Skocz do zawartości
birdman

Chcesz kupić ZASILACZ ?? Nie wiesz jaki ?? Zajrzyj !!

Rekomendowane odpowiedzi

No to kolejne pytanie z serii: który? :mur:

 

- ModeCom ATX-350GTF 350W nowy z gwar. za 85 zł

- Fortron FSP300-60GTP lub BT naprawiany z allegro za 70 zł + przesyłka

 

naczytalem sie o nich wiele, i szczerze mowiac jeszcze bardziej mi zamieszalo w bani

ma pociagnac to co w podpisie dodatkowo z kreconym procem wiec sprzet przecietny...

 

moze ktos mi sie pomoze zdecydowac? ;]

 

 

EDIT: no i sie zdecydowałem, na nówke ModeCom ATX-350GTF 350W :wink: za kilka dni zdam relacje jak sie sprawuje ;]

Edytowane przez madek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość BarTweak

Zdecydowanie FORTRON 49 zl 12 miechow gwary! Albo tego modecoma, ale jest drozszy o 35 zl! Niby na zasilce sie nie oszczedza, ale ten Fortron uciagnie to z palcem nie powiem gdzie :)

FORTRON, CHIEFTEC, ANTEC to jest trojca najlepszych wg mnie :)

Edytowane przez Bart17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce kupic zasilacz, mam 2 na oku: ENERMAX 365P-VE lub Chieftec HPC-360-202.

 

Jestem już prawie zdecydowany na Enermaxa, ale wiem, że nie jest on zgodny z atx 2.0 w przeciwieństwie do tego Chiefteca. Chciałbym się dowiedzieć czy w przyszłosci kiedy będe modernizował swoj sprzęt, Enermax wystarczy, czy wszystkie płyty beda atx 2.0 lub cos lepszego i ja bede musiał kupować nową zasiłke?

 

Inaczej zadając pytanie: który z tych 2 zasilaczy jest b. przyszłosciowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co kup topower 350 wat bo te chiefteci robią coraz gorsze a enermax ma problemy na linii 3.3v ale każda sztuka może inaczej sie zachowywać ,ale topowera można polecić z czystym sumieniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn że zamiast  pod obciażeniem spadać  to rośnie napiecie na tej linii  ktoś  na forum robił testy i tak się zachowywał

1445115[/snapback]

daj prosze spokój nie nie wypisuj wiecej bredni

 

rózni ludzie rózne rzeczy na forum wypisują i niewiele z tego jeszcze wynika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niedlugim czasie stane w obliczu wyboru mocnej zasilki. Zastanawiam sie nad COOLER MASTER Real Power RS-550-ACLY ATX12V/ EPS12V 550W -

http://www.newegg.com/product/product.asp?...N82E16817171006

jedyna co do mnie nie przemawia to brak odpinanych kabli i oplotu na nich.. Co sadzicie.

 

Dotychczas bylem zdecydowany na Anteca TC550 jednak troche odstrasza mnie brak PFC.. szczegolnie jesli bede musial kupic 2 takie zasilki do kompa..

Macie jakies sensowne alternatywy ? Wazne jest dla mnie aby byl cichy.. a wekstremalny OC nie bede sie bawil :)

 

Godny uwagi wydaje sie tez: http://www.newegg.com/product/product.asp?...N82E16817153024 .. jednak jak na razie CM jest moim faworytem :)

Edytowane przez QuicksilveR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość BarTweak

NeoTEC to po prostu dobry zasilacz za nieduże pieniądze, który poradzi sobie niemalże z każdym zestawem na ustawieniach producenta.

Swiatowa czolowka uzywa Antecow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym kupic taki zasilacz FORTRON ATX FSP245-60GP, ale nie wiem czy uciagnie moj sprzęt??

sempron 2500+@ 2000MHz, 1,65 V

radeon 9550@ 400 gpu, 500 pamięć

płyta asrock k7s8x

dysk 80

cd rom

Na iternetowych kalkulatorach mi wychodzi ok 220 W, czyli praktyczne bez zapasu mocy...

a jeszcze sprzedawca pisze

"Wtyk do płyty głównej nie posiada -5V / obecnie płyty tego napięcia nie wykorzystują"- to naprawdę bez znaczenia?

Ma ktoś może taki, cichy jest?

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=51104310

 

z góry dzieki za odpowiedź -

!pozdrawiam!

Edytowane przez rops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Z powodu ze moja 300 nie wytrzymuje B) mam zamiar kupić zasilacz do 200 zł :]

Miałem kupić Chieftec (ATX-410-212) 410W, ale jeszcze zastanawia mnie nowy (chyba) Chieftec (GPS-450AA-101A) LINK

I jak, poczekać i tego kupić, czy 410, albo inny(ale raczej w tej cenie nic ciekawszego nie widzę)

Edytowane przez S-I-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Od dłuzszego czasu rozgladam sie za przyzwoitym zasilaczem do 150 zl i interesuje mnie konstrukcja Enermax'a ale roznie na forum sie o nim wypowiadaja ludziska inna konstrukcja jest Chieftec HPC360 ale ponoc sa one wadliwe. Jest jeszcze Chieftec GPS350 ale o nim prawie nic nie wiem

Lub inny dobry zasilacz mieszczacy sie w kwocie 150zl

 

Wiec prosze o rade w wyborze zasilacza bo jest to ostatnia i najtrudniejsza w wyborze propozycja dla mnie(wogole nie mam o zasilkach prawie zadnej wiedzy) wiec prosze o pomoc w wyborze najleprzej PSU do konfigu:

 

Asus A7V880

Semp 2400+@2800+

MSI TI4600 128/128 nie krecona

2x256Dual DDR Twinmos 400

LiteON CDRW 52x32x32

WD 80GB 7200/8Mb cache

Seagate 13GB 5400

Dzwiek Trust 5.1 Expert

2wentyle AC w budzie

troche bzdetow jak np. Joy na USB, Printer HP845, czytnik kart MMC i inne pomniejsze bzdety

...a i niedlugo DVD-RW

Pozdrawiam i z gory dzieki z pomoc w wyborze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jaki, bo mój Feel, już za czesto robi zwiechy, czasami dysku albo nagrywarki nie wykryje!!! Jest po prostu źle!!! Procesor chodzi 1333(8x166) i też się czasami zawieeeeeeesza :/

BENITO :] to jaki brać zasilacz(wyżej napisałem swoje propozycje) co o tym sądzisz, albo tak, jaki kupić ~200zł

Edytowane przez S-I-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Już od dłuższego czasu zastanawiam się nad zasiłką, ale ostatnio chodzą mi po głowie dwa : CHIEFTEC 460W ENH-0746GB i ENERMAX EG 465P-VE, więc który lepszy ?? A może inne propozycje ?? Sprzęt to co w opisie + dojdzie OC grafy i proca bo narazie zasiłka mnie blokuje...:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

nie bierz szefa bo one zeszly na psy

1453643[/snapback]

Modecom 550W bardzo porządna zasiłka- i ostatnio spadły już do 240zł i poniżej :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z zasilaczy jestem zielony jak trawa na wiosne , wiec mam pytanka czym rozni sie zasilacz Ultra x-connect 500W sprzedawany w stanach od tego sprzedawanego w Polsce , oprucz ceny oczywiscie :P . kupowalbym taki : http://www.tigerdirect.com/applications/Se...=876415&CatId=0 tylko Napiszcie co jest z nimi za roznica i czy za ta cene jest cos lepszego w Polsce (choc watpie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa... Czy taki TopPower jest dobry i warty uwagi, czy może lepiej brać takiego Tagna?

Co ważne: cisza / moc / stabilność - ale tego oczekuje chyba każdy...

Który lepszy, a może jakiś inny... byle cena oscylowała na poziomie ok 400 zł i był aby był "ciut" lepszy od mojego poczciwego Huntkey-a LW-6400H 400W :wink:

Oczywiście ma być aktywne PFC, ale teraz to już chyba norma...

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PUNISHER ten drugi juz lepiej ... poprostu nie stac mnie jak narazie po zakupie grafy, ramu, procka :P

 

moze ktos ma jakas 360,380 taniego jeszcze innego do polecenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=52503685

 

moze go wychaczysz taniej na innych aukcjach, ale raczej bez gwary

 

a taniej to tylko jakies fortronik

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=52815969

 

to ma bebechy tego modecoma, realna wydajnosc ponad 300W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...