328 ... jeszcze są GENELEC 8250A ale chyba to wyjdzie trochę drożej - to zestawy do odsłuchu "średniego pola".

 

Drugie rozwiązanie to wzmak + pasywne kolumny + np. Audyssey EQ (ale tu też będzie drogo ale mniej dokładnie - czyli brak efektu "rozkładania" utworu :) )

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw KRK bardzo ciekawy. Rozkładanie utworu "skalpelem" może być może być problemem przy gorzej zrealizowanych produkcjach, ale myślę, że priorytetem tutaj jest cieszenie się dobrymi produkcjami. Cenowo zestaw taki wypada ok. 7300-7500zł.

Tylko będzie problem z połączeniem tego trochę... nie wiem czy ten lapek ma firewire, a zdaje się, ze ERGO ma tylo Firewire i S/PDIF koaksjalne :D

PS3 ma chyba tylko optyczne :P Komp jakoś po cyfrze dałby radę tylko pytanie, czy to ERGO koniecznie trzeba podłączać po FW...

P.S. Ile trzeba nam jeszcze wydać na kable o ogólny setup (trzeba chyba będzie kupić stojak do tego majka ERGO :E )

Pozdrawiam,

pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kable są stosunkowo tanie. Kiedyś kupiłem ProCAB TRS z serii reference za ~48 PLN ... w segmencie Hi-Fi chyba by sobie zażyczyli za coś takiego 10x-30x tyle ;)

 

Z tego co pamiętam do ERGO wysyłasz sygnał po SPDIF ... FireWire potrzebne jest tylko do procesu kalibracji (czyli raz na ruski rok).

 

- chyba dobrze pamiętałem :

 

http://www.krksys.com/product_ergo.php#computer

 

Do I need a computer to use ERGO?

 

ERGO requires a FireWire connection to a computer in order to run the analysis portion of the room correction process. Once the analysis is complete, ERGO no longer needs to be connected to the computer providing one uses S/PDIF or the analog inputs on ERGO to carry the main Left/Right audio channels. Should another room analysis be required due to new furniture, new speakers, etc.; ERGO will need to be connected back to a computer for control and analysis.

Kable - ERGO ma z tego co pamiętam TRS a VXT8 ma XLR więc:

http://www.onstage.pl/product_info.php?man...products_id=430

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, lipa trochę z tym, ze nie ma optycznego. Ja wiem, że to sprzęt do studia itd, ale fajnie by było jakby mógł podłączyć też tą PS3 do systemu. Masz jeszcze jakiś inny pomysł ? ;>

przesłać z kompa to pół biedy, ale konwersja tego optycznego sygnału z ps3 na elektryczny (?) czyli coaxial to trochę kombinacja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie zakupu kolumn podlogowych.

Mam zamiar kupic kolumny w granicach 150 euro.

Do tej pory uzywalem zestaw glosnikow do komputera Logitech Z-5400 ale dostalem wzmacniacz Jamo DMR 60 i chcialem z niego zrobic pozytek. Zestaw bedzie podlaczony na codzien do komputera i glownie bedzie sluchana muzyka rockowa. Zalezy mi na basie miekkim cos takiego jak mozna spotkac w zestawach Yamahy. Prosze o porady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pytanko z kabli :D Mam kolumny mission m34i napędzane przez Cambridge Audio 540R v2. W mission m34i jest możliwość biwireingu, fabrycznie zwarte jest to blaszką. Pytanie: Wywalam blaszkę wstawiam zworki, czy wywalam blaszkę i ciągnę biwire z ampli? Co lepiej? Jeżeli biwire to Cordiale będą ok ?? Jakie przekroje?

 

Pozdrawiam

Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pytanko z kabli :D Mam kolumny mission m34i napędzane przez Cambridge Audio 540R v2. W mission m34i jest możliwość biwireingu, fabrycznie zwarte jest to blaszką. Pytanie: Wywalam blaszkę wstawiam zworki, czy wywalam blaszkę i ciągnę biwire z ampli? Co lepiej? Jeżeli biwire to Cordiale będą ok ?? Jakie przekroje?

 

Pozdrawiam

Michał

Bi-wire = pic na wodę. Bi-amp nawet przy pasywnej zwrotnicy już jakiś sens ma ... choć pełnymi garściami czerpie się dopiero przy aktywnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bi-wire = pic na wodę. Bi-amp nawet przy pasywnej zwrotnicy już jakiś sens ma ... choć pełnymi garściami czerpie się dopiero przy aktywnej.

Bi-wire faktycznie wydaje się picem na wodę... Z tym że na pewno gra lepiej niż z tą firmową zworką i potwierdza to każdy kto miał kontakt z Mission m34i. Pytanie czy nie wystarczy podmienić zworki na porządne zworki z przewodów.

http://www.alejahandlowa.pl/tr/produkt/zwo...ok_3432029.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy w wyborze nowego sprzętu do domu.

 

Parametry:

pokój 5,5x3,5 metra. Kanapa i telewizor wzdłuż dłuższej ściany.

 

Zastosowanie systemu: filmy (20% z czego jakieś 70% w 5.1), muzyka (80%).

Muzyka mniej więcej z następującym podziałem: Rock 50% (raczej klasyka i raczej bliżej AC/DC niż Linkin Park ;) ), Fado/Bosa Nova/Muzyka świata czy jak to tam zwał 25%, 15% blues, 10% jazz. Na pewno zero techno, house czy innych tego typu cudów, rapu, h&h, popu, country i chórów kościelnych.

Źródło: nie ma co się czarować zdecydowanie w 95% komputer, od czasu iTunes'a płyt praktycznie nie kupuje i nie wiem czy doliczył bym się 100 w posiadaniu.

Słuch przeciętny, nazywać dźwięków nie potrafię, ale odróżniam źle zakodowaną mp3 w niskim bitrate od flac'a i brzmienie Sennheiserów HD555 od słuchawek dorzucanych do iPoda.

 

Budżet: powiedzmy 5K i jeśli by się udało ciut w dół to super. Z drugiej strony jeśli by rzeczywiście miała być przepaść to może i ciut w górę bym był w stanie zaakceptować. Nie koniecznie całość nówka, w szczególności jak patrzę na ceny aplitunerów to może warto szukać w używanych (HDMI nie jest mi potrzebne). A oczywiście raczej celuje w wariant 5 głośnikowy chyba, że ktoś mnie jest w stanie przekonać, że 2 mogą też fajnie brzmieć przy filmach z surroundem przy zastosowaniu jakiś hokus-pokus rozwiązań.

 

Z góry dzięki za tropy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amp (firma wedle uznania) ale najtansze modele kazdego producenta w stereo wypadna blado. Uzywke lub koncowke roku dorwac mozesz za 1500zł. szukaj czegos z bi-ampingiem i korekcja pomieszczenia

Na przody: http://www.akustyk.com.pl/projekty/HDX2.html

W muzyce masz cyc malinke

W kinie domowy takze, dodatkowo z takimi glosnikami w 20mkw nie potrzebujesz subwoofera.

Taki zestaw zlozysz za 1500zł

Zostaje okolo ~2000zł na centrala i surroundy, biorac pod uwage to co polecam na przody to powinno nadac jako taka spojnosc

Heco aleva center 2 + 2x Aleva 200 na surroundy

 

Misz masz?

Sam mam taki misz masz (nie dokladnie te przetworniki), tylko dlatego ze cale kino na tej klasy DIY to by wyszlo 10000zł:) i takze w 80% slucham muzyki...

pzdr

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

 

Zastanawiam się czy jest sens pakować max. 250 zł (!!!) w pasywne kolumny podpinane do takiego cuda KLIK!.

 

Kasy więcej mieć nie będę (przeprowadzka, meble, nowy komp itepe.). Sprzęt jest średnio-kiepski ale jest i teraz chodzi o dołożenie do tego dwóch kolumn. Pokój: 5x3m, tv na środku dłuższej ściany, kanapa naprzeciwko. Miejsce na kolumny jest tylko w narożnikach i tylko na podłodze. Przeznaczenie? Kino domowe STEREO, trochę muzy... Niestety - robię trochę w dźwięku, dlatego kolumny muszą reprezentować choć minimum przyzwoitości (pomimo tego ampli, może za lat kilka się ten badziew wymieni)... Kolumny będą skierowane pod kątem do środka bo mi się rozlezie scena stereo ;)

 

No, zadanie trudne, ale chyba nie niewykonalne. Ewentualnie pomyślę o jakiś komputerowych wynalazkach i będę je przerabiał na pasywki (lol)... Na Tanoye mnie nie stać, natomiast jest kilka budżetowych firm, które wyglądają solidnie i może nawet zagrają jako-tako.

 

ED: Może jakaś tania KODA lub JAMO?

Edytowane przez kazik2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Panowie, mam pewien problem :).

 

Kupiłem sobie nowy tv (lg 37lh3000) niestety ma on jedynie audio out optyczne. Chciałem podłączyć go do mojego audio - ale mój wzmacniacz z 1974 roku jak łatwo się domyślić nie ma takiego wejścia ;).

Postanowiłem zainwestować w jakiegoś DAC'a, i teraz mam problem.

Jest tego na rynku cała masa i nie wiem co wybrać. Co gorsze najlepiej gdyby DAC miał więcej niż jedno wejście optyczne, bo korzystając z okazji podłączyłbym od razu do niego mojego CD który też posiada albo zwykłe analogowe wyjście albo optyczne.

A w ogóle super by było gdyby miał też wejście usb ;) i nie kosztował dużo ;).

Czy jest coś na rynku co spełnia te wymagania ? W grę wchodzą jak najbardziej kity DIY.

Jeżeli nie ma, to mogę zrezygnować ewentualnie z jednego opticala, albo nawet USB.

Oczywiście najważniejsza dla mnie jest jakość dźwięku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoc w wyborze stereo.

 

Witam, przeczytałem wiele tematów zarówno na tym forum jak i na innych ale nadal nie moge zdecydować, co będzie najlepszym wyborem. Potrzebuje zestawu 2.0 do 600zł wymiary pokoju to 4,5mx3m potrzebuje sprzętu głownie do słuchania muzyki, (rock,metal) nie mam miejsca na kolumny solo 7c, maksymalnie solo6c. Posiadam wzmacinacz philips fa-911, moje pytanie, co będzie lepszym rozwiązaniem zakup któregos z modeli solo, a może którys z vigooli? Czy też zakup jakichś kolumn pod ten wzmacniacz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoc w wyborze stereo.

 

Witam, przeczytałem wiele tematów zarówno na tym forum jak i na innych ale nadal nie moge zdecydować, co będzie najlepszym wyborem. Potrzebuje zestawu 2.0 do 600zł wymiary pokoju to 4,5mx3m potrzebuje sprzętu głownie do słuchania muzyki, (rock,metal) nie mam miejsca na kolumny solo 7c, maksymalnie solo6c. Posiadam wzmacinacz philips fa-911, moje pytanie, co będzie lepszym rozwiązaniem zakup któregos z modeli solo, a może którys z vigooli? Czy też zakup jakichś kolumn pod ten wzmacniacz?

Skoro masz wzmacniacz to może dokup Wharfedale 9.1 ?

 

ps. Solo 6 ma poronioną cenę obecnie ... to kolumny które powinny kosztować ~250 PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam nowego wzmaka za 1000-1100zł. Trochę poczytałem i wraz z "miłymi" cenami z jednego ze sklepów zawęziłem swój wybór do:

 

Cambridge Audio Azur 340A SE

Cambridge Audio 540A v2

Denon PMA-700AE

 

No i teraz pytanie na który się zdecydować? :) Pokój 11m^2 więc różnica w mocy to raczej żaden wyznacznik. Słucham głównie rapu i dancehall'u. Trochę jazz'u, funk'u i dnb. Według tego co wyczytałem to lepszy byłby Denon, bo CA ponoć do "lżejszej" muzyki się nadaje. Co wy na to? ;)

Przy okazji jakby mógł mi ktoś polecić jakieś monitory w cenie 400-600zł, oczywiście pasujące do wybranego przez was wzmaka ;)

 

P.S. Sam jakoś tak skłaniam się ku Denon'owi ;) Choć CA też mocno chodzi po głowie..

Edytowane przez bratekkk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to nie jest jakiś ''FAKE'' to chyba nam DIORA od nowa z popiołów powstaje , a może to, tylko ktoś zamawia sprzęt w chinach i bije logo DIORA ? :rolleyes:

 

http://www.allegro.pl/item842975240_nowosc...mn_dodatki.html

 

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic341478-660.html

Edytowane przez mpeg-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bratekkk ------------- o tym Denonie nawet nie myśl, bo to kicha. Ładne opakowanie a w środku mizernie. Pozostałych nie słuchałem, więc się nie wypowiadam. Czy musi być nowy? Moim zdaniem lepiej kupić używany ale stojący o kilka klas wyżej. Sam mam teraz prawie 20-letniego Denona PMA-1060 (kosztował 750 zł - stan właściwie idealny) i jest naprawdę na poziomie. Stoi w pokoju niewiele większym od Twojego więc głośność maksymalnie na godzinie 9, ale większa moc to również pełniejszy dźwięk przy niskich głośnościach. 2 inne młodsze wzmacniacze już dawno mi padły, a ten 'dziadek' działa i działa. Zaoszczędzone pieniądze będziesz mógł wydać na inne rozrywki :-)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Night_Bird

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Denon cierpi na chroniczny brak basu, i nie chodzi tu o to, by szyby drżały w oknach, ale generalnie brakuje mu 'dołu' (rozmiar pomieszczenia nie ma tu nic do rzeczy). Jeśli masz możliwość posłuchaj go przed zakupem - oczywiście płyty które dobrze znasz.

 

400-600 zł to trochę mało na przyzwoite monitory.

 

Rozumiem, że w grę wchodzi albo zakup nowego sprzętu, albo żadnego :-)

 

Masz do dyspozycji 1700 zł (1000/1100 + 400/600), gdybym miał je wydać na sprzęt, to odwrotnie niż planujesz: 400-600 zł na wzmacniacz (używany) i 100-1100 na kolumny (też używane, np. Paradigm Monitor 3). Efekt będzie zdecydowanie lepszy.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz wzmacniacz to może dokup Wharfedale 9.1 ?

 

ps. Solo 6 ma poronioną cenę obecnie ... to kolumny które powinny kosztować ~250 PLN

Wafle nie dadzą rady w rocku, to właściwie ich najsłabsza strona. Rock to ciężar + dynamika. Kolumny świetnie radzą sobie w lżejszym repertuarze, zagrają ładnie ballady, dziwnie dobrze radzą sobie w hh O_O i wolniejszej elektronice (house..). Potrafią wyciskać człowieka w muzyce bazującej na wokalach (ostatnio słucham sountracków, Dreamgirls (beyonce etc.) brzmią doskonale.) Ale - do rocka - NIE.

 

Ten Denon cierpi na chroniczny brak basu, i nie chodzi tu o to, by szyby drżały w oknach, ale generalnie brakuje mu 'dołu' (rozmiar pomieszczenia nie ma tu nic do rzeczy). Jeśli masz możliwość posłuchaj go przed zakupem - oczywiście płyty które dobrze znasz.

 

400-600 zł to trochę mało na przyzwoite monitory.

 

Rozumiem, że w grę wchodzi albo zakup nowego sprzętu, albo żadnego :-)

 

Masz do dyspozycji 1700 zł (1000/1100 + 400/600), gdybym miał je wydać na sprzęt, to odwrotnie niż planujesz: 400-600 zł na wzmacniacz (używany) i 100-1100 na kolumny (też używane, np. Paradigm Monitor 3). Efekt będzie zdecydowanie lepszy.

 

Pozdrawiam

Do 600 można kupić dobre monitory - właśnie wafle 9.1. Mając świadomość ograniczeń ciężko lepiej ulokować pieniądze. Sa jeszcze nowsze 10.1 ale za 2x wyższą cenę chyba nie warto. 9.2 pewnie lepiej się sprawdzą - 160mm mid-low ale ponoć nie są tak fajnie zgrane jak 9.1 i.. są 2x droższe..

 

Generalnie zrobiłbym właśnie tak, 500-600 na wzmak, 100 na kable etc, 1000 na kolumny. Zagra to lepiej.

 

bratekkk - jakie masz źródło ?

 

Edit: tak sobie myślę, może ktoś pomoże ?:> Wzmaczek mój już troche stary jest,, przydałby się mu serwis. Jak się mierzy kondensatory ?:> Zwykłym miernikiem da radę ? Jak wrzucę duże fotki podpowiecie co jeszcze można dotknąć ? Może wymiana kabelków + właśnie wyszukanie osłabionych kondków pomoże mi jakoś przeżyć zanim czegoś nie zakupię...

A marzy mi się od jakiegoś czasu sony 1200 ES ew. audiolab 8000s + jakieś lekko zamulaste kolumny do nich..

 

Czy wymiana kondów na nowe, o odpowiedniej jakości, o dokładnie takich samych parametrach wiąże się z jakimś ryzykiem dla dźwięku ? Zakładając że wymienia się 'na pałę' :P

Edytowane przez forest kila zbila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak już powiedziałem, nowy sprzęt to wymóg osoby która dorzuca się do interesu no i nie da się nagiąć tego wymogu ;)

 

Dobra, ok, wiem, że 4 stówy to nie dużo na monitory, no ale coś w miarę dobrego za ten hajs się kupi, nie? Nie mam po prostu więcej kasy, a poza tym nie popadajmy w jakieś skrajności - inna osoba powie, że dla niej głośniki poniżej 2 tysięcy to badziew itp. itd. można tak w kółko ;)

 

Po prostu takie mam ograniczenia i poprosiłem o pomoc :) Poza tym po przesiadce z marnych głośników komputerowych myślę, że i tak będę bardzo zadowolony :)

 

Więc jeszcze raz proszę o pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tę cenę masz drobne podstawki entry-level, efektówki, wafle 10.0 etc (sprawdź allegro) lub coś większego klasy china budget,, za 600-700 kupisz monitorki. Sprawdziłem - na allegro coś brakuje 9.1, używane są po >400, nowe 10.1 - 700 - http://www.allegro.pl/item830661945_wharfe...65_801_500.html.

 

Z tym budżetem nie wiem co ci radzić. Może rzeczywiście jakieś rozmiar większe kolumienki klasę niżej, nie wiem czy w rocku nie sprawdzą się lepiej niż dwa rozmiary za małe pudełeczka efektowe z 10cm mid-lowem. Jak masz trochę czasu przeczekaj i sprawdzaj allegro. 9.1 powinny sie pokazać w dobrej cenie, zawsze były O_O

 

 

Czy ja źle pamiętam że to dzieś kiedyś świetna opinie zbierało ?:> http://www.allegro.pl/item841104243_cerwin...ar_faktura.html

 

To sie może w rocku sprawdzić jak w budżecie się zmieści, sporo większa kolumna, ponoć agresywna - chyba nawet u nas na forum ktoś o nich pisał.

http://www.allegro.pl/item832506523_jbl_es...dostawa0zl.html

wawa więc u ciebie, dostawa 0 więc pewnie jeszcze rabat.

Edytowane przez forest kila zbila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rocka za bardzo nie słucham, Wharfedale DIAMOND 9.1 znalazłem za 345zł, a Wharfedale DIAMOND 10.1 za 355zł ;)

Tylko które i do którego wzmaka? ;) Z tego co wyczytałem, i jeśli dobrze, pamiętam to 9.1 średnio z basem, i ponoć nie bardzo pasują do Denona PMA-700AE? Wypowie się ktoś o CA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rocka za bardzo nie słucham, Wharfedale DIAMOND 9.1 znalazłem za 345zł, a Wharfedale DIAMOND 10.1 za 355zł ;)

Tylko które i do którego wzmaka? ;) Z tego co wyczytałem, i jeśli dobrze, pamiętam to 9.1 średnio z basem, i ponoć nie bardzo pasują do Denona PMA-700AE? Wypowie się ktoś o CA?

Te ~350 PLN za wafle to pewnie od sztuki.

 

A co do Denona - idź posłuchaj ... ja słuchałem z Denonem podobnej klasy i było zupełnie OK.

 

ps. jak na takie małe monitorki Wafle 9.1 basu mają sporo ... ale nie mają pewnej dynamiki

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...