Skocz do zawartości
benek

Rozszerzenia plików - czym otworzyć ten plik?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lechu1777

Zainstaluj jakiś program którym można montować obrazy np. Alcohol 120% i Ci śie włączy jakbyś włożył płyte bo to chyba jest obraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość aqiulino

Witam, mam problem z otwarciem kilku plików. Są to testy teoretyczne mojego nauczyciela infy - ogólnie paranoja. Zrzuciłem sobie z jego kompa te testy na pendriva, ale nie bardzo wiem czym je otworzyć, są to pliki z rozszerzeniem *.TST. Może Wy wiecie, bo wujek gogle nie wie...

U niego po otwariu wyglądają one jakby z WIN 3.1, takie stare okna, wszystko zielone i szare ;/

Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są to testy teoretyczne mojego nauczyciela infy - ogólnie paranoja. Zrzuciłem sobie z jego kompa te testy na pendriva, ale nie bardzo wiem czym je otworzyć, są to pliki z rozszerzeniem *.TST.

Zapytaj nauczyciela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość aqiulino

Zapytaj nauczyciela.

Problem w tym, że nie moge, bo to jego testy i on na nich uwala wszystkich ucznów :D A ja chciałem go hmm rozwiązać dobrze, ale widzę, że posiadanie testu to jeszcze nie wszystko... debilna informatyka w LO...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość aqiulino

Nie zaglądałem, poszukam. Od rocznika starszego się dowiedziałem, że te testy są pisane progsem pod amige czy tam commodore i odpalane jakimś emulatorem. Co za kretyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam nastepujace pytanie !!!!

 

wlansie zakupilem sobe nagrywarke dvd do telewizora i w taki oto sposob wypalilem sobie zawartosc mojej kamery czyli meczyk z hali //kossz// w formacie mpeg wszystyko ladnie itd...w odtwarzaczu dvd normlanie mi zczytuje natmiast w kompie za fiksa...zadnym programem tego nie odpale....

 

czy ja zlecos nagrywam czy ??? hmmm sam juz niewimie pomocy !!!!!!!!!!

 

aha plik zajmuje ponad 44 bajty

 

zbyt ochopnie napisałem tego posta, z góry sorrka !!!

 

 

 

juz wszytsko pieknie chodzi, jedynie co 3ba bylo zrobic to zfinalizowac...nagrana plyte .....

Edytowane przez JORDAN 23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisze krotko, plik *.nef.

 

Mialem profesjonalna sesje foto i pan zgral mi mase zdjec, wracam do domu i za nic nie moge ich otworzyc.

 

Wiadomo ze to grafika, a sadzac po objetosci to cos podobnego do *.raw, bo jedna fota zajmuje 12MB.

 

Pozdrawiam.

 

edit

 

ok, polecam FastStone MaxView i jest ok.

Edytowane przez kardas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.bin

 

Wiem, że jest to rozszerzenie obrazów płytek, ale chyba nie w tym wypadku.

Mój wykładowca przesłał mi pliki z zadaniami. Niektóre są w formie .doc czyli zwykły Word, ale mam też jeden z rozszerzeniem bin.

 

Power ISO nie łyka tego pliku.

Wszedłem do niego poprzez wtyczkę w totalcommanderze związaną z obrazami płyt i mam tam coś takiego:

 

_rels

docProps

word

[Content_Types].xml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie:

Czym mogę otwierać (podglądać i/lub edytować) pliki z rozszerzeniem .ebm ? Szukałem jeszcze programu do modyfikowania plików .dds ale już sobie poradziłem, natomiast do .ebm nadal nic nie mogę znaleźć :mur: :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.bin

 

Wiem, że jest to rozszerzenie obrazów płytek, ale chyba nie w tym wypadku.

Mój wykładowca przesłał mi pliki z zadaniami. Niektóre są w formie .doc czyli zwykły Word, ale mam też jeden z rozszerzeniem bin.

 

Power ISO nie łyka tego pliku.

Wszedłem do niego poprzez wtyczkę w totalcommanderze związaną z obrazami płyt i mam tam coś takiego:

 

_rels

docProps

word

[Content_Types].xml

Wygląda na Worda. Zmień rozszerzenie na "docx" (MS Office 2007) lub ostatecznie doc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...