Skocz do zawartości
benek

Rozszerzenia plików - czym otworzyć ten plik?

Rekomendowane odpowiedzi

:!:

 

niektorym ciezko idzie uzywanie wyszukiwarek :P wiec podaje kilka adresow gdzie znajdziemy odpowiedz jaka aplikacja otwiera plik z danym rozszerzeniem (np *.PSP, *.GHO, *.BIN, itd )

 

http://filext.com/

http://www.icdatamaster.com/

http://www.stack.com/file/extension/

 

(jak ktos zna inne niech dorzuci adres)

 

polecam tez zagladanie na forum FAQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie moze pomysl jak wydostac takie pliki ? (screen ponizej)

 

mam winzipa mam winrara , pakiet pakerow w wincmd i zaden program nie widzi takiego rozszerzenia. :?

 

czym to wyladowac ? (w srodku piliki *.bin i jeden *.cue)

 

pliku zadnego nie brakuje (przynajmniej ja nic nie kasowalem ...)

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko plik podzielony Windows Commanderem.. 

najezdzasz na pierwszy i dajesz Scalaj z menu Plik

po 1 - miales racje - scalanie pomoglo ;)

 

po 2 - wyskoczyl komunikat - "scalanie powiodlo sie - plik crc nie dostepny" :?

 

po 3 - calosc "scalila" sie do pliku o rozszerzeniu *.out - i dalej nie wiem jak wypakowac to co jest w srodku :? (parenascie *.bin i jeden *.cue) ...

 

co to za rozszezenie *.OUT ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie miales .crc... w tym crc sa zapisane sumy kontrolne plikow scalonych i ich nazwa. Jesli nie ma crc nie masz pewnosci, ze scalone dane beda poprawne, bo nie mozna tego sprawdzic.. no i nie masz tez informacji o rozszerzeniu pliku, WCmd nadal go widocznie sam (choc o ile pamietam, samemu w takim wypadku podawalo sie nazwe). Zostaje Ci podejrzec kilka pierwszych bajtow pliku i wydedukowac co to na podstawie naglowka (zobacz sobie jakie sa w zipach, rarach.. wystaraczajaco charakterystyczne zeby rozpoznac). Chociaz ja stawiam na zip albo rar, sprobuj to potraktowac WinRar'em.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawy guzik na 001 i wypakuj tutaj... to zwykly winrar...

chyba nie czytales moich wczesniejszych postow ;)

 

FiDO - podpatrzylem ten plik .out i juz pierwszy wyraz to RAR - wiec zmienilem mu rozszerzenie zaczalem wypakowywac a tu zonk ... chce 2 plik :?

 

UPDATE :D

 

ok poradzilem sobie - musialem zmienic te wszystkie pliki z gornego screena z 001, 002 ... na r01, r02 i rozpakowal sie :D

 

dziekie za pomoc ! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Topik będzie co jakiś czas czyszczony, żeby zachował zwartość.

 

W ramach gromadzenia w jednym miejscu: ;)

 

Jak przeczytać informacje zawarte w pliku ze zrzutem pamięci (powstającym przy awariach systemu), czyli w pliku z rozszerzeniem .dmp -- potrzebny jest do tego programik dumpchk.exe, który znajduje się w zestawie Support Tools (płyta instalacyjna Windowsa 2K/XP: support/tools/). Po zainstalowaniu Support Tools wpisujemy w command dumpchk ścieżka_do_pliku (np.: dumpchk c:windowsminidumpmini092603-01.dmp).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak otworzyc plik z rozszerzeniem umod?

Gwoli scislosci. Wiem z czym to ugryzc (Mod do Unreal Tournament), tylko nie wiem jak to ugryzc :[ (po prostu nie daje sie zainstalowac. ) Nie wiem dlaczego -drze sie ze za malo pamieci wirtualnej (co jest bajka bo dostepne 3GB powinno wystarczyc)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aRoo"]Jak otworzyc plik z rozszerzeniem umod?

Gwoli scislosci. Wiem z czym to ugryzc (Mod do Unreal Tournament), tylko nie wiem jak to ugryzc :[ (po prostu nie daje sie zainstalowac. ) Nie wiem dlaczego -drze sie ze za malo pamieci wirtualnej (co jest bajka bo dostepne 3GB powinno wystarczyc)

:evil: :evil: :evil:

 

google->wpisać:umod+file->3 wynik od góry ma tytuł

 

Using Umod files

 

Zacznę mordować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jakim programem edytować pliki *.mpv zgrywane z tunera cyfrowego. Próbowałem Virtual Dubem ale to nie pomaga - mówi, że nie obsługuje tego formatu

Z tego, co wiem, MPV to tylko plik wideo, powinieneś mieć jeszcze MPA (audio). Przed edycją trzeba je połączyć, żeby uzyskać zwykłego mpega, no może niezupełnie zwykłego, bo to mpeg-2. :D Połączyć można je chociażby w programie TMPGEnc (File > MPEG Tools > Simple Multiplex). Program ten umożliwia korzystanie przez pewien czas z kodeka mpeg-2. Robisz więc wynikowy mpeg-2 albo mpeg-1, który potem możesz obrabiać w tym samym programie albo w VirtualDubie (może być potrzebny VD z obsługą mpeg-2).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jakim programem edytować pliki *.mpv zgrywane z tunera cyfrowego. Próbowałem Virtual Dubem ale to nie pomaga - mówi, że nie obsługuje tego formatu

Z tego, co wiem, MPV to tylko plik wideo, powinieneś mieć jeszcze MPA (audio). Przed edycją trzeba je połączyć, żeby uzyskać zwykłego mpega, no może niezupełnie zwykłego, bo to mpeg-2. :D Połączyć można je chociażby w programie TMPGEnc (File > MPEG Tools > Simple Multiplex). Program ten umożliwia korzystanie przez pewien czas z kodeka mpeg-2. Robisz więc wynikowy mpeg-2 albo mpeg-1, który potem możesz obrabiać w tym samym programie albo w VirtualDubie (może być potrzebny VD z obsługą mpeg-2).

Dzięki za odpowiedź !! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

SBuchajcie mam giere Metal Gear Solid (a dokladnie tylko 2 plyte) i tam jest katalog MOVIE (co wydaje mi sie ze to powinny byc filmy/filmiki)

DDV = Xbase Dbfast example Ivadbsp file

Takie wlasnie rozszerzenie maja te pliki :idea: dla ulatwienia zerknelem na te strony co podali koledzy wyzej (BIG THX) i nadal nie wiem czym to otworzyc bo "Xbase Dbfast example Ivadbsp file" niewiele mi mowi.

Mozecie mi powiedziec czym to otworzyc??

Z gory dzieki za odpowiedzi.

Pozdrawiam

Punek

[------]

Fragment niezgodny z regulaminem usunięty przez Miope

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi potrzebny jest program który by odpalił albo przekonwertował

do formatu *.ISO pliki *.FCD (kompresowane/niekompresowane)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jednak to byl rar :)

[chyba <joke>]

no w sumie rar to byl ;)

 

scalanie okazalo sie zbedne ale przynajmniej naprowadzilo FiDO na trop ze zmiana rozszerzenia itd itp - gdybym nie spytal to bym nie rozpakowal i kolo sie zamyka :P

Mi wyskakuje przy probie rozpakowania rarem (po przemianowaniu na rarowskie rozszerzenia) header corrupted - i to w przypadku kilku gier. Cos robie nie tak czy pliki sa uszkodzone? Da sie cos z tym fantem zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...