Skocz do zawartości
birdman

Chcesz kupić ZASILACZ ?? Nie wiesz jaki ?? Zajrzyj !!

Rekomendowane odpowiedzi

Moze jednak ktos sproboje odpowiedziec :) Winchester 3000+ chłodzony boxowym albo gigabyte rocketem (nie wiem czy warto bo chyba cooler boxowy też jest dość dobry), Gigabyte GA-K8NF-9 , 1gb ramu 400mhz, GF 6600GT gigabyte'a, 2 dyski twarde i 2 napędy. Zastanawiam się czy do tej konfiguracji wystarczy Chieftec 360W czy lepiej dla bezpieczeństwa kupić 420W zakładając że Athlon będzie przetaktowywany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze jednak ktos sproboje odpowiedziec :) Winchester 3000+ chłodzony boxowym albo gigabyte rocketem (nie wiem czy warto bo chyba cooler boxowy też jest dość dobry), Gigabyte GA-K8NF-9 , 1gb ramu 400mhz, GF 6600GT gigabyte'a, 2 dyski twarde i 2 napędy. Zastanawiam się czy do tej konfiguracji wystarczy Chieftec 360W czy lepiej dla bezpieczeństwa kupić 420W zakładając że Athlon będzie przetaktowywany?

1256678[/snapback]

Starczy Ci np 380W Coolergiant Enermaxa.

 

:blink:  :lol:

Dobra kolego widze ze jestes nieuswiadomiony  :lol:

Te Bublewspomoga gopsodarke chinska jak kazdy zasilacz atx ;)

1250109[/snapback]

Zgadza się, jedynie menedzment jest z Polski - btw. zobaczymy jak będą się spisywać nowe NeoTEC :blink: 3mam kciuki (obym nie złamał). Edytowane przez ZenFist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chieftec i tak nie ma tyle mocy co ten Enermax

Tego się domyśliłem po cenie ale niestety nie mam aż tyle pieniążków. Czyli skoro radzicie coś jeszcze silniejszego to nie mam co brać pod uwagę Chiefa 360? No to wezmę 420W może przynajmniej przy następnym upgradzie kompa nie bede go musiał jeszcze wymienaić na silniejszą mini-elektrownię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam cichego zasilacza do 100 zl (aktualnie mam zasiłkę za 35 zl... i jest ok) . pomózcie, Ci co macie tanie zasilacze i nie wkurzają Was one głośnością, napiszcie co to za model itp. Czy to prawda, ze cokolwiek firmowego kupie to bedzie cichsze od mojego no-nejma [s.p.supply] ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno roznica miedzy chieftecem 360 a 420 jest bardzo minimalna.

1257462[/snapback]

Ehmm to moze by dokonac zakupu Tagana 380W? Uciągnie, czy będzie to przemiana 300zł w zestaw efektów optyczno-organoleptycznych? Przypomianm konfiguracje: Podkrecony Winchester 3000+, 6600GT, 1GB ramu, 2 napędy i 2 dyski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !!

 

(dawno mnie już tu nie było... ale zmiany... :) )

 

Ja mam takie pytanko:

 

Przejrzałem na szybko ten Topic i nic nie znalazłem na temat zasilacza który mam zamiar kupić

 

A jest to: qoltek 425 W za 225 zł

 

Więcej informacji o tej zasiłce tutaj: Qoltek 425W

 

Gdybyście się (jako znawcy i fachowcy B) ) mogli wypowiedzieć co sądzicie o tej zasiłce i czy warto ją kupowac za taką kwotę

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !!

 

(dawno mnie już tu nie było... ale zmiany...  :)  )

 

Ja mam takie pytanko:

 

Przejrzałem na szybko ten Topic i nic nie znalazłem na temat zasilacza który mam zamiar kupić

 

A jest to: qoltek 425 W za 225 zł

 

Więcej informacji o tej zasiłce tutaj: 1262007[/snapback]

Powiem szczerze - trzymaj sie od nich z daleka. Primo - olewaja klienta, gdy cos padnie. Secundo moc jest z deka naciągana. Wentyl pochodzi z pierwszej wersji HuntKey HK350-XP, czyli jest kozacko głośny (1600rmp).

Edytowane przez ZenFist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak poczytałem recenzje i testy...

 

Doszedłem do wniosku że kupię sobie chyba jednak zasiłkę: Chieftec 420-302DF

 

To chyba bedzie najlepszy wybór, bo Chieftec jest tylko nieznacznie droższy od tego Qoltek'a 425W, a z tego co wyczytałem to znacznie lepszy.

 

 

A tak odnośnie Codegen'ów...

 

To 2 tygodnie temu 400W Codegen mi się zfajczył i przy okazji zpopielił mi dysk Seagate 120GB i Radeona 9600 PRO 256MB :sad:

 

Szkoda gadać - jestem już dwa tygodnie bez kompa i mam pierwsze objawy abstynencji: trzęsące ręce, rozbiegany wzrok, rozkojarzenie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie mam lipnego Codegena 300W i jak najszybciej chciałem go zmienić!! Polećcie mi jakiś zasilacz do 150zł. Ewentualnie może być trochę więcej jeżeli będzie napradę warto. Proszę o przedstawienie mi jakiś opinii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie mam lipnego Codegena 300W i jak najszybciej chciałem go zmienić!! Polećcie mi jakiś zasilacz do 150zł. Ewentualnie może być trochę więcej jeżeli będzie napradę warto. Proszę o przedstawienie mi jakiś opinii...

1264930[/snapback]

jak do 150 zl to moze Chieftec HPC 360-202DF. 360W wystarczy jezeli nie jestes fanem ekstremalnego podkrecania ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co byloby dobra alternatywa dla chiefteca 360W ?

duzo przeczytalem o tym ze nowe chieteki nie sa robione przes sirteca i dlatego nie sa takie dobre. co zatem proponujecie w cenie do 150zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ mArrAtoN - Tagan 330W lub Topower 350W. Każdy z nich kosztuje ok. 220 zł.

@ andy__ - trochę źle słyszałeś. Nie wszystkie zasiłki chiefteca są robione przez sirtec'a, co nie znaczy, że wśród nowszych nie ma sirteców. Jeżeli tylko i wyłącznie do 150 zł to alternatywą dla chiefa 1136h jest modecom 350gtf. Jeżeli stać Cię, żeby dołożyć 20 zł to kupisz już za to chiefa na sirtecu - model 360-202df i dodatkowo przejściówkę z 24 pin na 20 za 10 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do wyjadaczy obu modeli zasilacz i znawców. Nidługo moje dłonie nacieszą sie gotówką (urodzinki :) ) i zastanawiam sie nad jakims zasilczem bo widząc Cedeshita 300W mogę mażyć o OC mojego durnia (może XP-M) i tak czytając i rozmyslając nad jak najlepszym zakupem za najniższą cene znalazłem dwa zasilacze

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=6068

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=14429 ewentualnie 330 watowy. Jakie są różnice między oboma zasilaczami i czy opłaca sie dopłacic te 70 dych do Tagana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaro-1

Tagan lepszy, cichszy, stabilniejszy

Chieftec ostatnimi czasy robi słabsze zasiłki niż kiedyś, ale i tak nie zmienia to faktu, że to nadal dobry sprzęt. Jeżeli wybrałbyś szefa to nie opłaca się dopłacać do tego 420 W i lepiej wziąć model 360-302 DF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi na stabilności jak i na przyszłym OC patrząc na opis to ten Tagan jest gorszy tylko na lini 5v o jakies 2A. A róznica w cenie między 360 szefem a 420 to jakies 30-40zł a potem od szefa 420 do Tagana jakieś 70zł. Tylko czy warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jak najcichszego zasilacza, nie za drogi, tak do 250 zl. Co polecacie ?

1268870[/snapback]

Polecam Topowera, mam 400 i jest cichutka teraz tylko slysze hdd i zalmana :) tylko ze kosztuje 300 ale warto jestem tym zasilaczem bardzo mile zakoczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pada mi zasilacz(wkoncu to tylko jakies 230V albo i mniej bo to noname= King Yes haha)

Mój sprzet

P4 1.8@2.1

Gainward GF TI200 poszedł na 240/540 bo zasiłka nie pozwala

Soltek

Nec 3520 i jakis TDK

2x Seagate Barracuda 40GB i 200GB

I po pewnym czasie komp sie wyłacza, wiec to zasilacz...

 

Teraz tylko jaki?

 

Topower 400W P5 Titanium

 

Tagan 380W - PFC

 

Chieftec (HPC-420-302-DF) 420W

 

Moze bedzie pozniej zakladane jakies WC i modding obudowy wiec bedzie potrzebna wieksza ilosc mocy...

 

Niezalezy mi tam na jakiejs bardzo cichej pracy

 

A i gdzie najlepiej kupic taki zasilacz??

Edytowane przez zeli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pada mi zasilacz(wkoncu to tylko jakies 230V albo i mniej bo to noname= King Yes haha)

Mój sprzet

P4 1.8@2.1

Gainward GF TI200 poszedł na 240/540 bo zasiłka nie pozwala

Soltek

Nec 3520 i jakis TDK

2x Seagate Barracuda 40GB i 200GB

I po pewnym czasie komp sie wyłacza, wiec to zasilacz...

 

Teraz tylko jaki?

 

Topower 400W P5 Titanium

 

Tagan 380W - PFC

 

Chieftec (HPC-420-302-DF) 420W

 

Moze bedzie pozniej zakladane jakies WC i modding obudowy wiec bedzie potrzebna wieksza ilosc mocy...

 

Niezalezy mi tam na jakiejs bardzo cichej pracy

 

A i gdzie najlepiej kupic taki zasilacz??

1274243[/snapback]

 

z tego co wiem to z tych co podałes to Tagan jest podobno najcichszy ...sam mam i nie narzekam

 

z innej beczki , zobaczcie fajne cacko

 

http://infopc.pl/ipn/index.php?idnea=212

 

to z tych bezgłosnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...