Skocz do zawartości
biathlon

V-Rally 3

Rekomendowane odpowiedzi

wozki jezdza jakby ten asfalt byl pokryty lodem. totalnie nie da sie jezdic :/

 

ga na antku 2.4ghz ti4200 i 512 ramu w 1024/176 i datalach na maxa popierdzielala az milo, ale ten model jazdy :(

 

jak mozna tak gre zpartolic to ja nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po zmniejszeniu detali smiga ok. Co do sterowania to na klawie jest rzeczywscie nieciekawie ale na kierze jest lepiej. 3ba dac czulosc na maxa i ok.

Gra nie jest wybitna ale ma pare fajnych pomyslow: np. mozna nie ukonczyc rajdu z powodu usterek ktore trudno nie miec, usterki naprawde CZUC, ustawienia maja wplyw na jazde.

Dla mnie gra ok tylko sterowanie nie najlepsze choc mozna przezyc.

P.S. Fajnie sie slizga na sniegu - to jest extra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba szkoda czasu na to badziewie, nie bedę w to grał....widać,że nie chciało się chłopakom dopracować konwersji, gierka działa jak chce, na niektórych konfigach nie da się grać i jeszcze wygląda do d....spuszczam to z wodą w moim WC....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam v-rally 3 i niestety sie nie wlancza :(

Otoz klima w plik exe zeby uruchmic gre pojaiwa sie okienko na 1 sekune i znika i tyle :( nic sie wiecej nie dzieje co jest nie tak z gra czy z moim kompem Athln 1.8 256 ram sdr ge forc 2 mx versja ster 4523

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...