Skocz do zawartości
birdman

Chcesz kupić ZASILACZ ?? Nie wiesz jaki ?? Zajrzyj !!

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam taki problemik, kupilem wlasnie (bo dobrze o nim pisaliscie)modecoma 350gtf do starego kompa. kupilem bo jak zobacyzlem napiecia w biosie to byly slabe, np 12V bylo 12,6 wiec raczej juz za duzo. komp to asus a7v266ex duron 950 gf 4 mx 440 czyli sprzet raczej slaby. na modecomie napiecie jest 12.3 czy ono czasem nie jes za duze? przeciez ten sprzet to staroc wiec nie powinien ciagnac duzo pradu. a moze po prostu to asus to wszystko zle odczytuje? wogole to piszecie zeby napiecia mierzyc miernikiem, ile takie cudo kosztuje i gdzie to kupic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logan"]a ja mam taki problemik, kupilem wlasnie (bo dobrze o nim pisaliscie)modecoma 350gtf do starego kompa. kupilem bo jak zobacyzlem napiecia w biosie to byly slabe, np 12V bylo 12,6 wiec raczej juz za duzo. komp to asus a7v266ex duron 950 gf 4 mx 440 czyli sprzet raczej slaby. na modecomie napiecie jest 12.3 czy ono czasem nie jes za duze? przeciez ten sprzet to staroc wiec nie powinien ciagnac duzo pradu. a moze po prostu to asus to wszystko zle odczytuje? wogole to piszecie zeby napiecia mierzyc miernikiem, ile takie cudo kosztuje i gdzie to kupic?

sluchaj nie patrz sie na plyte tylko miernik :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już pisał na temat HuntKeya? Ten temacik jest b. długi i nie chce mi się caych 17tu stron czytać.

Uważam że HuntKey HK 400XP to jeden z najlepszych zasilaczy 400W obecnie dostępnych na rynku.

Pewnie zaraz będą się sypały gromy na mnie ale taka jest prawda.

Na benchmarku był test. Szkoda że tak mało obiektywny. Dostali w przesyłce zasilacz z uszkodzoną obudową w trakcie transportu, a napisali że się żle blach schodzą.]

Mam ten zasilacz i jest b. cichy. Napięcia trzyma z dokładnością do 0,08V, co spawdzałem miernikiem. Także gwarancja 3lata d2d jest na plus tej firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już pisał na temat HuntKeya? Ten temacik jest b. długi i nie chce mi się caych 17tu stron czytać.

Uważam że HuntKey HK 400XP to jeden z najlepszych zasilaczy 400W obecnie dostępnych na rynku.

Pewnie zaraz będą się sypały gromy na mnie ale taka jest prawda.

Na benchmarku był test. Szkoda że tak mało obiektywny. Dostali w przesyłce zasilacz z uszkodzoną obudową w trakcie transportu, a napisali że się żle blach schodzą.]

Mam ten zasilacz i jest b. cichy. Napięcia trzyma z dokładnością do 0,08V, co spawdzałem miernikiem. Także gwarancja 3lata d2d jest na plus tej firmy.

a co maja blachy do elektroniki czlowieku :lol: :lol: :?: http://www.benchmark.pl/artykuly/testy/zas...P400-60PFN.html zobatrz to jest lepsza 400 od huntkeya ale nie oto mi chodzio ten cytat " O ile w przypadku innych Mode Com'ów nie było żadnych zastrzeżeń, to powyższy model miał luzy pomiędzy blachami pokrywy. Ewentualność wpadania blach w drgania i wibracje, z pewnością nie jest czymś pożądanym przy tej klasie zasilacza.

Parametry podane przez producenta FSP400 są dobre, typowe dla mocy 400W." i co tesz blach ni tak byly ale jakos problemu z napieciami nie bylo :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już pisał na temat HuntKeya? Ten temacik jest b. długi i nie chce mi się caych 17tu stron czytać.

Uważam że HuntKey HK 400XP to jeden z najlepszych zasilaczy 400W obecnie dostępnych na rynku.

Pewnie zaraz będą się sypały gromy na mnie ale taka jest prawda.

Na benchmarku był test. Szkoda że tak mało obiektywny. Dostali w przesyłce zasilacz z uszkodzoną obudową w trakcie transportu, a napisali że się żle blach schodzą.]

Mam ten zasilacz i jest b. cichy. Napięcia trzyma z dokładnością do 0,08V, co spawdzałem miernikiem. Także gwarancja 3lata d2d jest na plus tej firmy.

a co maja blachy do elektroniki czlowieku :lol: :lol: :?: http://www.benchmark.pl/artykuly/testy/zas...P400-60PFN.html zobatrz to jest lepsza 400 od huntkeya ale nie oto mi chodzio ten cytat " O ile w przypadku innych Mode Com'ów nie było żadnych zastrzeżeń, to powyższy model miał luzy pomiędzy blachami pokrywy. Ewentualność wpadania blach w drgania i wibracje, z pewnością nie jest czymś pożądanym przy tej klasie zasilacza.

Parametry podane przez producenta FSP400 są dobre, typowe dla mocy 400W." i co tesz blach ni tak byly ale jakos problemu z napieciami nie bylo :wink:

Czy ja napisałem że Blachy mają coś wspólnego z elektroniką? Wróć do podstawówki i naucz się czytać. :wink:

Według mnie nie można testować uszkodzonego zasilacza co benchmark wyrażnie zrobił, podam przykład HK 300XP. Obejrzyjcie zdjęćie i powiedzcie czy nie widać że blachy są źle skręcone albo wgięte( widać szparę?)

http://www.benchmark.pl/artykuly/testy/zas...0XP/blaszka.jpg

Albo ktoś przy nim grzebał albo zrobiono to specjalnie żeby pogrążyć konkurencję. Poprostu gnębią HuntKeya aż miło patrzeć!

Co do tego Modekoma to nie jestem przekonany żeby zasiłka z jednym wentylem 80ką (pewnie ze 2500RPM) była cichsza od zasiłki ze 120mm wentylem na 1200RPM z regulacją obrotów. Napewno jeżeli chodzi o napięcia to są porównywalne.

Wydajność Modecoma jest niższa przy pełnym obciążeniu o 5%.

Hunt Keya ma lepsze parametry dla 3 i 12V.

Nie wierzyśz to sprawdź a później podyskutujemy.

 

http://www.modecom.pl/strona.php?197

http://www.huntkey.pl/opis.php?title=Zasil...0-XP%20Silencer

 

Tu masz strony do obydwóch producentów.

Nadal twierdzę że HuntKey jest lepszy od Modecoma. Nie mówiąc już że jest o 100PLN tańszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już pisał na temat HuntKeya? Ten temacik jest b. długi i nie chce mi się caych 17tu stron czytać.

Uważam że HuntKey HK 400XP to jeden z najlepszych zasilaczy 400W obecnie dostępnych na rynku.

Pewnie zaraz będą się sypały gromy na mnie ale taka jest prawda.

Na benchmarku był test. Szkoda że tak mało obiektywny. Dostali w przesyłce zasilacz z uszkodzoną obudową w trakcie transportu, a napisali że się żle blach schodzą.]

Mam ten zasilacz i jest b. cichy. Napięcia trzyma z dokładnością do 0,08V, co spawdzałem miernikiem. Także gwarancja 3lata d2d jest na plus tej firmy.

a co maja blachy do elektroniki czlowieku :lol: :lol: :?: http://www.benchmark.pl/artykuly/testy/zas...P400-60PFN.html zobatrz to jest lepsza 400 od huntkeya ale nie oto mi chodzio ten cytat " O ile w przypadku innych Mode Com'ów nie było żadnych zastrzeżeń, to powyższy model miał luzy pomiędzy blachami pokrywy. Ewentualność wpadania blach w drgania i wibracje, z pewnością nie jest czymś pożądanym przy tej klasie zasilacza.

Parametry podane przez producenta FSP400 są dobre, typowe dla mocy 400W." i co tesz blach ni tak byly ale jakos problemu z napieciami nie bylo :wink:

Czy ja napisałem że Blachy mają coś wspólnego z elektroniką? Wróć do podstawówki i naucz się czytać. :wink:

Według mnie nie można testować uszkodzonego zasilacza co benchmark wyrażnie zrobił, podam przykład HK 300XP. Obejrzyjcie zdjęćie i powiedzcie czy nie widać że blachy są źle skręcone albo wgięte( widać szparę?)

http://www.benchmark.pl/artykuly/testy/zas...0XP/blaszka.jpg

Albo ktoś przy nim grzebał albo zrobiono to specjalnie żeby pogrążyć konkurencję. Poprostu gnębią HuntKeya aż miło patrzeć!

Co do tego Modekoma to nie jestem przekonany żeby zasiłka z jednym wentylem 80ką (pewnie ze 2500RPM) była cichsza od zasiłki ze 120mm wentylem na 1200RPM z regulacją obrotów. Napewno jeżeli chodzi o napięcia to są porównywalne.

co do huntkeya powiem tak jak mam wydac 200zl na ta 300 to wole kupic modecoma na fortronie jest pewny a do tego o 70 zl tanszy :wink: a co do 400 czy ona kiedys byla testowana na profesjonalnym sprzecie?? bo ten modecom wyciaga realnie 452watty a huntkey to zagadka chociarz wiadomo ze 300xp to pomylka jest :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HuntKey jest Bardziej wydajny o 5%. (przez co mniej się grzeje)

Ma wyższe parametry obciążeniowe (popatrz na tabele)

A testy możesz przeczytać tu znajdziesz linki:http://www.huntkey.pl/index.php?id=recenzje

huntkey 400 wydjaniejsza od modecom 400 popatrz testy tego modecoma http://www.tomshardware.pl/howto/20030609/...upplies-18.html widzisz pokaz mi huntkeya pod takim obciarzeniem :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio odwiedziłem jakieś nowe aukcje

na stronie: www.aukcje.mlo.pl

ale zdziwiło mnie to że są zupełnie za darmo,

myślałem że allegro ma znowu jakieś

partnerskie aukcje takie jak z wp czy onet ale nie te są za darmo

i inna firma jest właścicielem

jak na razie to coś tam sobie powystawiałem zobaczę jak to się

rozwinie chyba będę pierwszy co opisuje ten serwis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HuntKey jest Bardziej wydajny o 5%. (przez co mniej się grzeje)

Ma wyższe parametry obciążeniowe (popatrz na tabele)

A testy możesz przeczytać tu znajdziesz linki:http://www.huntkey.pl/index.php?id=recenzje

huntkey 400 wydjaniejsza od modecom 400 popatrz testy tego modecoma http://www.tomshardware.pl/howto/20030609/...upplies-18.html widzisz pokaz mi huntkeya pod takim obciarzeniem :wink:
Proszę bardzo:

http://www.frazpc.pl/artykuly_wyswietl/233

 

A ty jestes dalej jak ten koń z klapkami na oczach "tylko Modecom".

A poza tym powinieneś zainwestować w słownik ortograficzny :lol:

 

HuntKey ma wydajność większą o 5% od Modecoma przy pełnym obciążeniu.

A wartości maksymalnych obciążeń to:

HK:

+5V 40A

+12V 22A

+3,3V 30A

-12V 0,8A

-5V 0,5A

+5 Vsb 2A

a Modecom:

+5V 40A

+12V 15A

+3,3V 28A

-12V 0,8A

-5V 0,3A

+5Vsb 2A

A więc Modecom ma te parametry słabsze. Niestety kolego to są fakty. 8)

A więc HuntKey górą!!!!!!!

Do tego jest jeszcze o stówę tańszy!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HuntKey jest Bardziej wydajny o 5%. (przez co mniej się grzeje)

Ma wyższe parametry obciążeniowe (popatrz na tabele)

A testy możesz przeczytać tu znajdziesz linki:http://www.huntkey.pl/index.php?id=recenzje

huntkey 400 wydjaniejsza od modecom 400 popatrz testy tego modecoma http://www.tomshardware.pl/howto/20030609/...upplies-18.html widzisz pokaz mi huntkeya pod takim obciarzeniem :wink:
Proszę bardzo:

http://www.frazpc.pl/artykuly_wyswietl/233

 

A ty jestes dalej jak ten koń z klapkami na oczach "tylko Modecom".

A poza tym powinieneś zainwestować w słownik ortograficzny :lol:

 

HuntKey ma wydajność większą o 5% od Modecoma przy pełnym obciążeniu.

A wartości maksymalnych obciążeń to:

HK:

+5V 40A

+12V 22A

+3,3V 30A

-12V 0,8A

-5V 0,5A

+5 Vsb 2A

a Modecom:

+5V 40A

+12V 15A

+3,3V 28A

-12V 0,8A

-5V 0,3A

+5Vsb 2A

A więc Modecom ma te parametry słabsze. Niestety kolego to są fakty. 8)

A więc HuntKey górą!!!!!!!

Do tego jest jeszcze o stówę tańszy!!!!!!!

buahah na czym to bylo testowane czlowieku na toms i na benchmarku maja specjalne urzadzenia obciarzajace i jak widzisz dlatego o 100zl jest drozszy dlatego ze w srodku ma wiecej elektroniki niz huntkey spojrz sie w srodek :wink: a jeszce sprawnosc przy maksymalnym obciarzeniu modecoma wyniosla 78 % :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już ci napisałem że benchmarkowi nie wierzę! Są beznadziejni robią test uszkodzonego zasilacza i piszą bzdury.

Nie mogą napisać że coś jest lepsze jeżeli nie są sponsorowani przez tą firmę.

A ty nie potrafisz spojrzeć prawdzie w oczy.

Takie urządzenia to zrobi każdy lepszy elektronik. A jak będzie chciał to po testach napisze co będzie chciał i w takiej formie jaka mu się będzie podobać. Powiedź czy te portale prowadzą sklepy? jeżeli tak to jakie?

 

Jeżeli chodzi o wnętrze to różnica jest taka że modecom ma większy radiator bo musi mieć przy 65% wydajności (taką podaje producenci chyba wiedzą najlepiej co piszą) i tak małym wentylu.

W HuntKeyu radiator jest mniejszy bo mniej ciepła się wydziela a wntyl 120mm daje wystarczające chłodzenie.

 

Jeszcze jedno pytanie. Wiesz dlaczego Benchmark nie robił testu HK400XP? Jak będziesz bardzo nalegał to ci powiem. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już ci napisałem że benchmarkowi nie wierzę! Są beznadziejni robią test uszkodzonego zasilacza i piszą bzdury.

Nie mogą napisać że coś jest lepsze jeżeli nie są sponsorowani przez tą firmę.

A ty nie potrafisz spojrzeć prawdzie w oczy.

Takie urządzenia to zrobi każdy lepszy elektronik. A jak będzie chciał to po testach napisze co będzie chciał i w takiej formie jaka mu się będzie podobać. Powiedź czy te portale prowadzą sklepy? jeżeli tak to jakie?

 

Jeżeli chodzi o wnętrze to rużnica jest taka że modecom ma większy radiator bo musi mieć przy 65% wydajności (taką podaje producenci chyba wiedzą najlepiej co piszą) i tak małym wentylu.  

W HuntKeyu radiator jest mniejszy bo mniej ciepła się wydziela a wntyl 120mm daje wystarczające chłodzenie.

 

Jeszcze jedno pytanie. Wiesz dlaczego Benchmark nie robił testu HK400XP? Jak będziesz bardzo nalegał to ci powiem. :wink:

sluchaj ty to jakis dziwny jestes uwazasz ze spisek zrobili na huntkeya buahaha powiedz ktory zasilacz lepszy modecom 350gtf czy 300xp huntkey jeden 138zl drugi 200zl :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty mi wyjeżdżasz z 350 a 300W? Gdzie to wyczytałeś?

Skoro tak twierdzisz to kup se codegena 400W za 100PLN

Benchmark nie dostał HK400XP do testów bo po tym jak obsmarowali Hunt Keya 300W to stwierdzili że nie ma sensu wysyłać skoro i tak nie napiszą prawdy. A prawda w oczy kole...

Poczytaj sobie inne testy...

Modecom to podróba i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty mi wyjeżdżasz z 350 a 300W? Gdzie to wyczytałeś?

Skoro tak twierdzisz to kup se codegena 400W za 100PLN

Benchmark nie dostał HK400XP do testów bo po tym jak obsmarowali Hunt Keya 300W to stwierdzili że nie ma sensu wysyłać skoro i tak nie napiszą prawdy. A prawda w oczy kole...

Poczytaj sobie inne testy...

Modecom to podróba i tyle.

buahah podroba czego sluchaj te modecomy to oem fortrona ia ta 350gtf jest sto razy lepszym produktem niz ten smieszny huntkey za 200zl :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widzę po twoim podpisie :lol: musiałeś sobie napisać NOISE KILER że niby taki cichy :lol: . Nie może być cichy z wentylkiem 80 pewnie ma jakieś 2500 RPM i daje czadu jak odkurzacz. :lol: Jakbyś sobie założył HK 400XP to byś wiedział co to cisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widzę po twoim podpisie :lol:  musiałeś sobie napisać NOISE KILER że niby taki cichy :lol: .  Nie może być cichy z wentylkiem 80 pewnie ma jakieś 2500 RPM i daje czadu jak odkurzacz. :lol: Jakbyś sobie założył HK 400XP to byś wiedział co to cisza.

co ty masz do ciszy ja mowie o wydajnosci czlowieku za 138zl masz lepszy zasiacz niz ten humtkey a jak ktos uwaza ze jest glosny za brdzo to kupuje sobie papsta i masz wydajniejszy i ichsza zasilke od tego 300xp huntkeya :lol: i co ty na to :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aleś się czepił tej 300ki? Jesteś taki ciemny czy rżniesz głupa?

Ja napisałem że HK400XP jest lepszy od Modecoma MODE COM FSP400-60PFN. :evil:

Wracaj do szkoły i ucz się czytać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aleś się czepił tej 300ki? Jesteś taki ciemny czy rżniesz głupa?

Ja napisałem że HK400XP jest lepszy od Modecoma MODE COM FSP400-60PFN.  :evil:  

Wracaj do szkoły i ucz się czytać!

no bo widzisz jak 300 jest totalnym niewypalem to co ja mam sadzic o 400xp co ?? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno ten HK400 jest lepszy od chiefteca 360df, ktory ma ponoc w testach moc kolo 400W. Co do modecomow to one sa na bebechach fortrona. Mialem 2 fortrony 300W, jeden z 120mm wentylem a drugi z 8. 120mm wyl strasznie i dawal do [gluteus maximus] napiecia, na serio zwalony byl bo mialem 4,5v na linii 5v. Oddalem i dostalem drugiego, niby lepsza wersja. Napiecia mial takie sobie ale sie ostro grzal i cichy raczej nie byl. I nie powiem, wymiekal na 2500mhz i 2v. Pozniej jechalem jakis czas na codezlomie 300W :lol:(4 w moim zyciu) ktory wymiekal na 2300 i 1,9v, ale za to byl cichszy od obu fortronow. Nastepnie zaopatrzylem sie w chiefa360 df. Mam go jeszcze w domu i stwierdzam ze jest solidniej wykonany niz wszystkie zasilacze ktore mialem wczesniej no i jest cichszy. Chief mieknie przy 2600 i 2,1v

 

Po moich wszelkich przejsciach i doswiadczeniach wystrzegam sie zasilaczy z poczatkiem HPC i FSP. Zakupilem enermaxa EG 485AX-VHB(G) SFMA 480 Watt i jestem wniebowziety ;] . Podnioslem juz wszystkie napiecia jakie mialem na plycie dostepne na maxa i a wszystko podkrecalem na freonie do granic mozliwosci i stwierdzam ze go to nie rusza. Moglem miec w tej cenie 550W anteca, ale nie chce, bo ma duuuzo slabsze 12v.

 

To sa moje wlasne odczucia, a nie zadne testy.

 

Tak z ciekawosci Ste3an, miales kiedys inna zasilke niz modecom? mowie o zasilce podobnej klasy lub wyzszej. Reklamujesz modecoma tak jakbys pracowal w marketingu tej firmy. Jak nie miales HK to nie mow ze jest gorszy.

 

Nie lubie jak ktos chwali w kazdym temacie zasilacz ktory zakupil, jaki to on nie jest mocny i cacy a jaki tani i wogole. Wystarczy popatrzec na sprzet posiadacza i juz wiadomo ze cala opinie na temat swojego zasilacza wyrobily w nim testy.

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno ten HK400 jest lepszy od chiefteca 360df, ktory ma ponoc w testach moc kolo 400W. Co do modecomow to one sa na bebechach fortrona. Mialem 2 fortrony 300W, jeden z 120mm wentylem a drugi z 8. 120mm wyl strasznie i dawal do [gluteus maximus] napiecia, na serio zwalony byl bo mialem 4,5v na linii 5v. Oddalem i dostalem drugiego, niby lepsza wersja. Napiecia mial takie sobie ale sie ostro grzal i cichy raczej nie byl. I nie powiem, wymiekal na 2500mhz i 2v. Pozniej jechalem jakis czas na codezlomie 300W :lol:(4 w moim zyciu) ktory wymiekal na 2300 i 1,9v, ale za to byl cichszy od obu fortronow. Nastepnie zaopatrzylem sie w chiefa360 df. Mam go jeszcze w domu i stwierdzam ze jest solidniej wykonany niz wszystkie zasilacze ktore mialem wczesniej no i jest cichszy. Chief mieknie przy 2600 i 2,1v

 

Po moich wszelkich przejsciach i doswiadczeniach wystrzegam sie zasilaczy z poczatkiem HPC i FSP. Zakupilem enermaxa EG 485AX-VHB(G) SFMA 480 Watt i jestem wniebowziety ;] . Podnioslem juz wszystkie napiecia jakie mialem na plycie dostepne na maxa i a wszystko podkrecalem na freonie do granic mozliwosci i stwierdzam ze go to nie rusza. Moglem miec w tej cenie 550W anteca, ale nie chce, bo ma duuuzo slabsze 12v.

 

To sa moje wlasne odczucia, a nie zadne testy.  

 

Tak z ciekawosci Ste3an, miales kiedys inna zasilke niz modecom? mowie o zasilce podobnej klasy lub wyzszej. Reklamujesz modecoma tak jakbys pracowal w marketingu tej firmy. Jak nie miales HK to nie mow ze jest gorszy.  

 

Nie lubie jak ktos chwali w kazdym temacie zasilacz ktory zakupil, jaki to on nie jest mocny i cacy a jaki tani i wogole. Wystarczy popatrzec na sprzet posiadacza i juz wiadomo ze cala opinie na temat swojego zasilacza wyrobily w nim testy.

 

pozdro

sluchaj czlowieku co ty chciales 2v na 300 zrobic to ty niezly jestes :lol: a ja nikogo nie dyskryminuje i sie opdierdol ode mnie mialem w rekach zasilki innych marek rownierz a te hunteky dla mnie jak za 200zl 300w i do tego taka lipa jest dla mnie niewypalem i nie chwale tylko porownywalem wiec nie wiem w czym masz problem jak denerwuja cie te porownania to nie czytaj moich postow problem bedziesz mial z glowy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

denerwuje mnie to ze uwazasz sie w tym temacie za boga, i na wszystkich najezdzasz.

Co to znaczy miales w rekach? testowales na extremalnych ustawieniach? wyciskales 7 poty az do resetu zasilki? jak nie to sie nie odzywaj.

 

O co ci chodzi z tym hk 300W? naucz sie czytac i przeczytaj wczesniejsze posty. Jak dojdziesz do wniosku ze Greggowi chodzi o model 400W to wtedy cos napisz, tylko blagam z sensem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno ten HK400 jest lepszy od chiefteca 360df, ktory ma ponoc w testach moc kolo 400W. Co do modecomow to one sa na bebechach fortrona. Mialem 2 fortrony 300W, jeden z 120mm wentylem a drugi z 8. 120mm wyl strasznie i dawal do [gluteus maximus] napiecia, na serio zwalony byl bo mialem 4,5v na linii 5v. Oddalem i dostalem drugiego, niby lepsza wersja. Napiecia mial takie sobie ale sie ostro grzal i cichy raczej nie byl. I nie powiem, wymiekal na 2500mhz i 2v. Pozniej jechalem jakis czas na codezlomie 300W :lol:(4 w moim zyciu) ktory wymiekal na 2300 i 1,9v, ale za to byl cichszy od obu fortronow. Nastepnie zaopatrzylem sie w chiefa360 df. Mam go jeszcze w domu i stwierdzam ze jest solidniej wykonany niz wszystkie zasilacze ktore mialem wczesniej no i jest cichszy. Chief mieknie przy 2600 i 2,1v

 

Po moich wszelkich przejsciach i doswiadczeniach wystrzegam sie zasilaczy z poczatkiem HPC i FSP. Zakupilem enermaxa EG 485AX-VHB(G) SFMA 480 Watt i jestem wniebowziety ;] . Podnioslem juz wszystkie napiecia jakie mialem na plycie dostepne na maxa i a wszystko podkrecalem na freonie do granic mozliwosci i stwierdzam ze go to nie rusza. Moglem miec w tej cenie 550W anteca, ale nie chce, bo ma duuuzo slabsze 12v.

 

To sa moje wlasne odczucia, a nie zadne testy.  

 

Tak z ciekawosci Ste3an, miales kiedys inna zasilke niz modecom? mowie o zasilce podobnej klasy lub wyzszej. Reklamujesz modecoma tak jakbys pracowal w marketingu tej firmy. Jak nie miales HK to nie mow ze jest gorszy.  

 

Nie lubie jak ktos chwali w kazdym temacie zasilacz ktory zakupil, jaki to on nie jest mocny i cacy a jaki tani i wogole. Wystarczy popatrzec na sprzet posiadacza i juz wiadomo ze cala opinie na temat swojego zasilacza wyrobily w nim testy.

 

pozdro

Jednak jeszcze napiszę bo pojawił się ktos kto naprawdę mądrze pisze ( i bez błędów typu Obciąrzenie)

Miałem kilka zasilaczy. Nawet codeshit wybuchnął mi w kompie (ale byłem pos...ny) na szczęście nic mi się nie stało z kompem. Kondensator...

Teraz mam HuntKeya i jestem b. zadowolony. Czytałem już teksty że ktoś wszedł na forum HK i przeczytał że są głośne i że ludzie się skarżą.

Zgadzam się z tym stwierdzeniem ale....

Miałem podobnie. Jak przyniosłem zasiłke do domu i włączyłem wydawała mi sie zbyt głośna. Tyle złego mogę powiedzieć. Jednak firma b. mile mnie zaskoczyła. Gwarancja D2D sprawiła że w dwa dni po zgłoszeniu chęci wymiany wentyla zjawił sie kurier z nowiutkim wentylkiem (powiem jeszcze że można sobie wybrać nawet świecącego na niebiesko)li że nie tracę gwarancji. Mam teraż b. cichy zasilacz a napięcia (mierzone miernikiem a nie z płyty) mają zaledwie 0,08V różnicy od zakładanych.

Pokażcie mi firme która pozwoli wam grzebać w bebechach zasilacza bez utraty gwary. Napewno nie modecom :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

denerwuje mnie to ze uwazasz sie w tym temacie za boga, i na wszystkich najezdzasz.

Co to znaczy miales w rekach? testowales na extremalnych ustawieniach? wyciskales 7 poty az do resetu zasilki? jak nie to sie nie odzywaj.

 

O co ci chodzi z tym hk 300W? naucz sie czytac i przeczytaj wczesniejsze posty. Jak dojdziesz do wniosku ze Greggowi chodzi o model 400W to wtedy cos napisz, tylko blagam z sensem.

sluchaj jestes smieszny czy ja gregowi ublizylem :?: bo ja jak dobrze widze on mi ublizyl wiec sie tak nie burz za bardzo bo nie masz o co :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...