Skocz do zawartości
marcellus

Max Payne 2 The Fall Of Max Payne // pomoc w grze (SPOILERy)

Rekomendowane odpowiedzi

Plansza zaczyna sie gdy strzela snajper i ucieka laska paina ... pozniej pain odnajduje foty i dowiaduje sie ze byl szpiegowany jednoczesniej skacze po parapetach wyzabijalem wszystkich pozniej wyszedlem korytarzem schodami krętymi do gory i jest tam winda ktora nie dziala i pozniej nie wiem co dalej robic

PROSZE O PODPOWIEDŹ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I cholera znow sie zacialem :(

Jestem w szpitalu, po tym jak strzelilem to tej swojej przelozonej. Wybiegam z sali gdzie ona lezy, potracam kolesia i uciekam na gore po schodach, koles nie goni, wbiegam na gore

Dołączona grafika

 

biegne w lewo, wbiegam do pierwszego pomieszczenia po lewo, mijam zabitego kolesia

Dołączona grafika

 

niestety on nie ma zadnej broni! Biegne dalej przez sale, dobiegam do tych drzwi

Dołączona grafika

 

przebiegam przez nie, a tam wyskakuje 2 kolesi, zabijaja pielegniarki i przy okazji mnie :? Gdzie mam biec, zeby znalezc jakas bron czy wyjscie, bo cholera za duzo tu czasu nie ma na myslenie bo od razu sie jest trupem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja sie zacialem :( Czesc 2 chapter 2, jestem w tym jakims dziwnym budynku(przyjechalem tu w furgonetce sprzataczy), i cholera pozabijalem juz chyba wszystkich ktorzy byli, poszedlem na sama gore, i teraz najwazniejsze, wracajac chyba na dol, spotykam 3 kolesi ubranych na czarno, zabijam ich i w miedzyczasie wybuchaja jakies beczki i przejscie po ktorym szedlem zapada sie. I co teraz dalej? Po tym zapadnietym schodze pietro nizej i w sumei moge wyjsc poza budynek itd, ale nie wiem co dalej. Znajac zycie wyjscie z sytuacji jest banalne :)

 

Brzoza najlepiej załatw tych kolesi tak aby nie trafić w amunicje i szybciutko przez te drzwi.Ja tak zrobiłem i oki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ja też mam problem. Jestem z tym kolesiem z jakąś maskotką na głowie(chyba pamiętacie bo koleś jest śmieszny). Rozwaliłem wszystkich kolesi. Ten z maskotką na głopie wlazł na samochód w garażu i stoi. Przebiegłem całą planszę dookoła kilka razy a on dalej stoi na dachu tego samochodu. Co mam zrobić dalej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A je zastrzele wszystkich swoim pytaniem  :D 

Jak się uzupełnia życie ?  :oops:

Boshh....zbierasz painkillers (apteczki niby) i wciskasz (domyslnie) BACKSPACE (nad enterem strzalka w lewo :lol: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, czytaj uważnie temat, było już o tym! No ale, musisz strzelać w kołki podtrzymujące ten kosz w którym on siedzi! Potem musisz strzelać w kołki podtrzymujące taki <span style="color:red;">[ciach!]</span>lnik w suficie wystający, a na koniec sprzedać Vladowi seryjkę z czegoś ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w Part III Chapter 8 i mam problem. Gdzie trzeba iść. Jestem przy wybuchających beczkach. Wszystkie drzwi są zamknięte.

poczekaj az wybuchnie pierwsza z beczek

wtedy do piwnicy wpadnie Panic Room ;)

wejdz tam i zamknij drzwi, po wybuchu reszty beczek otworz spowrotem drzwi i grasz dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, wstyd ale sie zacialem na poczatku, Part I chapter 4... snajper w budynku na przeciw i musze sie pozniej z niego wydostac. Wyszedlem juz na sama gore praktycznie tego budynku, ostatnie pietro i nie wiem jak sie tam dostac na dach, bo niby dachem jest wyjscie... Prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...