Skocz do zawartości
birdman

Chcesz kupić ZASILACZ ?? Nie wiesz jaki ?? Zajrzyj !!

Rekomendowane odpowiedzi

Na tego gościa z allegro to ja bym uważał, ma niepoprawne dane adresowe :\  (sprawdzałem).

1401203[/snapback]

Napisalem do tego typa czy moglbym odebrac osobiscie we Wroclawiu i napisal, ze nie ma njamniejszego problemu. Podal odrazu ulice i godziny w ktorych moge wpasc. Narazie nie kupuje, ale wydaje sie jednak byc pewny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam teraz takiego NeoTec-a jak w podpisie. Chcialem zakupic nowy procek Athlon-M 2500 XP , ale dowiedzialem sie od ''gościa'' który sprzedaje te procki, że na moim sprzęcie wyciągne max FSB 200 x 11 , ponieważ mam zły zasilacz, bo NeoTec nie trzyma napięć. Czy sądzicie że potrzebna jest wymiana zasilacza ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO zasilacz to masz bardzo dobry, ale koles tak powiedzial, zeby miec usprawiedliwienie na słaba podkrecalnośc procka... Bo podobno te nowe AXP-M to juz nie takie dziki, jak kiedys...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupic jeden z ponizszych zasilaczy, ktoren by byl najlepszy?

E-Power EP-400P5 400W 

Chieftec HPC-420-302-DF 420W 

Tagan TG380-U01 380W

E-Power EP-450P5 450W

1409937[/snapback]

Z tych mialem tylko tagana i chiefteca i bez watpienia lepszy jest tagan. E-powerow nie mialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z uawgi na to ze komp mi sie co chwile psuje ktorka piłka z mojej strony

Zasilacz za ok 150zł do atx

athlon xp 1700+

geforce fx 520 128mb

512mb ram

seagate barracuda IV 60gb

DVB Sky Star 2

Aueral Vortex 3d - saund card

, prosze o jak najszybsze odpowiedzi

z gory pozdrawiam i dziekuje

p.s chodzi mi o jak najcichszy zasilacz w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z uawgi na to ze komp mi sie co chwile psuje ktorka piłka z mojej strony

Zasilacz za ok 150zł do atx

athlon xp 1700+

geforce fx 520 128mb

512mb ram

seagate barracuda IV 60gb

DVB Sky Star 2

Aueral Vortex 3d - saund card

, prosze o jak najszybsze odpowiedzi

z gory pozdrawiam i dziekuje

p.s chodzi mi o jak najcichszy zasilacz w tej cenie.

1411870[/snapback]

Ja bym na twoim miejscu bral tego. Zasilacz zrobiony prze Delte. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=49195320 Poczytaj sobie o nim opinie na Komputroniku. Bardzo dobre sa :) Ja sam na dniach bede mial tego samego tylko ze wlasnie prosto od Delty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę w tym tygodniu kupić zasilacz, najelpiej zeby cena nie przekraczala 300zl.

Moja konfiguracja:

Athlon XP-M 2500

Abit NF7

Geforce 6600gt

2x512ram

2xHDD

nagrywarka

3xwentylatory

 

Zalezy mi na stabilnych napieciach bo chce podkrecic procesor i grafike.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na Topower'a 450W P5 Titanium? Znajomy chce złożyć zestaw (całkiem niezły  :wink: ) i pytał się mnie, co sądze o tej zasiłce. Myśle że można się nią zainteresować, ale chciałbym znać wasze zdanie. Jeśli chodzi o kompa, to będzie to AMD64 3.0 (s939), 2xGeForce6800 (nie wiem dokladnie jaki). 3HDD (z tego 2 na raidzie), napęd optyczny(może 2), + SB Audigy2 ZS, karta TV, sieciowka Wi-Fi, 1GB RAM, no i troche prądu w zapasie :) Myślicie ze ten Topower da sobie rady? Zależy też na ciszy, bo komp raczej bedzie czasami chodził w nocy.

1406619[/snapback]

Dać radę, da, ale będziesz musiał dokupic cos takiego:

http://zenfist.pl/z.php/cPath/38/products_...-E%20REMIC.html

 

Bo ten topower ma tylko jedno złącze PCI-E. Sam zasilacz jest dość cichy, jednak od razu musisz zdać sobie sprawę z tego, że BĘDZIE słyszalny. Owszem jest to cichy zasilacz, ale każda zasiłka chłodzona wentylatorem jest słyszalna. Inaczej sie nie da. Co do mocy... spokojnie starczy :-) Mamy 26A na +12V.

 

Dołączona grafika

 

Muszę w tym tygodniu kupić zasilacz, najelpiej zeby cena nie przekraczala 300zl.

Moja konfiguracja:

Athlon XP-M 2500

Abit NF7

Geforce 6600gt

2x512ram

2xHDD

nagrywarka

3xwentylatory

 

Zalezy mi na stabilnych napieciach bo chce podkrecic procesor i grafike.

hmm... Tagan TG380-U01? już od 269pln z transportem, w tym przedziale cenowym nie ma chyba lepszego zasilacza B)

Edytowane przez ZenFist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie dotyczące linii +5V. Do czego ona służy i czy ważne jest żeby miała więcej A czy nie? Przeczytałem tyle, że czasami w tańszych płytach zasila procka, a normalnie służy do zasilania napędów. Zastanawiałem się nad takim zasilaczem http://zenfist.pl/z.php/cPath/34/products_...ant%20v2.0.html , przy linii +5V pisze 32A - Tagan 380 i 420W ma więcej. Może mnie ktoś oświecić..??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem codegena 300 i spalil sie[w 3d marku03] razem z plyta i pamiecia

ciekawe czy jak bym mial np. modecona to by tak sie nie zrobilo?

a zrobilo sie tak bo prad zly i nieruwne napiecia na dzielnicy gdy komp muj byl w serwisie jeszcze kilka innych kompow bylo ze spalonymi zasilaczami,

a muj codegen byl na gwarancji [bo wczesniej tez mi sie spalil zasilacz no-name]jednak nie chcieli mi go wymienic :-(hcialem modecona ale

nie bylo innych wsadzili mi codegena350

moze za pare miesiecy wymienie na modecona350 gtc czy cos ale on kosztuje ok120zl albo na chricefca 360-jeszcze drozszy!!!!

moze stanieja te zasilacze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema, krotka pilka jaka zasilka do mojego conf. za ok 60-100zl acha i zamierzam gf2 wymienic na radka 9550

1426957[/snapback]

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=49066492

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=50107207

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=49504535

 

Ja bym bral tego Fortrona z 12cm wentylem, ale wszystkie maja porownywalne mozliwosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema, krotka pilka jaka zasilka do mojego conf. za ok 60-100zl acha i zamierzam gf2 wymienic na radka 9550

1426957[/snapback]

Z tego co widze to w podpisie masz Hunkey 300W który jest wg mnie jest wystarczający do twojego konfiga jak juz chcesz coś kupować to lepiej coś mocniejszego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość BarTweak

Polecam Fortrona mozna dostac za 49zl na allegro z 12-miesieczna gwarancja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry jest ten zasilacz ? i czy jest cichy ? :D

TOPOWER 520W P5 U12 TITANIUM EPS

1431211[/snapback]

kurde ciekawe co jeszcze sprzedawcy dodadzą do nazwy tego zasilacza :lol:

 

niebawem będzie TOPOWER 520W EXTREME TITANIUM EPS SUPER STRONG, kiedy to po prostu

 

Topower TOP-520P5 :-)

http://zenfist.pl/z.php/cPath/28/products_...er%20TOP-520P5/

 

Zasilacz jesrt dobry. Nawet bardzo, ale nieco głośniejszy od braci z dwoma wentylatorami 80mm. Plusem jest to, że nie grzeje się tak jak one :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...