Skocz do zawartości
birdman

Chcesz kupić ZASILACZ ?? Nie wiesz jaki ?? Zajrzyj !!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BarTweak

Dziwne... skoro pasuje do abita / asusa / ecs'a to czemu ma nie pasowac do innych plyt :-/ zapytaj sie tych co go maja np. mnie.

Tak ten z tej aukcji bedzie wporzo.

Edytowane przez Bart17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość BarTweak

normalne wejscie ma jak kazda inna plyta na zasilacz czyli 24 piny + to male na 4, a nie zadne serwerowe :-/ :-/ np. abit nf7, w sumie to masz na tych plytach dwa wejscia dla zasilacza...

Edytowane przez Bart17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalne wejscie ma jak kazda inna plyta na zasilacz czyli 24 piny + to male na 4, a nie zadne serwerowe :-/ :-/ np. abit nf7, w sumie to masz na tych plytach dwa wejscia dla zasilacza...

1470468[/snapback]

"Normalne" wejscie ma 20pin+ to osobne na 4 pin. Jesli kupisz zasilke, ktora bedzie miala ta "szeroka" wtyczke 24pinowa, to jej nie podlaczysz do "zwyklych" plyt, bo one maja wejscie 20pin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość BarTweak

hahaha no wlasnie w sumie masz 24 piny ! a to "szerokie" ma 20 pinow, a to male ma 4 piny wiem bo sam mam ten zasilacz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie... DziubekR1 po części ma rację - w moim Fortronie też jest wtyczka szeroka, która ma 24 pin ale nieprawdą jest, że nie można wtedy podłączyć wtyczki do płyty - pomomo faktu, iż gniazdo na płycie ma tylko 20 pin, to po prostu należy podłączyć tak wtyczkę, że 4 pin we wtyczce zostają poza gniazdem. Oczywiście należy patrzeć żeby dobrze podłączyć - najlepiej wzorować się na podłączeniu kabelków w starej zasiłce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do 300 zl do mojego konfigu moze byc ze stanow , mile widziane linki .

 

planuje proca na 2400-2500 Mhz jak pojdzie i grafe krecic reszte widac w signaturze + 2 80x80 wiatraczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość BarTweak

jak wyzej fortron 350 / szef 420 / antec tp 550:]

Edytowane przez Bart17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.monarchcomputer.com/Merchant2/m...2&AFFIL=pg&NR=1

 

ANTEC TRUEPOWER 550W ? ?

 

taki moze byc ? prosze uzytkownikow tej zasilki o slowa komentarza , oraz wszystkich czy bedzie ok i przyszlosciowo i wystarczajaco mocy :)

 

wiadomo ze nie tylko do obecnego sprzetu ale na przyszlosc tez czy styknie.

Edytowane przez KEILTNH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi może polecić jakiś niezły zasilacz przy budżecie 900 zł i zamiarem kupienia GF 6600 GT (ok. 720 zł chyba zapłacę) niestety problemem jest to, że musze mieć zasilacz starego typu to znaczy ATA, a nie SATA ?? help plizz

 

Jeśli coś pokiełbasiłem to adminowi zostawiam pole do popisu :huh:

Edytowane przez Snooz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi może polecić jakiś niezły zasilacz przy budżecie 900 zł i zamiarem kupienia GF 6600 GT (ok. 720 zł chyba zapłacę) niestety problemem jest to, że musze mieć zasilacz starego typu to znaczy ATA, a nie SATA ?? help plizz

 

Jeśli coś pokiełbasiłem to adminowi zostawiam pole do popisu  :huh:

1474422[/snapback]

mysle ze costakiego wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Topower P6 420W

Wyniki pomiorów MBM, narazie nia mam miernika pod ręką.

................Aktualne.....Najniższe..... Najwyższe.....Średnio

+3,3............+3,39..........+3,36..........+3,39..........+3,38

+5,00..........+5,05...........+5,00.........+5,05..........+5,04

+12,00........+11,05.........+11,05........+11,05........+11,05

-12,00.........-12,07..........-12,07.........-12,07.........-12,07

-5,00............-5,06............- 5,06...........-5,06...........-5,06

Edytowane przez Son-Goku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moich miernych wiadomości wynika, że za mało V na linii +12V. Zmierz miernikiem, będziesz miał pewność...

1474562[/snapback]

No pewnie, że mało. dałem tylko tak żeby pokazać jak tzyma napięcia. MBM bierze temp. z czujników na płycie, a do nich nie mozna mieć 100% zaufania

Edytowane przez Son-Goku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej powiedcie co do mojego kompa +r9550 do 90~70zl? ModeCom ATX-350GTF 350W PFC??? on ma wtyczke 20pin czy szeroką 24pin?

Edytowane przez bjabrzyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej powiedcie co do mojego kompa +r9550 do 90~70zl? ModeCom ATX-350GTF 350W PFC??? on ma wtyczke 20pin czy szeroką 24pin?

1474863[/snapback]

20-pin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość BarTweak

Jak masz A64 i dwa dyski sata to mozliwe, ze nie trzymaja... ja nie mialem wiec nie powiem spytaj tych co maja ja moge polecic kazdemu z reka na sercu fortrony!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale ten fortron co polecasz to jest 350W, a za tą cene moge mieć chiefa 420 czy tam 400. Tylko słyszałem, ze nie trzymają napiec, jak to jest?

Aha, ten zasilacz będzie musiał uciągnąć zamiast aktualnego mojego Athlona XP to Athlona 64 i to w okolicach 3Ghz, bo teraz kupuje zasilacz i nie chce go zmieniac za pare miechów przy zmianie procka (przy okazji płyty głównej). Także chyba ta 400 pójdzie Chief, nie? ;)

Edytowane przez dax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość BarTweak

Taa za fortrona na pewno nie kupisz szefa bo fortron nowka kosztuje cos kolo 60 zl, a szef cos kolo 140 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...