Skocz do zawartości
bigzzgib

Kropek TVN jak to działa

Rekomendowane odpowiedzi

moim zdaniem ten kropek to jest jedna wielka lewizna, moim zdaniem to ma dzialac jak przekaz pod progowy, na tym kropku jest jakas reklama, np pasty signal, ogladajac tv z tym kropkiem pozornie nie zauwazamy tej reklamy ale ona dziala na nasza podswiadomosc w taki sposob ze podczas kupowania w sklepie pierwsza anzwa pasty ktora nam przyjdzie na mysl to ta z kropka....

moim zdaniem te naswietlanie to taka sciema....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nim niema żadnych reklam kiedyś takiego miałem ale dostajesz je wtedy jak kupujesz określone produkty. Ale nie o to mi chodzi. Bo niby trzeba je naświetlić żeby im wysłać ale dlaczego każą je tylko naświetlać na określonych programach chodzi mi czy to ma jakiś techniczny sens czy to tylko jakaś bzdura żeby dzieci się podniecały biednym kropkiem i "wyciągały" od starych kasę "Mamo kup mi kropka wszyscy mają a ja nie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kropka naswietla sie tylko podczas okreslonych programow... w czasie ktorych pojawiaja sie bloki reklamy, zazwyczaj znacznie dluzsze niz w normalnych porach.

Kiedy juz je obejrzysz.. tzn naswietlisz kropka ;) mozesz go wyslac i za to ogladanie reklam masz szanse dostac nagrode.

Cala idea polega na skupianiu ludzi przed telewizorami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie trzeba go naświetlać żeby im odesłać

Trzeba. Ale mozesz to zrobic zwykla lampa(albo na monitor go naklej, tez sie naswietli). Im chodzi o to, bys ogladal okreslone preogramy o o kreslonych porach(wtedy reklama jest drozsza)

 

Rozbieralem juz niejednego kropka...

Zadnych reklam na nim nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozbieralem juz niejednego kropka...

Zadnych reklam na nim nie ma

no kropek to faktycznie bardzo skomplikowane urzadenie . głwonie działa na zasadzie fuzji atomów :D:D::D:D: a co tam jest do rozbierania. z doświadczenia wiem ze najszybciej kropka naświetlić. lamką 100W zaróweczka przykładasz kropka na odległosć ok 5 cm 3 sekundy i gotowe .mozna hurtowo tak robić :D update tylko się zastanawiam PO cO TO Komu.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

no kropek to faktycznie bardzo skomplikowane urzadenie . głwonie działa na zasadzie fuzji atomów :D:D::D:D:..............................a co tam jest do rozbierania. z doświadczenia wiem ze najszybciej kropka naświetlić. lamką 100W zaróweczka przykładasz kropka na odległosć ok 5 cm 3 sekundy i gotowe .............

 

 

czyli na polski - to jest błona fotograficzna ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściema i tyle. Kawałek tekturki z obrazkiem i nic więcej. Dobry bajer do naciągania. Nic sie nie na świetla. Poprostu trzeba oglądać film/reklame. Założe się że nikt z TVN nie udowni czy kropek był naświetlony czy nie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czerwona kropka jest po to, byś wpatrywał się w nią uporczywie i odmawiał mantrę "rolnicy nie myjcie jaj przed skupem", wtedy twój poczciwy Rubin zmieni się w MacIntosha fefnastej generacji i wyświetli krótki film instruktażowy o hutnictwie wyczynowo-artystycznym. To tak jak przez GG - wyślij pierdyliard durnych wiadomości do wszystkich, których znajdziesz w katalogu publicznym, a na ekranie pojawi się jakaś trzęsicycna dewota.

Jeszcze ktoś się dziwi, że ludzie kupowali kiedyś szczeble z drabiny, która się śniła jakiemuś świętemu?

Zaiste, tonem odkrycia wieścić należy, że telewizja to takie zwierzę do robienia pieniędzy i wymyśli największą głupotę, byle tylko przyciągnąć przed ekrany masy spragnione taniej rozrywki w "prime-time" :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czerwona kropka jest po to, byś wpatrywał się w nią uporczywie i odmawiał mantrę "rolnicy nie myjcie jaj przed skupem", wtedy twój poczciwy Rubin zmieni się w MacIntosha fefnastej generacji i wyświetli krótki film instruktażowy o hutnictwie wyczynowo-artystycznym. (...)tylko przyciągnąć przed ekrany masy spragnione taniej rozrywki w "prime-time" :>

jonas: twoje posty mnie czasem rozbrajają...(pozytywnie) :))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czerwona kropka jest po to, byś wpatrywał się w nią uporczywie i odmawiał mantrę "rolnicy nie myjcie jaj przed skupem", wtedy twój poczciwy Rubin zmieni się w MacIntosha fefnastej generacji i wyświetli krótki film instruktażowy o hutnictwie wyczynowo-artystycznym. (...)tylko przyciągnąć przed ekrany masy spragnione taniej rozrywki w "prime-time" :>

jonas: twoje posty mnie czasem rozbrajają...(pozytywnie) :))))

Ta... :lol: Maja cos w sobie :twisted: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kropek to kosmita który przybył na planete Ziemia i rozmnożył się na kilkanaście milionów, groził TVN`owi, że jak ludzie nie będą mu (im) podgrzewali tyłka to wprowadzi 150% VAT z dochodów od reklam (i sprzeda telewizje Radiu Maryja) 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kropek to kosmita który przybył na planete Ziemia i rozmnożył się na kilkanaście milionów, groził TVN`owi, że jak ludzie nie będą mu (im) podgrzewali tyłka to wprowadzi 100% VAT z dochodów na reklamy (i sprzeda telewizje Radiu Maryja) 8)

:lol:

 

Taki przekaz podprogowy (czy jakoś tak) po pierwsze musi byc w TV (niektore klatki maja byc), po drugie jest to w Polsce nielegalne - zresztą kto teraz na prawo patrzy (wiadomości są tylko o DOLKU FINANSOWYM, ZLODZIEJACH (caaaly sejm oprocz Leppera i kilku innych), no i o PROTESTACH) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...