Skocz do zawartości
RS

Darek przegral !!!!!!!!!!!!! :((((((

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie nie ma sie co dziwic, bo trudno zeby jakis POLAK wyrownal, a moze i nawet pobil rekord amerykanina... co by nie mowic za wszystkim stoja PIENIADZE. Szkoda tylko Darka, bo mozna sobie tylko wyobrazic co ten chlopak teraz czuje :( Nie wiem czy to zauwazyliscie, ale to juz 3 walka przegrana przez Polaka w niemczech w dosyc dziwynych okolocznosciach. Zegan przegral na punkty to samo "Diablo" Włodarczyk... co najmniej dziwne to wszystko no, ale pozostawie to bez komentarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do mieszania jakiegos tam sedziego z calym narodem i krajem to poprostu smieszne....

natomiast co do samego wyniku to jest to jeden wielki kop w tyl glowy dla mnie, wydawalo mi sie ze czasy Dona Kinga i remisow w walkach za grube dziesiatki milionow na ktore akurat on stawial..... ten werdykt przypomina mi polski box amatorki, w ktorym takie wałki to rzecz codzienna :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie zenada <span style="color:red;">[ciach!]</span>a! Nie rozumiem. Widzialem walke. Wszyscy widzieli i chyba nikt nie moze uwierzyc!!! Gdzies na jakiejs oficjalnej stronie stajni michalczewskiego jest taki wynik : Michalczewski oddal ciosow 350 (okolo) a Gonzales 720 (okolo) !!!! No przeciez to jeat jakas kpina !!!! Kazdy kto widzial to wie ze to jakies nieporozumienie !!! Normalnie krew zalewa !!! Zdrada normalnie <span style="color:red;">[ciach!]</span>a jego mac !!!! Ktos to wszystko przeciez ustawil !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmmm.... dzis z rana tez mialem o tym topic zakladac ale widze ze juz jest.

 

Moim zdaniem jest to wielka pomylka sedziow. :evil: Tak sie wczoraj wqr... ze szok. Przeciez jak Michalczewski raz pizdna tego Gonzaleza to ten sie tak kiwal ze myslalem ze bedzie NOKAUT. A tu takie rzeczy. Na miejscu Tigera bym sie tak tam wsiekl i obil mordy sedziom :lol:

 

P.S: Nie ulega tez kwesti ze Darek powinien zaskarzyc ten wynik. I moim zdaniem walka powinna byc powtornie rozegrana. A wynik tej anulowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze mowiac tamten frendzel to punktowal michalczewskeigo caly czas wszedzie i kiedy tylko mogl a tiger nic poprostu nie wiem co sie stalo dlaczego go nie lal po ryju tylko probowal go jednym trzasnac ale mu nie wyszlo i tamten go na ponkty ro..zpi...er....niczyl szkoda !!! rewanzyk bedzie i tamten umrze w pierwszej rundzie :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie Darek i tak wyrownal ten rekord, nie wazne czy ktos ma przewzage na poczatku czy na koncu, wygrana to wygrana, tylko szkoda mi Darka ze nie moze sie z niej cieszyc :( mam w [gluteus maximus] tych sendziow mam nadzieje ze nie ujdize im to plazem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ameryka Meksyk Kanada - jeden kontynent - <span style="color:red;">[ciach!]</span>Y LOKALNY PATRIOTYZM !!!!

 

nie wiem kto dobieral tych sedziow

 

Darek wygral tylko u sedziego z Niemiec (kolejny lokolany patriotyzm - chociaz tym razem sluszny)

 

Powinni wybrac chyba jakis azjatow to by bylo sprawiedliwe - DAREK WYGRAL !!!

 

Sadzicie ze bedzie REMATCH ???

 

jestem pewien ze Darek bedzie chcial odbic pas a Gonzalez bedzie trzasl doopa na sama mysl wyjscia jeszcze raz z tygrysem do ringu ...

 

PRZECIEZ ON SAM NIE MOGL UWIERZYC W TO ZE WYGRAL - ZENADA !!!

 

uuuu wywalilem to z siebie wkoncu - wczoraj w nocy net mi nie dzialal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ameryka Meksyk Kanada - jeden kontynent - <font color="#FF0000">[ciach!]</font> LOKALNY PATRIOTYZM !!!!

 

nie wiem kto dobieral tych sedziow

 

Darek wygral tylko u sedziego z Niemiec (kolejny lokolany patriotyzm - chociaz tym razem sluszny)

 

Powinni wybrac chyba jakis azjatow to by bylo sprawiedliwe - DAREK WYGRAL !!!

 

Sadzicie ze bedzie REMATCH ???

 

jestem pewien ze Darek bedzie chcial odbic pas a Gonzalez bedzie trzasl doopa na sama mysl wyjscia jeszcze raz z tygrysem do ringu ...

 

PRZECIEZ ON SAM NIE MOGL UWIERZYC W TO ZE WYGRAL - ZENADA !!!

 

uuuu wywalilem to z siebie wkoncu - wczoraj w nocy net mi nie dzialal ;)

no wlasnie tez sie tak zasstanawiam kto bardziej byl zdziwiony gonzalez ze wygral czy Darek ze przegral ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie nie chce rozpetac wojny ale obejrzalem walke i wydaje mi sie ze Michalczewski by minimalnie slabszy jakis taki malo dynamiczny to prawda ze on caly czas atakowal ale zadawal jakos malo ciosow zaznaczam ze specjalista od boksu nie jestem ale ogladalem wiekszosc walk Michalczewskiego jeszcze w Canal + i ten Tygrys byl jaj nie on :( szkoda. Jednego sie po nim nie spodziewalem klasa po przegranej myslalem ze z niego damski bokser i narwaniec ale prosze jak to mloda polowka zmienia na lepsze :). Miejmy nadzieje ze stoczy ta ostatnia 50 walka na ringu i rozszarpie tego Gonzanalesa tak jak nas do tego przyzwyczail

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moge sie zalozyc ze w tym werdykcei chodzi o wielka kase, napewno naumyslnie doprowadzono zeby 2 sedziowie byli z ameryki i kanady, przeciez teraz mistrze bedzie w usa, bedzie mogl walczyc u siebie - to ogromna kasa, ponadto Rocky Marciano ma dalej swoj rekord.

W usa zrobia z Gonzalesa niewiadomo kogo, pogromce tygrysa, zaraz sie wezma na niego i beda krecic biznes ........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ciach!][ciach!][ciach!][ciach!][ciach!] [ciach!][ciach!][ciach!][ciach!][ciach!][ciach!][ciach!][ciach!][ciach!] [ciach!][ciach!][ciach!][ciach!][ciach!][ciach!][ciach!][ciach!][ciach!][ciach!]

[ciach!][ciach!][ciach!]

Wygrał, tego byli pewni:

-trenerzy

-On

-publicznosc

-komentatorzy

-Gonzalez

-Trenerzy gonzaleza

-Sędzia

ALE OCZYWICIE JEDEN [ciach!]popieram !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...