Skocz do zawartości
ssound

Max Payne 2 The Fall Of Max Payne

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc, mam gierkę Max 2 i po zainstalowaniu wyświetla mi się taki komunikat: "Max Payne 2 requires a Microsoft DirectX 9.0 compatybile dispsplyadapter. Please consult the troubleshooting readme in the installation folder.

Mam kartę graficzną Radeon 9100 saphir catalisty 3.9 (poprzednio 3.6) directx 9.0b.

Gierka jest na pewno dobra, u kolesia śmiga aż miło.

Wie ktoś o co chodzi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc, mam gierkę Max 2 i po zainstalowaniu wyświetla mi się taki komunikat: "Max Payne 2 requires a Microsoft DirectX 9.0 compatybile dispsplyadapter. Please consult the troubleshooting readme in the installation folder.

Mam kartę graficzną Radeon 9100 saphir catalisty 3.6 directx 9.0b. 

Girka jest na pewno dobra, u kolesia śmiga aż miło.

Wie ktoś o co chodzi??

Zainstaluj jeszcze raz maxa + dx + stary (ja korzystam z omega 3.7 i dzialalo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc, mam gierkę Max 2 i po zainstalowaniu wyświetla mi się taki komunikat: "Max Payne 2 requires a Microsoft DirectX 9.0 compatybile dispsplyadapter. Please consult the troubleshooting readme in the installation folder.

Mam kartę graficzną Radeon 9100 saphir catalisty 3.6 directx 9.0b. 

Girka jest na pewno dobra, u kolesia śmiga aż miło.

Wie ktoś o co chodzi??

Zainstaluj jeszcze raz maxa + dx + stary (ja korzystam z omega 3.7 i dzialalo)

instalowałem kilka sterów, directx 9.0b parę razy gierkę, rózne opcje i nic, :evil: :evil: :evil:

Chciałem jeszcze zmienić directx ale nie umiem obecnego odinstalować, sćiągnąłem programik do wywalenia DX ale pokazuje że nie jest kompatybilny z moją wersją windy (XP). Jak ktoś ma to moze podrzucic linka do jakiegoś dobrego programiku żeby to gów...no wywalić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taka sama karte i max'a przeszedlem juz ale grajac na catach 3.2 wiec moze tu lezy twoj problem :?

 

albo masz zje...ane caty albo Dx9 - sciagnij na nowo te rzeczy i probuj - musi chodzic skoro plytki sa dobre :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taka sama karte i max'a przeszedlem juz ale grajac na catach 3.2 wiec moze tu lezy twoj problem :?

 

albo masz zje...ane caty albo Dx9 - sciagnij na nowo te rzeczy i probuj - musi chodzic skoro plytki sa dobre :|

Mam chyba megapecha dziś, walcze z tą grą już dwa dni i wymieniłem wszystko oprócz direct X, robiłem tylko reinstal, bo mam najnowszy i nie mogę zainstalować starszego, zaciągnąłem kilka programów do wywalenia tego badziewia ale zeden nie działa a ten do którego znalazłem instrukcje na forum nie mogę znaleźć w necie. Jak ktoś ma dx9uninstaller to prosze na maila lub inne sugestie jak si ę tego pozbyć :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DX 9 mam zainstalowany, ale ten komunikat wyskakuje jak gra się zainstaluje, pokazuje ze instalacja przebiegła ok. klikam ikonkę i komp "myśli" ok 40 sek i wyskakuje komunikat. A nawet sam zinstalowałem, ręcznie dx dołączony do gry i nie pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. CHECK DIRECTX FUNCTIONALITY - If you get an error message saying "Max Payne requires a DirectX 9 compatible graphics card", you can check your DirectX version and functionality by using "DXDiag" application that comes with your system. Click Start -> Run, then enter "dxdiag". Select the Display tab and click on "Test Direct3D". After all tests are completed, you should get a "Direct3D test results: All tests were successful." message. You can also verify functionality with other DirectX games.

 

Znalazłem coś takiego w pliku "readme", jest tu o moim problemie niestety nie znam anglika i jesli ktoś z was ma chwile to jak mogę prosić to niech przetłumaczy. Testy dxdiag chodzą oki , bo to o nie chodzi ale nie zqmałem reszty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu wejdz do menu start-->uruchom i wpisz dxdiag. potem w zakladce obraz (czy jakos tak) wybierz testuj modul 3d directdraw (chyba)

Jesli pojawi ci sie komunikat ze wszystkie testy przeszly pomyslnie, to nie mam zielonego pojecia.... :(

 

btw. przeinstalowales winde???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wam też sie to zdarzyło.

 

Dosyc często mam tak że wciskam którąś ze strzałek i Max albo reaguje za późno albo idzie w którąś stronę chociaż klawisz jest dawno puszczony.

Klatki nie przeskakują więc grafa się nie tnie. Nie mam pojecia co to jest.

 

Przeczytałem te kilka topiców o Max Payne 2 ale nie udało mi sie nic znaleźć.

 

Pomóżcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja.pamietam.ze.spotykalo.mnie.to.glownie.w.korytarzu.szpitala..na.poczatku.gry..

pozniej.juz.nie

odnotowalem.takiego.przypadku..stawialem.na.blad.w.grze.lub.za.wysoko.ustawione.

detale.graf(a.byly.maxx)

DR.Zepsu.moze.sprobuj.obnizyc.detale.na.minimum.i.wtedy.jesli.nadal.tak.bedziesz

.mial.to.kwestia.grafiki.odpada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem.

W momencie kiedy ładuje mi się 6 level part 1 to gra się wyłącza??

O co chodzi ??

Najgorsze jest to że już raz przeszedłem ten level, ale że mi nie poszło dobrze to załadowałem raz jeszcze i pupa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...