Skocz do zawartości
bigzzgib

Kropek TVN jak to działa

Rekomendowane odpowiedzi

Yhym, zupełnie jakby telewizja nie miała Tomasza Lisa, Krzysztofa Ibisza, hordy durnych seriali, Ferdka, Śmierdka, Wypierdka, reklam obfitujących w biusty i zezwierzęconych uczestników rijality szołz i musi uciekać się do tak wyszukanych sposobów zalewania oczu fekałem jak przekaz podprogowy. Podrapcie się w szyszynkę i wyrzućcie kasety z "Archiwum X" :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jednak jestem z czego to zrobione jest. Jak się takiego kropka rozbierze;) to ma tam kilka takich niebieskich kropeczek z jakiejs substancji chyba. Więc to może jednak jest sprawdzalne czy się naswietlil. Nie wiem. 8O :twisted: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe niebieskie cosie? Łel, mam kilka roboczych hipotez:

- najoczywistsza - to jaja obcego. Ale nie cohones, tylko takie małe ufoki w skorupce, JuEfOł in de szel. Należy zostawić w ciepłym miejscu, najlepiej pod przykryciem i pilnować żeby kot nie zeżarł, dopóki nie zbudują czegoś pożytecznego, np. reaktora termojądrowego na domowy użytek. To byłby mod dopiero, wreszcie znaczki "Wnimanje, radioaktiwnost'" miałyby uzasadnienie :>

- to pardon my French nasienie Tomasza Lisa cierpiącego na hematospermię. Czemu niebieskie? To oczywiste, przecież to szlachcic, mor nań i trąd mu na prostatę, oby sczezł.

- to najnowszy zgranulowany kisiel ze smerfojagód, efekt szeroko zakrojonej, choć nie ujawnionej jeszcze gigantycznej kampanii marketingowej. Coś w stylu "pij mleko", tyle że hasłem może być "żryj kisiel, będziesz wydalał z poślizgiem".

- jeszcze o smerfach - są to smerfy instant. Należy zalać je wrzątkiem, energicznie zamieszać i wylać do doniczki. Po paru dniach powinny zbudować wioskę i kawałek lasu, wtedy można całość przełożyć do akwarium, walnąć ze trzy katody i cieszyć oko :>

- nieco plebejska teza - w drukarni kapnęło trochę niebieskiej farby nie w te miejsca, co trzeba (przykro mi z powodu waszego rozczarowania).

- małe niebieskie punkciki atakują nasze umysły! Otwórzcie oczy, głupcy! Musimy się bronić! Musimy się zjednoczyć przeciw... aaaargh!!!

- nie zauważyłeś napisu na boku? No, przypatrz się. Co tam jest? Nie, nie "Byłem tu. Tony Halik", tam obok. Ha, no jasne, "niebieskie kropki już były, szukaj!" :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- jeszcze o smerfach - są to smerfy instant. Należy zalać je wrzątkiem, energicznie zamieszać i wylać do doniczki. Po paru dniach powinny zbudować wioskę i kawałek lasu, wtedy można całość przełożyć do akwarium, walnąć ze trzy katody i cieszyć oko :>

ROTFL :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa to w ten sposób:

 

- ściągasz gacie

- obracasz się tylną częścią ciała w kierunku ekranu, gdzie TVN emituje jakąś ambitną audycję w stylu "kawaler do wzięcia"

- pochylasz się nisko i naświetlasz kropka ;]]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jonas rozwalasz

wczoraj dostalem kropka w mcdonaldzie najpierw chcialem go wykonczyc (bo to obcy) ale zrobilem tak jak pisales (ze to smefy instant) jest w doniczce i czekam az zbuduja domki z grzybow 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chmmm...Problem z Gargamelem...Czyżby trzeba było wymieszać, żarcie z magdonalda i też wrzucić do doniczki :?: Ciekawe kiedy dojdzie do momentu w którym będzie coś typu -> "Patrz na czerwony pasek u dołu ekranu podczas programu >Chwila dla debila< a podniesię się poziom Twojego IQ" :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiecie?  rozwalacie kropki?  przeciez TVN reklamuje, ze sa to obcy poszukujacy swiatla  a wy ich zabijacie.  musze to zglosic do BOO - Biuro Ochrony Obcych. :lol:

przecie w instrukcjo obsługi pisze cytuje :

1 nie karmić po północy

2 trzymaćzdala od wody

3 nie wystawiać na swiatło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...