Skocz do zawartości
???????

pod napieciem - "dresiarze"

Rekomendowane odpowiedzi

kur**

a nie wiecie, co ten jeden z dresow w tym programie mial w ustach??

 

ten co z nim gadali, jakies patyczki na zebach...co to bylo??

bo strasznie seplenil.... ;]

 

elektron-mialem podobna akcje ;]

ucieklem (o dziwo w glanach wysokich ;p ), do klatki na osiedlu...

 

po pewnym czasie wychodze, i slysze text "te.......pacz, to on" (pisownia zgodna z trescia wypowiedzi ;p )

 

najlepsze, ze na poczatku ich n ie widzialem i nie wiedzialem, czy spieprzac w lewo, prawo, czy prosto, ale jakos sie udalo ;]

 

btw. na terenie jakiej dzilenicy to bylo?? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez 4 cztery gdy chodziłem do liceum w sumie oberwało mi się ze 3 razy. Na szczęście nic nie straciłem. Takiemu ścierwu trzeba stawić czoła, najpierw się bałem, ale później mi przeszło. Raz napadła mnie trójka, chcieli mnie zaciągnąć do klatki, chcieli plecak i buty. Dałem jedenemu w mordę i uciekłem.

Po tym zawsze nosiłem metalową rurkę w rękawie. Za drugim razem przydała się ździeliłem dresa w bark a później w kolano, pozostali dwaj uciekli. Za trzecim razem dostałem od dresa parę razy z łokcia w klatę, dwóch mnie trzymało, ale wyrwałem się i obroniłem się (nie zawodna rurka w rękawie :wink: ). Są mocni tylko w grupie, gdy przez przypadek spotkałem tego, któremu przywaliłem parę razy rurką, jak mnie zobaczył to biegiem <span style="color:red;">[ciach!]</span>ł. Nawet przed siebie nie patrzył.

 

Niestety 4 raz oberwało mi się pod Polibudą na przystanku pełnym ludzi bo odebrałem telefon, zareagował i pomógł mi tylko starszy mężczyzna. Naprzeciwko ulicy stało dwóch żołnierzy zero reakcji.

 

Trzeba stawiać czynny opór i liczyć tylko na siebie. Musimy ścierwu pokazać, że się nie boimy. Bo wejdą nam całkowicie na głowę :!: :!: :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja za 40 minut musze jechać z Ursusa-przez WOLE-BEMOWO- na Bielanach mam Angielski

To jest dopiero jazda

Mieszkałem przez rok na Bielanach w bloku, każdego weekendu robili sobie imprezy na klatkach. Policja oczywiście tylko przejeżdżała, bała się wejść. Podsumowując, raz w tygodniu była niszczona winda, przynajmniej 3 osoby na miesiąc były dotkliwie pobite, spłonął jeden samochód, kilka zostało ukradzionych, chyba z 12 razy podpalany zsyp itp. kompletnie zdemolowane klatki, piwnice. Handel narkotykami, blok był koło jakiejś szkoły. Raz ktoś zadzwonił na policję, to zniszczyli skrzynki telefoniczne w piwnicy, przez 5 dni nie było telefonów, a dodatkowo piwnice zostały zalane, wyłamany zawór.

 

Szkoda komentarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah.. ide na pociag a jakiegos goscia 4 biło. Gosc 40 lat. Podeszlam to tego co go chcial kopnac i mu w nery i kolano. Drugo jak zobaczyl mnie to niewiedzial co robic bo ten co mial 40 lat sie wyrwal (wysoki, ale w 4 nie dal rady). 2 udieklo a 2 kanary zlapali.

 

A tak szczerze to nie ma sie co ich bac i nie pokazac ze sie boimy. Mnie jeszcze ani razu nie zaczepili. (moze dlatego ze mam 190cm wzrostu i 85kilo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz mniej powodów widzę aby w przyszłości mieszkać w tym kraju.

Podatki

Politycy

Dresiarze

Zostałem "skrojony" w zeszłym roku i straciłem Nokię 6310.

Później bałem się jeździć na angielski, zdarzało się nawet, że jeździłem taksówkami na zajęcia dodatkowe. Teraz w tym roku zastanawiam się do którego liceum pójść i chyba wybiore jakieś co jest blisko albo jakieś dobre prywatne gdzie chodzą ludzie, którzy nie potrzebują kraść.

Prytocze to Wawa szkola prywatna "NAZARETANKI" co droga osoba cpa itd :/ mam tam znajomych !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tia.. ja tam jestem mikrus , 175 i 70 kg ale jak by przyszlo co do czego to mysle ze wolalbym walczyc , niz oddac cos i chodze w dlugich glanach wiec ciezko by mi bylo spieprzyc:/. poza tym nie mozna im pokazywac ze sie boimy , takich sqrwysynow trzeba tepic za wszelka cene. zaluje tylko ze juz sie rozbestwili , tak jak pod napieciem ten madry koles , ktory twierdzil ze nie kradnie tylko sobie bierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja za 40 minut musze jechać z Ursusa-przez WOLE-BEMOWO- na Bielanach mam Angielski

To jest dopiero jazda

Mieszkałem przez rok na Bielanach w bloku, każdego weekendu robili sobie imprezy na klatkach. Policja oczywiście tylko przejeżdżała, bała się wejść. Podsumowując, raz w tygodniu była niszczona winda, przynajmniej 3 osoby na miesiąc były dotkliwie pobite, spłonął jeden samochód, kilka zostało ukradzionych, chyba z 12 razy podpalany zsyp itp. kompletnie zdemolowane klatki, piwnice. Handel narkotykami, blok był koło jakiejś szkoły. Raz ktoś zadzwonił na policję, to zniszczyli skrzynki telefoniczne w piwnicy, przez 5 dni nie było telefonów, a dodatkowo piwnice zostały zalane, wyłamany zawór.

 

Szkoda komentarza.

wawrzyszew, czy chomiczowka?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba zcane nosic rurke mam taka 20cm w piwnicy :D

ja tez mam oglnei problem z drechami Ci w polshe przy tych z bxl to jest nic! Ostanio na przerwie spokojnie sobie ide a tu zaczepia mnei "derch". mowi : "kasa i telefon" mowie ze nie mam , zawola swoich kolegow i co milem zrobic oddalem :/ . JA z nimi nie zaczynam omijam z daleka ale trafilem wrrrrrrrrr . Do nich najlepiej sie nie odzywac ignorowac! na paly nie ide bo to i tak nic nei da :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tia.. ja tam jestem mikrus , 175 i 70 kg ale jak by przyszlo co do czego to mysle ze wolalbym walczyc , niz oddac cos i chodze w dlugich glanach wiec ciezko by mi bylo spieprzyc:/. poza tym nie mozna im pokazywac ze sie boimy , takich sqrwysynow trzeba tepic za wszelka cene. zaluje tylko ze juz sie rozbestwili , tak jak pod napieciem ten madry koles , ktory twierdzil ze nie kradnie tylko sobie bierze.

Stawiaj sie tak dalej zobaczymy kiedy ktorys wbije ci noz w plecy ! oni sa do wszystkiego zdolni, widziaels chyba co sie dzieje po meczachw lasach an zadymach noze siekiery itd oni maja podobny sprzet :;!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz kiedys wklejalem....

Dołączona grafikajuz kiedys wklejalem....

I co ci da to jedenu przywalisz to jutro mozesz zycia nie miec !

wiem ;]

 

ale zajrzyj do topicu "to teraz mnie okradli i do tego pobili" or something ;]

 

pisalem tam, ze dla mnie wazniejsze jest by mnie nie okradli ;]

jestem materialista ;]

 

a ta rurka, to tak bardziej w formie joke-a :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja za 40 minut musze jechać z Ursusa-przez WOLE-BEMOWO- na Bielanach mam Angielski

To jest dopiero jazda

Mieszkałem przez rok na Bielanach w bloku, każdego weekendu robili sobie imprezy na klatkach. Policja oczywiście tylko przejeżdżała, bała się wejść. Podsumowując, raz w tygodniu była niszczona winda, przynajmniej 3 osoby na miesiąc były dotkliwie pobite, spłonął jeden samochód, kilka zostało ukradzionych, chyba z 12 razy podpalany zsyp itp. kompletnie zdemolowane klatki, piwnice. Handel narkotykami, blok był koło jakiejś szkoły. Raz ktoś zadzwonił na policję, to zniszczyli skrzynki telefoniczne w piwnicy, przez 5 dni nie było telefonów, a dodatkowo piwnice zostały zalane, wyłamany zawór.

 

Szkoda komentarza.

wawrzyszew, czy chomiczowka?? :D

Gorzej :arrow: Dorycka 7 :arrow: os. Wrzeciono to tam gdzie z 5 piętra facet przez okno (blok obok w stronę przystanka tramwajowego) wyskoczył na chodnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...