Skocz do zawartości
TwiN

Kolumny, wzmacniacze, CD - wszystko o audio

Rekomendowane odpowiedzi

niedawno zakupilem taki oto zestawik:

 

Technics SL-P370 (cd)

Radmor 5412 (amplituner)

Radmor 5471 (korektor)

Radmor 5422 (tuner am)

Radmor 5430 (deck)

Altus'y 140

Wszystko stan idealny.

 

Za calosc zaplacilem 300zl.

Nie jestem audiofilem, ale w porownaniu do poprzedniej mini-wiezy Panasonic SC-AK45 gra o niebo lepiej.

Ile moze byc warty taki zestawik ? Bo chcialbym wiedziec jak wyszedlem z tym interesem.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radmor to dobra firma

sam mam juz kolekconerskiego radmora 5102 ale w wykonczeniu z drewna w pelni sprawnego z przestojonym radiem i sobie go chwale :)

do niego mam jeszcze gramofon i magnetofon szpulowy a wszystko to pelni jeden komplet (wykonczenie drewniane-jakas specjalna wersja) i jest w 100% sprawne - ciekawe ile takie cos bedzie warte za kilka lat :?

niestety nie wiem dokladnie jakie glosniki sa ale takze caly komplet gra lepiej niz moja mini wieza sony wiec sie nie masz co dziwic :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nieugięty powracam ;)

Trochę poczytałem i zainteresowałem się Tannoyami M1 jako głośnikami do kompa. Niestety ciężko je dostać dlatego mam pytanie ile takowe powinny kosztować z drugiej ręki? ;)

Widziałem oferty w okolicach 400-500zł za parę - więc chyba zupełnie nieźle, ale chcę się jeszcze upewnić.

No i czy ktoś tu miał z nimi styczność i jak wyglądałoby na nich słuchanie jazzu, starego rocka czy klasyki? :)

I jaki do tego wzmacniacz ? (i za ile :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! To że niemam zielonego pojecia o domowym sprzecie audio to zwracam sie do was(tych ktorzy maja pojecie:)) z taką prośba: Chciałbym zakupić jakis sprzet za ok 3000zł! pokój mam wielkości ok 35m2.słucham techno i rapu

 

z góry dzieki za pomoc!

 

P.S. mam prośbe zebyście podawali linki poniewaz niewiem gdzie kupic! I bede kupwał wszystko nowe raczej bo sie nieznam i niechce sie wpieprzyc w jakies <font color="#FF0000">[ciach!]</font>!!

 

Pozdro!!!

Nikt niepomoże? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze by tak narazie stara unitre?:) ktos mial tannoye i unitre 9100 i mowil ze nawet fajnie gralo:) a jak bys uzbieral wiecej $ to bys sobie kupil cos lepszego ...

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=31047641 pewnie kupisz ponizej 100

 

 

albo cos takiego:

http://allegro.pl/show_item.php?item=31212872

 

hmm ciezko cos wybrac za tyle kasy nawet do 300

 

update tu za 400 ( trochedrogo)

http://allegro.pl/show_item.php?item=31097385

ale tu juz cos:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz zapisałem się po tą dźwiękówkę na USB także chyba wezmę jakiś tani wzmacniacz z moich okolic cobym mógł go przesłuchać, bo na nic więcej stać mnie nie będzie :/

Teraz muszę tylko upolować M1 albo M2 za jakąś przyzwoitą cenę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"]Witam. Jak myslicie czy kupie w sklepie wzmacniacz do 300PLN do 2 glosnikow 80W 8 OHMS, bo kurde myslalem ze wzmacniacz w moim radyjku UNITRA Amator 2c (wiem LOL) sobie poradzi, a tu ... .

smieszny jestes..za ta cene to bułki mozesz kupic a nie wzmacniacz. Za 5 stow powinno sie cos na gieldzie znalezc, ja jestem zwolennikiem lampowek i tranzystorowych, wszelkie chipy elektorniczne im nie dorownuja. Jak troche doplacisz moze uda ci sie znalez wzmacniacz Thomson np. PA 3511 T. Model ma z 20 lat ale gra pieknie jak na swoja klase

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...