Skocz do zawartości
ssound

Max Payne 2 The Fall Of Max Payne

Rekomendowane odpowiedzi

PoGo mi sie tez wiesza a jak sie niezawiesi to sie dzwiek rąbie ale po patchu tak jakby troche lepiej.

 

Yo jakie masz stery zainstalowane??ZBo ja zainstalowałem nowe stery OMEGI Beta i kurcze podczas grania raz na jakiś zwiecha i witaj windowsie:(.Podobno ten problem dotyczy win98/ME a ja mam XP sp1??Hmmm.jakieś rady.

 

Ps.Na catalist 3.8 tak jakby było oki ale za krótko je miałem bo zainstalowałem te bety OMEGI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makar ciesze sie że ci pomogło.

 

Qube-pl mam najnowsze Catalyst 3.8 i windowsa Xp SP 1a ale po patchu juz gra sie nie wiesza tak tylko pozostał problem z dzwiekiem.

Tez mam problem z dzwiekiem. Nie slychac strzalow, krokow i dialogow.

A muzyka i dialogi w przerywnikach sa :x

 

Jutro sie pobawie, moze wina ustawien. Przynajmniej muzyki moge posluchac, a ta oddaje klimat jedynki.

 

A co do grafy to w 1024x768 i max detalach jest bardzo plynnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem całego Maxa zeczywiście gra jest strasznie krutka oglądnołem i wysłuchałem wszytko co mogło tylko byc w tej grze (fajne reklamy w tv :) ) ogulnie gra świetna bardzo dobra fabuła (może by tak film zrobić??) grafika i dzwiek wiadomo (fajna muza na koncu).POLECAM I Czekam Na Cześć 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vengeance -- a jaki jest w ogóle cel grania nie oglądając snów (chyba komiksów Ci chodziło, w snach to się normalnie gra). Czytając od deski do deski komiksy, wszystkie cut-scenki, gra jest tak czy siak krótka, więc Twoje spostrzeżenie jest tymfa warte.

Czlowieku spokojniej :D rzeczywiscie filmiki i komiksy wcale nie sa krotkie - ladnie przedstawiaja fabule i klimat, warto je ogladac a przy okazji wydluzaja (moze niewiele ale wydluzaja) czas gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makar ciesze sie że ci pomogło.

 

Qube-pl mam najnowsze Catalyst 3.8 i windowsa Xp SP 1a ale po patchu juz gra sie nie wiesza tak tylko pozostał problem z dzwiekiem.

Cze.Kurcze a jak sprawa z niby wypalającymi sie monitorami na tych catalist??Ja problemy z dzwiękiem niemam tylko to cholerne wychodzenie do windy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja potrzebuje pomocy :!:

Mój problem wygląda nastepująco :arrow: Świerzy Windowsik XP, instaluje sobie Maxa2 no i gra prosi o zainstalowanie DX9, rozpoczyna się instalka DX9 i gdzieś w połowie wywala mi komunikat

Wystąpił bład wewnętrzny

Sprawdź plik directX.log w folderze Windows, aby rozpoznać problem...

Sprawdzam LOGa i mam tam takie coś

10/26/03 13:49:54: dsetup32: ERROR:  File Extraction error = 1310/26/03 13:49:54: dsetup32: DoCopy(): Iterating failed, error = 13.10/26/03 13:49:54: dsetup32: SetupForDirectX: Restoring Backups10/26/03 13:49:54: dsetup32: Installation ended with value -9 = Internal or unsupported error
Instalka zatrzymuje sie na liku D3D9.DLL i dzieje się tak na 3 różnych instalkach DX9 (1. z płytki Maxa 2. ściągniętej z netu 3. z oryginalnej cd z jakąś grą) :? Co robić :?: Help ME :!: :evil: :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracie na wyższych poziomach? Ja sie tak jarałem jak gralem na pierwszym i sobie myslalem, ze jak przejde to bede grał na wyzszych, ale jakos mi sie nie chce :)

Gra mogła by być dłoższa, albo chociaz trudniejsza na pierwszym poziomie to na dluzej by było :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, gra mi się wiesza przy ładowaniu w 4 części 1 epizodu :( Chyba sie pokusze o zmianę sterów na beta 3.9 :|

 

Update- dowiedziałem sie, że te "nowe" Catalys to po prostu stare Drivery 3.7 dla grafiki 3D + nowe drivery dla grafiki 2D, czyli nie widzę sensu instalacji :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, gierka skończona. I stwierdzam jak poprzednicy, że bardzo krótka - raptem trzy dni grania :? .

Mogę teraz wyrazić swoją opinię, a przyznać muszę, że mam mieszane uczucia co do tej gry. Bo są w niej rzeczy które bardzo mi się nie podobały inne drażniły czy denerwowały. Jest też trochę niedopracowań czy wręcz nielogicznych/ nie realnych rzeczy, vide końcówka.

Z drugiej strony gra jest mocno zakręcona i dopiero od ok. połowy coś zaczyna się składać w jakąś logiczną całość, to plus. Dobra grafa (płynna nawet na słabszym sprzęcie) to też plus jak również doskonała oprawa dźwiękowa. Fajnie się strzela i te bulletimy są ok :wink: No i oczywiście Mona :)

 

PS. Napisał bym więcej ale nie chcę wnikać w fabułę, aby nie psuć innym zabawy (fajnie zestawiony początek i koniec).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pare dni temu zakończyłem swoją przygodę z MAXem.. Powiem, że gra jest bardzo ładna. Jej grafika jest na bardzo wysokim poziomie a i fabuła całkiem całkiem ... Jednak wadą jest liniowość.(pomijając ten fakt fabuła jest dość ciekawie skonstruowana) :-) 8) Dość ładny jest efekt RELOADA na spowolnieniu ( myślę, że wiecie o czym mówię ) ... Nie wiem czy było to napisane wcześniej ... ale chciałem jeszcze napomnieć, iż wymagania tej gry są bardzo przekonujące. Można grać nawet na GF2MX a tego się niespodziewałem. Duży ukłon dla Tworców MAXa.

 

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) bardzo krótka - raptem trzy dni grania :? .

Mogę teraz wyrazić swoją opinię, a przyznać muszę, że mam mieszane uczucia co do tej gry. Bo są w niej rzeczy które bardzo mi się nie podobały inne drażniły czy denerwowały. Jest też trochę niedopracowań (...)

Mam podobne zdanie. Mnie zdziwił fakt, że gdy przeciwnicy mnie nie widzą i podrzuce im granat, to nawet nie drgną :? Dopiero kiedy mnie zobaczą to zaczynają krzyczeć i uciekać ... Następnie wytzrymałość Max'a ... nie wiem czy on ma w środku jakiś endoszkielet, ale wytrzymały z niego sqrczybyk ... Tyle przejść i żeby dotrwać do końca ... Zleksza nierealne to, ale gierka w sumie fajna fajna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest niezła, ale nie podoba mi sie chód Max-a - w 1 był lepszy a tak poza tym: FSAA x6, Anizox16 i w ogóle wszystko na full i zero lagów - szczere gratulacje dla programistów - żeby się tak wszystkim chciało... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...