Skocz do zawartości
birdman

Chcesz kupić ZASILACZ ?? Nie wiesz jaki ?? Zajrzyj !!

Rekomendowane odpowiedzi

sądzimy ze jak ci nie zalezy na gwarancji to dostajesz odpowiednik modecoma 350gtf :D - czyli calkiem OK - aczkowiek opinie o sprzedającej Ani są sprzeczne :/

boche 8O ze to fortron source nie jest tak blyskotliwy ja ty buhahahah :lol: 350gtf=350gtf

pozdro :wink:

a więc ... kupować ??

 

update:

 

Witam kupiłem ten 60BT ale dogadałem się z gościem że zamiast tego BT wyśle mi GTP oczywiście za stosowną dopłatą i jestem szczęsliwy (wkońcu prawdziwy zasilacz a nie Codeshit) a tak na marginesie ta miss_Ania z allegro to żona Parady dowiedziałem się to od parady poprzez GG.

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam To:

 

Be-quiet! 450W Blackline ATX 1.3, 2 Fan Silent

 

Naprawdę polecam, wogule go nie słyszę super trzyma napięcia, minus to cena 450 zł to duzo jednak to 450 W.

 

Podłączany na sucho, sam zasilacz jest nie słyszalny !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o zasiłakach (350W) montowanych w obudowach ATON.

Nie wiem co o tym sądzić? bo naklejka firmy chyba by za dużo kosztowała :evil: producenta. Fajna buda z dwoma wentylami(świecącymi sie :wink: z przodu, no i oczywiście z tyłu(w zasialczu), a oznaczenie 350 W robi swoje; tylko co sie za tym naprwade kryje :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o zasiłakach (350W) montowanych  w obudowach ATON.

Nie wiem co o tym sądzić? bo naklejka firmy chyba by za dużo kosztowała :evil:  producenta. Fajna buda z dwoma wentylami(świecącymi sie :wink:  z przodu, no i oczywiście z tyłu(w zasialczu), a oznaczenie 350 W robi swoje; tylko co sie za tym naprwade kryje :?:

 

Na twoim miejscu dałbym se spokój z "no name".Bardzo często producenci piszą 350W TRUE POWER (lub więcej) a w rzeczywistości zasilacze takie nie dorastają markowej trzysetce do pięt :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff kupiłem Tagana 480W iii..............

i miła cisza jakbym nie miał włączonego kompa:)

Ma on jednak jedną dużą wade ,zrobił mi dużą dziurę w portweliq

Rany będe z 2 miechy lizać :? , mimo wszystko ta ciszzzzzaaaa

chyba jednak warto było :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ups jakbys zobaczyl co sie u mojego kumpla ostatnio stalo przez zasilaczem to juz bys nie zalowal...

mial jakiegos badziewiaka i nagle bum - cos wybuchlo :lol:

proc nie przezyl...

 

a tak btw wczoraj troche bawilem sie w testowanie :)

dorwalem miernik i okazalo sie ze napiecia +5 i +12 w stresie na >2,5 Ghz i 2,05V, podkreconej grafie ani drgna :D jestem dumny z mojej zasilki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zakupem zasilacza. Jest używany http://www.allegro.pl/show_item.php?item=25628416 ale, jeśli to są zdjęcia real to nawet ładnie wygląda :wink: Opłaca sięgo licytować i jak tak to na jakiej opłacalnej granicy ceny zatrzymać się z licytacją :?:

 

I jest jeszcze jeden ale o takiej firmie chyba nie słyszałem 8O http://www.allegro.pl/show_item.php?item=25871100 warto go brać :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego pierwszego to ja bym odradzał na tych zdjęciach widać że w ogóle nic w nim nie ma porównaj sobie go np. z firmowymi zasilaczami np: http://benchmark.pl/artykuly/testy/zasilac...iso-srodek2.jpg (nie wiem czy mam rację ale te radiatory są małe) odrazu widać różnicę ten co podałeś w linku ma w środku to co mój wcześniejszy codegen 400 (shit) a co do tego drugiego to nie chcę sie wypowiadać ale też mi nie pasuje bo 4 wtyczki na taką moc wkońcu to 500W jak ktoś tam napisał.

 

Podsumowując odradzam ci te zasialacze i polecam np. Fortrona 300 GTP z allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zakupem zasilacza. Jest używany http://www.allegro.pl/show_item.php?item=25628416 ale, jeśli to są zdjęcia real to nawet ładnie wygląda :wink:  Opłaca sięgo licytować i jak tak to na jakiej opłacalnej granicy ceny zatrzymać się z licytacją :?:

 

I jest jeszcze jeden ale o takiej firmie chyba nie słyszałem  8O http://www.allegro.pl/show_item.php?item=25871100 warto go brać :?:

Jeśli szukasz dobrego, markowego zasilacza za dobre pieniądze to zerknij na mój podpis. Jest używany ale daje rade(xp1700@2083 + FX5900XT +2xHdd + cdrw + 2 x ram + 3 wentyltorki).No w końcu ze stajni Sirteca :)

Ja musze zmienić bo w planach mam Bartka i troszke sie obawiam czy dalej będzie dawał rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj forum akurat o zasilaczach a zwłaszcza Chiftecach jest tu bardzoooo dużo, a na przyszłość polecam taką ikonkę "szukaj" jest w górnej części forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sie wpakowalem

 

gdybym wczesniej znalazl to forum ;(

 

Kupilem sobie sliczniutka obudowe ModeCom RAINBOW black

( http://www.modecom.pl/produkt.php?419 )

z zasilaczem w komplecie MODE COM 300GT ( Noise Killer) i myslalem ze to mi spokojnie pociagnie konfiguracje:

 

Asus P4P800 Deluxe

Intel Pentium 4 2.8 GHz BOX Prescott (FSB 800, 1MB)

Gigabyte GH-PCU21-VD (3D Cooler-Pro)

DDR-SDRAM DIMM DDR400 512MB Geil (2x256MB, DualDDR, CL2.5)

Radeon 9800 PRO Sapphire 128MB DDR, TV&DVI

DVD Toshiba

Teac CD 52x/32x/52x BOX

Sound Blaster Live Player 5.1

 

i na to wszystko ten 300W zasilacz ;( jeszcze nie poskladalem tego zestawu ale juz widze ze nie ma sensu.

Co mam zrobic poradzcie ?

 

chociaz tutaj go chwala http://sklep.benchmark.pl/pelny_6551.html

 

jaka jest prawda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sie wpakowalem

 

gdybym wczesniej znalazl to forum ;(

 

Kupilem sobie sliczniutka obudowe ModeCom RAINBOW black

( http://www.modecom.pl/produkt.php?419 )

z zasilaczem w komplecie MODE COM 300GT ( Noise Killer) i myslalem ze to mi spokojnie pociagnie konfiguracje:

 

Asus P4P800 Deluxe

Intel Pentium 4 2.8 GHz BOX Prescott (FSB 800, 1MB)

Gigabyte GH-PCU21-VD (3D Cooler-Pro)

DDR-SDRAM DIMM DDR400 512MB Geil (2x256MB, DualDDR, CL2.5)

Radeon 9800 PRO Sapphire 128MB DDR, TV&DVI

DVD Toshiba

Teac CD 52x/32x/52x BOX

Sound Blaster Live Player 5.1

 

i na to wszystko ten 300W zasilacz ;( jeszcze nie poskladalem tego zestawu ale juz widze ze nie ma sensu.

Co mam zrobic poradzcie ?

 

chociaz tutaj go chwala http://sklep.benchmark.pl/pelny_6551.html

 

jaka jest prawda ?

ekhm czlowieku to jest zajebistyu zasilacz (fortron) ale to tylko 300 zwykla jest :lol: do takiego konfigu jak ty 400 markowa za 400zl tylko i wylacznie :wink:

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ste3an - to ze jest zajebisty to sie domyslam ale to nie zmienia faktu ze obudowa ma gwarancje 3 latka i jak wymienie zasilacz na inny to ja odrazu strace.Po drugie jak mam dac dodatkowo 400 zl do obudowy za ktora juz dalem 400 zl to troche bolesne.

 

a ten zasilacz na pewno nie pociagnie tego konfigu na jakis czas ?

 

 

slavOk - wszystko kupione w firmie GRAL -------> www.gral.pl

 

Asus P4P800 Deluxe ---------------------------------------------- 570

Intel Pentium 4 2.8 GHz BOX Prescott (FSB 800, 1MB) -------- 859

Gigabyte GH-PCU21-VD (3D Cooler-Pro) ----------------------- 189

DDR-SDRAM DIMM DDR400 512MB Geil (2x256MB, DualDDR, CL2.5)--525

Radeon 9800 PRO Sapphire 128MB DDR, TV&DVI ---------------1139

DVD Toshiba -------------------------------------------------------- 124

Teac CD 52x/32x/52x BOX ---------------------------------------- 199

Sound Blaster Live Player 5.1 ------------------------------------- 109

 

ModeCom RAINBOW black ---------------------------------------- 395

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale co mam ryzykowac ? :)

 

jak zmienie zasilacz to strace gwarancje na obudowe

 

a jak juz zmienie to moge do tej obudowy Chiefa ?

 

czy Chief nie jest tylko do obudowy Chiefa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie to co w tej obudowie jest co by sie mogło zepsuć bo ci tak na gwarancji zależy ??, a pozatym chyba można np. przekręcic stary zasilacz jak bys już oddawał na gwarancje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za powtarzające się pytanie. Ale kalkulator poboru mocy który kolega zamiescił to chyba trochę przesadza. Mój noname dawno by zmarł ciągnąc do grobu całą reszte.

I teraz mam dylemat czy starczy mi 360W chiefteka - z małym zapasem

czy brać 420W - wtedy zapas napewno mam. ( a chodzi o kasę)

Konfig taki jak w opisie ale docelowo mam tam podpiąć Athlona 3200+

Sprawa jest dość pilna bo musi się rozwiązać w ciągu 8 dni i na dodatek boje się że klient się wycofa z łyknięcia moich starych rupieci.

Dziękuję i proszę o wyrozumiałość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz spokojnie zaryzykować. Masz chyba gwarancję, nie? :twisted:

Jeżeli chcesz zmieniać to na Chiefa 420, Tagana 380 albo jakiegoś anteca.

zamiast chiefa 420 to 360 lepszy jest :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadalem z kilkoma informatykami ( nie mylic z goscmi co ledwo skonczyli studia :D ) i mowia ze dobra 300 W ciagnie ostro obladowane sprzety i sie nic nie dzieje.Twierdza ze nie ma sensu kupowac mocniejszych zasilaczy do uzytku domowego - ze to poprostu bajer.

 

nie wiem jak sie do tego odniesc zwlaszcza ze maja od wielu wielu lat doczynienia z rozbudowanymi komputerami ktore maja zasliczae 300 W.

 

moze jednak sprobuje to odpalic na tym modcomie 300 W ?

 

wydac 300 zl za 420 W zawsze mam czas :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...