Skocz do zawartości
Novak10

SB Live! CT4760 martwy?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Mam kartę wymienioną w tytule. Pochodzi ona z zestawu platinium - pozłacane wyjścia) i jest z nią problem. Gdy prubuję ja zainstalować na win XP komp sie restartuje. Na win 98 mogę ją zainstalować, ale następnie przy włączeniu dowolnego pliku muzycznego wyskakuje błędzik. Czy da się z nią coś jeszcze zrobić? Z góry dzięki. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takiego livea tyle że 1024 mam podobone błędy :( nieraz komputer się wogóle nie włącza, dy miałem kartę graficzną na pci a live włożyłem do wyższego pci, windows wykrywał ją. Natomiast nie dało rady zainstalować Liveware :( karta działała jako sb16 (emulacja) Teraz z kartą AGP po włożeniu tego live`a komp albo się nie uruchamia albo działa niestabilnie :( Mam jeszcze Audigy, ale wkrótce składam odtwarzacz divx i zależy mi na tym aby tego livea jakoś odpalić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Mam kartę wymienioną w tytule. Pochodzi ona z zestawu platinium - pozłacane wyjścia) i jest z nią problem. Gdy prubuję ja zainstalować na win XP komp sie restartuje. Na win 98 mogę ją zainstalować, ale następnie przy włączeniu dowolnego pliku muzycznego wyskakuje błędzik. Czy da się z nią coś jeszcze zrobić? Z góry dzięki. Pozdrawiam

Najprawdopodobniej jednak jest to problem sterowników.

Creative nie wspierało nie wspiera i nie bedzie wspierało kart OEM!

Kiedyś miałem problem z SBLive 1024 (ct4830): świetnie grała na win9x i Me, nigdy nie udało mi się jej uruchomić na win2k czy winXP: poszła do Żyda.

Jakbyś pytał się o sterowniki to udzielę Ci standardowej odpowiedzi Creative: zwróć się po sterowniki do tego od kogo kupiłeś kartę.

A prywatnie: może uda Ci się znaleść pasujące sterowniki od: Dell'a, IBM'a, Siemens'a itd itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...