Skocz do zawartości
birdman

Chcesz kupić ZASILACZ ?? Nie wiesz jaki ?? Zajrzyj !!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BarTweak

Ten zasilacz, ktory wybrales jest wporzo ja polecam Fortrona 350W bo sam mam i jest super wiec moge go polecic z reką na sercu. Przynajmniej jest realne 350W nie tak jak gdzie indziej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie czytalem tych wszstkich postów bo duzo tego ale mam pytanie co sądzicie o CHIEFTECU ATX-212 (410w, 12-cm wentyl) nowy model wiecie.... mam zamaiar go kupic i jak narazie same pozywywy łapie ten zasilacz poniewarz jest zrobiony w nowej technologii i przez Sirtec Electornic na komputroniku same pozytywy w Chipie najnowszym był 2 w teście ma go ktos moze ?? powiedzcie cos wiecej na jego temat bo juz jestem do niego przekonany w 99% ale cos by sie przydalo jeszcze wiedziec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zasilacz, ktory wybrales jest wporzo ja polecam Fortrona 350W bo sam mam i jest super wiec moge go polecic z reką na sercu. Przynajmniej jest realne 350W nie tak jak gdzie indziej...

A ten swoje...

 

nie czytalem tych wszstkich postów bo duzo tego ale mam pytanie co sądzicie o CHIEFTECU ATX-212 (410w, 12-cm wentyl) nowy model wiecie.... mam zamaiar go kupic i jak narazie same pozywywy łapie ten zasilacz poniewarz jest zrobiony w nowej technologii i przez Sirtec Electornic na komputroniku same pozytywy w Chipie najnowszym był 2 w teście ma go ktos moze ?? powiedzcie cos wiecej na jego temat bo juz jestem do niego przekonany w 99% ale cos by sie przydalo jeszcze wiedziec

Dobry wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Topower / Tagan :D

1496255[/snapback]

Antec / Chieftec / Revoltec

 

 

Wypisalem marki, tak jak Ty.

Myslisz, ze to komuś pomoże?

Nie mam nic do Ciebie, ale poprostu

ZAPRZESTAŃ nabijania postów.

To juz sie nudne robi..

 

:/

 

Edytowane przez fipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi!!

Jeszcze ostatnie pytanie:

który z tych dwóch zasilaczy wybrać - Chieftec (ATX-410-212) 410W czy może Chieftec (HPC-420-302-DF) 420W??

Cena jest ta sama, więc nie wiem co mam wybrać.

Pozdrawiam serdecznie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do posta wyzej to cichy moze i tak ale PFC pasywne np i przyszlościowy to on nie jest zbytnio...

 

teraz ja zadam swoje pytanko...

zestaw:

PROCESOR AMD ATHLON 64 3000 OEM (939 pin) VENICE (+ jakis thermalright albo pentagram a pozniej jak bedzie mało OC albo za dużo gotowki to WC)

DFI LanParty UT NF4 Ultra-D s939

GIGACUBE ATI Radeon X700 GT+ 128MB DDR3/128bit TV/DVI PCI-Express

2xDDRAM 512MB PC400 (GOODRAM)

OBUDOWA COLORS-IT L8025-C43 USB/AUDIO 400W CE

 

do tego zasilacz:

Aerocool Aeropower Black Line 450W

i teraz pytanie czy w tej cenie (ok250zł) znajde coś lepszego ? ? ?

na razie interesuje mnie tylko ten przedział cenowy powiedzmy max absolutny to 300zl...

chyba ze upre sie na przetrwanie miesiaca na tym colors-it bez OC i za miesiac kupie Enermax EG485AX-VHB(W) Coolergiant v2.0 albo Aerocool Turbine Power 550W

co o tym sadzicie ? ? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz ja po raz kolejny !! przymierzam sie do zakupu zasilki (ok 200zł) i co mi polecacie ?? komp jak w sygnaturce moze bedzie rozbudowany do A64. musi byc cichy (komp chodzi w nocy przydalo by sie troche snu :P) i musi dobrze 3m napiecia bo komp jest po lekkim OC piszcie propozycje..........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thx... :) co do szefa to pomalu trace zaufajnie ;/ po tym co piszecie na forum raczej odpada....enermaxa w miescie gdzie mieszkam nie dostane toppower calkiem calkiem ale widzialem wersje 400w w cenie 199zł wiec jak juz to tego ale wlasnie tak sobie chodze po stronkach i wpadl mi w oko Tagan 380w napewno go znacie.....tylko ze kady bym musial troszke dozbierac :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... wpadl mi w oko Tagan 380w napewno go znacie.....tylko ze kady bym musial troszke dozbierac :(

1499860[/snapback]

No ten Taganik 380W to jest nie do zdarcia :) Chyba najlepszy wybor, a do tego baaardzo cichy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość BarTweak

No ten Taganik 380W to jest nie do zdarcia icon_smile3.gif Chyba najlepszy wybor, a do tego baaardzo cichy.

Takze mam podobne zdanie na temat tego zasilacza, zatem dozbieraj i masz problem z glowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chce kupic zasilke Modecom 350W pf160 i nie wiem czy to dobry wybor. Mam teraz shajsowatego Codegena 300W i boje sie, ze kiedys mi sie ten caly syf w kompie spali :)

 

mam Athlona 1200, 256 RAMu Infineon, HDD 40gb, mobo ECS K7S5A, HIS Radeon 9600 Pro 256RAM Excalibur, Naped DVD i nagrywarka no i fdd :P

 

No i gdy tylko wlacze jakas gre to mi sie wiesza komp, albo nieraz monitor sie wylaczy. Jest to wina zasilky czy czegos innego, bo sterowniki juz probowalem inne wgrac ale nic nie pomaga :)

 

Co proponujecie i radzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość BarTweak

Proponuje wymienic zasilacz. Radze na cos sprawdzonego.

Edytowane przez Bart17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to juz jestem w 100% pewny cos wybiore ..... tak ogladalem ten tagan naprawde fajny jest i wcale nie az tak kosmicznie drogi jeszcze mnie na niego stac :P jak tylko kupie to napisze jak sie sprawuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa a mam co do tego taganika takie male pytanko.......jaki on na maxa sprzet pociagnie ??? no wiecie jakiego proca itp.... bo kurde prawie 280 zł droga nie chodzi a chcial bym zeby wytrzymal kilka latek ten zasilacz a juz teraz wiem ze moze na pół moze za rok bede robil przesiadke na mocniejszy sprzet !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Potrzebuje zasilacza do 150 zl.Myslalem o tych Modecom lub Chieftec.

Bedzie mial do uciagniecia gigabyta nf4 s.754, athlona 64 2800, 1 gb ramu i redeona x700.

Ktory byscie polecili.Moze jakis inny do 150 zl.

Dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość BarTweak

Nie reklamuje tylko mowie kto sprzedaje i podalem link :-/

Podajac linki do czegos innego nie robisz reklamy ? :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...