Skocz do zawartości
Qube-pl

Hercules RADEON 9800 128 MB i.....małe rozczarowanie:(

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj- na stronie in4.pl masz taki artykuł.  

Klikasz recenzje, potem jedziesz do zakładki modyfikcje i tam masz.

Oki THX zaraz polukam na ich stronce.Miłego podkręcania grafy jak przyjedzie juz do Ciebie ten Herc:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie bo nie chcem zakladac nowego tematu. Mam Radeona 9700 standardowo mam pamieci i procesor chodzi na 270/270, sam procesor podkrecilem narazie do 360, czy moge wiecej probowac nie spali sie??? mam dwa wiatraki i zamontowane duze od zasilacza i radiatory na pamieciach .pamiec kiepsko idzie przy 280 artefakty, procek mam na 3.2GHZ w 2001 dostaje 15pkt, w 2003 5000pkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie max payne 2 w ogóle nie chce sie odpalić i wywala komunikat że potrzebyje karty zgodnej z dx9 !!?? no cuda panowie :/

miałem u siebie to samo, oporocz tego wywalało mnie z każdego benchmarka..................ale reinstall systemu i wszystko śmiga jak szalone.........Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja w 3dmarku2001 se + patch mam 12500 pkt  8O  8O  8O  wtf ?

To jak wziąłem swojego Herca 9800 i poszedłem do kumpla co ma ECS KT600, 512MB NoName, AMD 2000+ 1,66Ghz, to w 3dmarku2001 było 11.997, a w 3dmarku 2003 - 4600punktów . Na początku myślałem że to cos nie tak z tą kartą. ale potem sie okazałó że to przez ECSa, oraz słabego Proca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epox jest dobrą płytą i dziwi mnie troszke fakt że tak słabo wypada. Zawsze miałem pozytywne z danie o Epoxie ale każdy może się pomylić. Może spróbuj jeszcze raz zainstalowć stery bo ja niedawno miałem taki przypadek że pokazało mi w 3DMarku 12200 marków ale po ponownej deinstalacji i instalacji wszystko wróciło do normy :) Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 1700+, z płytą MSI KT3 Ultra, 512 ramu, bez żadnego krecenia Herculesa 9800 wynik jest 4700.............zauważcie że to prawie tyle samo co na KT600 ECSa ............. to tylko świadczy o wydajności płyt ECS...........dodam że na tym ECSie był procek 2000+ a na MSI z mobo KT333 1700+ wiec coś chyba jest jest nie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...