Skocz do zawartości
Popixs

rev.2

Rekomendowane odpowiedzi

wszystko pieknie i ladnie tylko o ile bedzie wydajniejszy od starego cfd??

1 st ? :P

HA! zeby chociaz tyle :P widzisz, to nie jest NOWA lepsza konstrukcja tylko stara zoptymalizowana, jak sama nazwa wskazuje nowa rewizja starego bloczku :P zreszta, walory nie sa tylko wydajnosciowe :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko pieknie cacy ladnie ,ale co z ta zapinka dla plyt bez otworow  :?: 

 

na gumce z majtek raczej sie nie utrzymie  :wink:

Ach ten Soltek ;P

 

Tak OT. To czy ktoś ma linki do jakiś dobrych, rzeczowych opisów i FAQów o montowaniu WC, takich od podstaw dla laika :lol: ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

-Kalibracja do Socket 7- jak ostatnio odkryliśmy rdzeń procesora osadzonego w socket 7 nie leży idealnie na środku miedzy otworami w płycie...

Gdybyście czytali dokładniej forum np. temat, w którym przedstawiałem swój blok wiedzielibyście o tym fancie juz dawno. :!:

Nie chce robic wam wyrzutów z tego powodu, ale troche mnie zaskoczył ten tekst.

Co do bloku - bardzo, ale to bardzo ładne wykonanie, dopieszczone i wogóle - czekamy na testy :D

UPDATE - ile mm jest to przesunięcie otworów względem rdzenia :?:

Grzechu nie wiem kto Ci powiedział ze jest jakies przesuniecie... :)

ale myslałem ze jest wieksze (~4-5mm)

 

Witchhunter próbowaliscie moze zmatowic te diody papierem sciernym?? nie weim czy nie bedzie moze lepiej, ale to trzeba sprawdzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...