Skocz do zawartości
RS

Darek przegral !!!!!!!!!!!!! :((((((

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to jest jakaś kompletna kpnia... :oops: komentatorzy pzez całą walke pie_prza ze darek spokojnie wygrywa na punkty itp. meksykanczyk cały czas sie "klei" i ucieka.

Jak dlamnie to jest jakieś nieporozumienie... dobrze chociaz ze darek przyjał to ze spokojem. Czekam na reważ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A my amerykanom pomagamy walczyć w Iraku :roll: :evil:

PS.I chce zaznaczyć że od samego początku nie popieram walki w iraku...żeby nie było...

Ogólnie to mi się (dobry) humor pogorszył i tyle co z tego mam :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mialo byc tak pieknie :/ Komentator: "Mistrza na swoim ringui trzeba pobic, zabic" mi to tam nie wygladalo jakby gonzalez zabijal tigera chyba ze "zabijac" to sa wedlug komentatora ruchy do laskociagu...... eeeh brak mi slow. Jestem zalamany :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ciach!][ciach!][ciach!][ciach!][ciach!] [ciach!][ciach!][ciach!][ciach!][ciach!][ciach!][ciach!][ciach!][ciach!] [ciach!][ciach!][ciach!][ciach!][ciach!][ciach!][ciach!][ciach!][ciach!][ciach!]

[ciach!][ciach!][ciach!]

Wygrał, tego byli pewni:

-trenerzy

-On

-publicznosc

-komentatorzy

-Gonzalez

-Trenerzy gonzaleza

-Sędzia

ALE OCZYWICIE JEDEN [ciach!] :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzieliście trenera Gonzalesa, jak go zobaczyłem to przypomniały mi się filmy o klasztorach i KUNG FU :D

PS. Najkrótszy kawał Świata:

-Kanadyjczyk sędzią :!: :!: :evil:

Serialnie podobny np. do Shimomury w filmie Karate Kid (ileśtam)

 

Ale to i tak mi humoru nie poprawiło :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzieliście trenera Gonzalesa, jak go zobaczyłem to przypomniały mi się filmy o klasztorach i KUNG FU :D

PS. Najkrótszy kawał Świata:

-Kanadyjczyk sędzią :!: :!: :evil:

dokladnie... ten trener z karate kid :) czy siakos tak :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mialo byc tak pieknie :/ Komentator: "Mistrza na swoim ringui trzeba pobic, zabic" mi to tam nie wygladalo jakby gonzalez zabijal tigera chyba ze "zabijac" to sa wedlug komentatora ruchy do laskociagu...... eeeh brak mi slow. Jestem zalamany :(

Idealny komentarz. Nic dodac, nic ujac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

geeeeeeeeeeez ogladalem cala walke i sie tak maxymalnie wscieklem jak uslyszalem ze gonzales wygral ze to szok. przeczyez ci sedzieowie to jakies slepe cioty musza byc kurna przeciez gonzales ledwie sie na nogach trzymal pod koniec i tylko sie lepil do michalczewskiego zeby tylko byc w stanie sie utrzymac na nogach do konca walki. on sam byl przeciez pewien ze przegral i sie cieszyl ze w ogole przetrwal ta walke. ehh posrani ci sedziowe....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzieliście trenera Gonzalesa, jak go zobaczyłem to przypomniały mi się filmy o klasztorach i KUNG FU :D

PS. Najkrótszy kawał Świata:

-Kanadyjczyk sędzią :!: :!: :evil:

dokladnie... ten trener z karate kid :) czy siakos tak :lol:

pan Myiagi :lol:

 

a tak to jest z walkami na punkty, zawsze oszukac mozna.

Jakby go Darek znokautował to by problemu nie bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

je jeb.. gonazles caly czas chował sie do pasa Michalczestkiego jakby cos tam chciał i ten spiker "mamy nowego mistrza" ja zawsze myślełem ze mistrz = najlpeszy - nie.do.<span style="color:red;">[ciach!]</span>nia a tu jakis [xxxxxx] (zeby nie przklinac) dupek i chowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZABIC AMERYKANOW

ZABIC KANADYJCZYKOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

ALE JESTEM WKURWIONY

 

 

 

Ja trzymajcie mnie bo zaraz puszcze z dymem ambasade USA..............

Ta walke na pkt wygral Michalczewski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A Ci sedziowie z kanady i USA to......... dajcie mi ich adres. Poswiece siebie w imie sprawiedliowsci. Jush ja ich rozwale wydymam, nasikam do ust, urwe im jaja i kaze im je zjesc.

A ten gonzales to pedal. Widzieliscie jak sie schylal do przodu? pozycja do zbierania ryzu..

 

 

 

Sorry za slownictwo ale jestem w<span style="color:red;">[ciach!]</span>iony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż - też mnie to zaskoczyło...

 

Co do sędziów - niesprawiedliwe ocenianie odbije się na ich karierze i nie sądzę, żeby o tym nie wiedzieli - wniosek jest prosty...

 

Oglądałem tylko końcówkę walki, więc myslałem, że na początku walki przewaga była po drugiej stronie - z waszych wypowiedzi jednak wnioskuje co innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...