Skocz do zawartości
sajmon

[appz need]Do monitorowania kompa na odleglosc.....

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje programu albo jakiegos innego cuda co by np. robil screena z mojego kompa i wrzucal na jakis serverek co np. 10 minut...., albo cosik podobnego zebym mogl zobaczyc co sie umnie dzieje na kompie, bedac od niego oddalonym...... Jest jedno zastrzezenie ten sofcik powinnien przjesc przez server proxy za jakim znajduje sie moj komp.....

 

Nic w stylu VNC nie pomoze bo stoje za tym ***** proxy.............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najprosciej - webtemp - odczyt z mbm+hdd+ram :) sam wrzuca na serw po ftp.

 

ale jezeli zmusisz program do zrzucania danych na dysk (np mbm) to bez problemu mozesz te dane wyswietlic na stronie via php 8) :)

 

a vnc na innym porcie tez nie przechodzi ? moze tunel postaw.

 

prosiaczek / cafeini tez nie dziala ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No moze mnie nie zrozumiales do konca.... to nie maja byc parametry typu temp.... napiecia i inne. Tylko zrzut pulpitu..... np. zapuszczam ssanie i ide do sql i ze sql moge zobaczyc jak ida postepy... i nie powinnien to byc zaden trojan......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i oto wlasnie pytanie jak. Dokladnie jakbys mogl mi to objasnic bo php dopiero poznaje....serverek mam ale to i tak tylko wewnatrz sieci dziala... a ja potrzebuje wgladu z poza sieci...

 

Emula nie uzywam... bardziej mi to do FlashFXP trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...