Skocz do zawartości
birdman

Chcesz kupić ZASILACZ ?? Nie wiesz jaki ?? Zajrzyj !!

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie na ecs zasilanie idzie z 5v.? sprzęt mam raczej mało prądozerny kusi mnie cena tego chiefteka ATX-1136, chyba że modecom 350gtf do zestawu dorzuce najwyżej1 hdd

teraz mam codegena 300watt a napięcie 12v potrafi skoczyć 12.96 (miernik) przy zwykłych programach , zasiłka ma już 2 lata i tylko czekać jak pociągnie z pół kompa [optymistycznie] .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zajrzyj do recki na głownej :lol:

 

--

ale zeby nie było, że jestem niekoleżeński - Tagan - chociaż tych troche widze pada, potem Be-Quiet, NeoTEC. Sam mam tego ostatniego z wentylem puszczonym na 7V. Jak boisz sie lutownicy bierz Be-Quieta :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Tagan, sam posiadam Tagana 380W a wymienilem go z chiefteca 360 202 ktory jest uwazany za cichy. Tagan wymiata, chief mail ok 1600 rpm a Tagan ma ok... 600rpm. Moj PC jest extremalnie wyciszony (pasyw na NB, HP80C na GPU i Zalman 7000A Cu na min obr na CPU) i wlasnie chief byl najglosniejszym elementem, po zmianie na tagana przestalem slyszec kompa :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o zasilaczu delta DPS-300PB-2A, jakoś nie mogę nic w necie znaleźć na jego temnat a mam okazję go kupić , ceny jeszcze nie znam dokładnej ale nie drogo.

CZY NAPRAWDĘ NIKT NIE ZNA TEGO ZASILACZA, pozatymn pisanie po linku do allegro nie jest zbyt rozsądne bo po miesiącu aukcja zostaje skasowana i nie wiadomo o jakim zasilaczu jest post, a wiem że w tym topicu bylo o deltach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczepie sie pod temat:

 

potrzebuje zasilacza pod zestaw Athlon 1800+ 512mb oraz Radeon 9550 / Gf4 Ti

 

Co bedzie lepszym wyborem Foxconn Deer 350 czy 400W czy jednak troszke pewniejszy Chieftec 300W ?

 

[nie chce sie pakowac w uzywane!]

Zapewne oba zasilacze to solidna marka.

Czy roznica w stabilnosci bedzie zauwazalna ?

 

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=31722483

czy

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=31909791

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnośnie zasilaczy Fortron, http://allegro.pl/show_item.php?item=31854841 czy taki zasilacz będzie wystarczający dla mojej konfiguracji Athlon 1,9 XP Palomino, MSI KT4V, 40 gb 7200, nagrywarka LiteOn, HS Excalibur 9550 128/128, dodatkowy wentyl w obudowie. Jeśli nie to jaką zasilke byście polecili w miare niedrogą a dobrą, bo na jakimś g**nianym megabajcie boje sie kręcić tego radka (a można go podkręcic znacząco przeciez)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadam do "Maslosky" ja na twoim miejscu bym zainwestowal w cos innego ta zasilka z allegro moze i dobra ale jak na moj gust to 250 to moze wystarczyc na styk na twojego kompa a lepiej miec zapas, i pozatym te zassilki moga byc po "reanimacji".

Do "Unckle" ja bym bral na twoim miejscu Anteca chociarz nie ujmuje nic taganowi, ale wieksze zaufanie mam do anteca ale nie lekcewarz tez chiefteca 420:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kiper

topowera można dostać juz w wielu sklepach w tej cenie, choćby w angeli która jest dystrubutorem na polske

 

co do anteca 400sl to motyw jest taki ze tak naprawde bój rozgrywa się pomiędzy budą chiefteca z zasiłką topower 400 w komplecie, a budą anteca z 400sl w komplecie (na bude z zasiłką jest do wydania 600pln)

 

pytanie moje ponawiam:

-topower 400w

-tagan 380w

-antec sl400w

który najlepszy??? - czekam na dalsze sugestie

 

@Jeffrey

nie pękaj na bank pasuje (a czemużto miałby nie pasować hehe)

 

dodatkowo opisze mojeboje z chiefteciem 360w-302-df:

(360-302-df dwa wentyle, active pfc, produkcja sirtec)

ostatnio robiłem testy - mierzyłem napięcia miernikiem

ustawienia 12x200=2400mhz@1,9v pamięci 2,7v, nb 1,6v, grafa niekręcona w tym momencie

wyniki: 3,3v 5v 12v

spoczynek 3,42 5,11 12,02 (sporadyczne wachania 0,01v na 12 i 5 w górę)

prime95 3,42 5,14 11,90 all rock stable

pomiary z molexa i z atx nie różniły się w żadnym przypadku oprócz 12v stress (molex 11,90 ; atx 11,87v)

reszta konfigu w podpisie

to tak gwoli wątpliwości z czym zasiłka daje spokojnie rade:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kiper

topowera można dostać juz w wielu sklepach w tej cenie, choćby w angeli która jest dystrubutorem na polske

 

co do anteca 400sl to motyw jest taki ze tak naprawde bój rozgrywa się pomiędzy budą chiefteca z zasiłką topower 400 w komplecie, a budą anteca z 400sl w komplecie (na bude z zasiłką jest do wydania 600pln)

 

pytanie moje ponawiam:  

-topower 400w  

-tagan 380w  

-antec sl400w  

który najlepszy??? - czekam na dalsze sugestie

 

@Jeffrey

nie pękaj na bank pasuje (a czemużto miałby nie pasować hehe)

 

dodatkowo opisze mojeboje z chiefteciem 360w-302-df:

(360-302-df dwa wentyle, active pfc, produkcja sirtec)  

ostatnio robiłem testy - mierzyłem napięcia miernikiem  

ustawienia 12x200=2400mhz@1,9v pamięci 2,7v, nb 1,6v, grafa niekręcona w tym momencie  

wyniki: 3,3v 5v 12v  

spoczynek 3,42 5,11 12,02 (sporadyczne wachania 0,01v na 12 i 5 w górę)  

prime95 3,42 5,14 11,90 all rock stable  

pomiary z molexa i z atx nie różniły się w żadnym przypadku oprócz 12v stress (molex 11,90 ; atx 11,87v)  

reszta konfigu w podpisie  

to tak gwoli wątpliwości z czym zasiłka daje spokojnie rade:D

Unckle dzieki :) szukalem dokladnie takiej odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy, aż więcej znawców się wypowie. I ja nie pytam dlatego, że wiem, tylko chce poznać Wasze zdanie.

A część quizu to dodatkowo nazwy możecie podać. :)

 

Poza tym miałem i nadal mam dziwne resety podczas ładowania sys i sądziłem, że to zasilacz, a się okazało, że jednak nie (no bo nowy jest a dzieje się to samo - po wnikliwe info zapraszam do AMD>zwiechy systemu (na zimno) <jakoś tak> :P).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...