Skocz do zawartości
TwiN

Kolumny, wzmacniacze, CD - wszystko o audio

Rekomendowane odpowiedzi

Wharfedale imo olej, co do b&w 602 sie nie zgodze. jak ktos lubi taki dzwiek (a ja lubie taki troche ostry i agresywny) to bedzie b. zadowolony. kamien dlaczego jeszcze nie poleciles JBL LX 2003 ? ;] powiadam rozgladnij sie za tym modelem. wyrobisz sie za nowki w zalozonym przedziala a graja zacnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znaczy eltax liberty 3+ to sa super kolumny, naprawde bardzo dobre o klase przebijajace w jakosci dzwieku tannoye m2... i jeszcze ta cena 600zl - normalnie okazja jak nic... tylko brac jak najszybciej aby nikt inny nie zwinal

 

wunat - no tak jbl2003 elegancko graja, przestrzen swietna, wysokie tez super, basik nisko schodzi, no ale to 1000 zl a kolega pisal ze jak cos kolo 1000 to musi poczekac... a taka okazja jak sie trafia z eltaxami zdarza sie wyjatkowo rzadko

 

a jeszcze odnosnie eltaxow to tu nie ma co odsluchiwac, w kazdej kategorii brzmieniowej bija tannoye m2

Edytowane przez kamien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec Panowie,powiem szczerze, ze wole poczekac,ale jednak kupic optymalne kolumny. Nawet gdyby sie okazalo,ze sie nimi wlasnie te Eltaxy i bede musial wylozyc na nie wieksza kase niz w tej chwili (i tak zabrakloby mi paru groszy). Kiedys chapnalem te Kody bo byly wyraznie tansze niz w sklepie i teraz pluje sobie w brode.

Wlasciwie,to moze odlozenie zakupu okaze sie korzystne bo zrobie sobie liste wszystkich kolumn,ktore polecacie i pojezdze po Slasku probujac ich posluchac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wysokie moze i tak,ale ja pisalem o niskich ;)

 

1301687[/snapback]

ale jbl lx2004 to zupelnie inna konstrukcja kolumny jak lx2003...

 

lx2003 sa bardzo dobre, bas porzadny... naprawde nisko schodzi, przestrzen i wysokie czaruja podczas grania

 

eltax liberty 3+ - kolumna bez wad w swojej cenie (1200zl) naprawde swietnie gra... bas, srednica, wysokie, przestrzen; wszystko na najwyzszym poziomie w swojej klase... warte znacznie wiecej niz te 600zl co jest na allegro

 

wiesz wunat zeby eltax liberty 3+ byl w tej samej cenie co jbl lx2003 to bym mial ciezki orzech do zgryzienia zeby przyszlo mi jakies wybrac.. raczej sklaniam sie ku jblom ale nie jestem pewien

ale 600zl kontra prawie 1000zl.... i wszystko jasne ;)

 

.. tak sie sam zastanawiam zeby te eltaxy wziac kupic i pozniej za drozej przehandlowac bo cena normalnie powala ;)

Edytowane przez kamien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem tak jak masz malo kasy i czekasz na okazje ktora zadko sie zdarza to bierz eltaxy, jezeli podchodzisz do sprawy bardziej profesjonalne i liczy sie kazdy aspekt zakupu kolumn to rozwaz jbl lx2003 u ciebie powinny sprawdzic sie znakomicie

 

jbl lx2003 ma sasiad, obsluchalem kolumny na wylot... sa bardzo dobre, zreszta wunat zapewnie to potwierdzi bo mial z nimi tez stycznosc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie bylem przygotowany finansowo do natychmiastowego zakupu. Postanowilem, ze najpierw cos wybiore, zaloze sobie jakies 4 banki za swoje Kody (chyba,ze uda sie wiecej,ale pewnie nie) i ewentualnie dozbieram reszte. Takze zakup akurat na tej aukcji odpada.

W takim razie jeszcze jedno pytanie. Moze pomyslec tez nad Liberty 5? Nie mam podstawek pod kolumny,wiec i tak musialbym je kupic wyrownujac roznice w cenie miedzy podstawkowcami a podlogowkami.

Podlogowe powinny miec chyba ciut lepszy bass? BTW pokoj ma ciut ponad 15mkw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolumny warte odsluchania (ceny 800-1200zl):

 

JBL LX2003

JBL LX2002

B&W 602 S2 / S3

Mission M33

Mission M32

Paradigm Monitor 3 v.3 /v.4

Paradigm Focus v.3

Paradigm Mini Monitor v.4

Paradigm Titan

Eltax Liberty 3+

Eltax Liberty 5+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja wymienilem kolumny najbardziej godne polecenia, sam nie przepadam za missionami ale tak jak wunat prawisz dla wielu sie podobaja... Vasago to przesluchaj jak najwiecej z tego co podane i zdaj relacje z odsluchow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...