Skocz do zawartości
mic_s

Narodowy Test Inteligencji

Rekomendowane odpowiedzi

Z tymi latami to też tak różnie - no bo jeżeli brać jeszcze miesiące pod uwagę, to tamten z czerwca ma już 25 lat i 3 miechy, a temu drugiemu brakuje dwa miechy do 25 lat, więc w sumie mają ok 50 lat i 1 miesiąc - tylko, że to bez sensu.

Wcale nie bez sensu tylko właśnie z sensem to może byc wytłumaczenie :P

Po zastanowieniu stwierdzam :lol: że moje wytłumaczenie jednak ma sens - i pewnie własnie o to chodziło - że miesiące się też sumuje - tak na logikę to wychodzi w ten sposób. Stąd razem mają 50 lat.

 

Hmm, czemu wydawało mi sie to bez sensu - chyba zasugerowałem się opniami innych -> no cóż pewnie w wyniku zmęczenia :wink: :lol:

 

No w sumie tak się przyjęło, że jak człowiek ma np. 20 lat i 11 miesięcy, to dalej ma dwadzieścia lat - tak się mówi - mimo, że tak naprawdę, to bardziej jest to 21 niż 20.

 

No tak - w końcu test na inteligencję - trzeba myśleć :lol: :wink: dobrze, że zaznaczyłem 50 lat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://iq.onet.pl/wyniki.html tu sa wyniki tych co brali udzial w tvn czyzby ci co nie ujawnili wstydzili sie czegos??

przrecierz to tylko test :/ ktory w gruncie rzeczy nic nei wnosi do naszego zycia bo za kazdym innym testem bedzie inny wynik !

Też mnie to ciekawi napewno wypadli żałośnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://iq.onet.pl/wyniki.html tu sa wyniki tych co brali udzial w tvn czyzby ci co nie ujawnili wstydzili sie czegos??

przrecierz to tylko test :/ ktory w gruncie rzeczy nic nei wnosi do naszego zycia bo za kazdym innym testem bedzie inny wynik !

Też mnie to ciekawi napewno wypadli żałośnie

Hmmm, ale że Rokita nie ujawnił to sie dziwie, a ja go za inteligentnego człowieka miałem :roll: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne wszyscy z tweaka mieli po 130 a srednia jest 100 :)

ja mialem 107 i mnie to zbytnio nie zrazilo taki test to tylko na chwile jest aktualny, zmienmy pytania ten sam poziom i moga byc juz problemy zeby bylo te 130
Ja miałem 79 wiec nie wpedzej mnie tu w kompleksy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne wszyscy z tweaka mieli po 130 a srednia jest 100 :)

hehe..wiesz kazdy moze napisac ze mial nawet 150 :) (moja kolezanka tak mowila) ale prawda jest taka ze chwala sie ci co maja czym..:)
Nie da sie 150 bo tyle nei bylo max 145. A to ze ktos tu moze tak pisac to fakt bo oszukuje tylko sam siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie mi oszustwo, parę cyferek w tę czy w anus. To przecież tylko cyfry. Aberracje optyczne przy pomiarach Pana Wiertaczka (kiedy to zachodzi dziwne zjawisko - przypuszczalnie mające związek z paralaksą - dodawania kilku centymetrów do faktycznych wskazań) jeszcze mogę pojąć, bo owegoż Wiertaczka można na upartego sprawdzić organoleptycznie. A jakieś tam IQ, EQ czy inne BSE? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wyszło 90. Pomimo, że jestem członkiem Polskiej Mensy. A wiec musiałem uzyskać troche wiecej niz 90 zeby sie tam dostać. A pozatym na http://forum.mensa.org.pl Pisza duzo o tym teście inni członkowie ktorym wyszło po IQ- 70-100. Tam tez pisza czemu ten test nie był testem na IQ tylko na coś innego. Aha mam 15 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...