Skocz do zawartości
benek

Rozszerzenia plików - czym otworzyć ten plik?

Rekomendowane odpowiedzi

mam giere Master of orion 3 i jakiś cymbał zrobił to z rozszeżeniem *.toast i sitx

 

 

Ok sam sobie odpowiedziałem to jest rozszerzenie Mac Os

 

 

Można to nagrac w nero 6.0 i wyżej!!

Wystarczy wybrać Burn Image, dać pokaż wszystkie pliki, wybrać obraz, powinno się dziwne menu pokać,

Otwiera sie okienko z roznymi opcjami (ja wybieram zawyczaj HFS)

odhaczasz "raw data" , "block size" ustawiasz na 2048 i wypalasz !

 

 

Kurde niestety gra pod Mac Os, szkoda !

Edytowane przez niko2003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim programem moge modyfikowac plik .cab poniewaz przy probie wypakowania albo otworzenia wyskakuje blad z zabezpieczeniem...czy cos podobnego! Wiem na 100% ze jest mozliwa modyfikacja tych plików ale nie wiem jak :D

prosze o pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim programem moge modyfikowac plik .cab

Otworzyć, przejrzeć względnie rozpakować plik .cab możesz przy użyciu "Servant Salamander File Manager" czy "ZipScan", jeśli WinRar czy podobny sobie nie poradzi ;)

 

A czy ktoś znajakiś program, kótry moze otwowrzyć .MDF i .MDS?

Ładnie tak piratować?

:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

Czy wie ktos jak wydobyc muzyke z plikow .WAD z gry "Path of the Neo"?

Probowalem juz Wad Editor''a i Dragon UnPACKer'a.

Pierwszy wogole mi sie nie uruchamial, a drugi nie daje rady :(

Za jakakolwiek pomoc bylbym wdzieczny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czym otworzyć plik z rozszerzeniem CGP?

W DVDFab jest to obraz który można sobie wybrać kedy przegrywamy DVD9 na DVD5. Pod koniec pierwszej płyty pojawia się wtedy obraz z napisem włóż następną płytę. Chciałem sobie coś takiego zrobić samemu, ale nie bardzo wiem czym otwierać i jak tworzyć CGP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam taki problem, zassałem z netu program który normalnie jest podzielony na pliki od *.r00 do *.r36 i do tego są jeszcze pliki z roszerzeniami rar i sfv. Przy próbie rozpakowania okazało się ze brakuje plików r05 i r11, na szczęscie ktoś je dodał tylko zostaly one podzielone w bardzo nietypowy sposób mianowicie *.r05 i *.r05.1, tak samo podzielony został plik r11. Jak takie dwa pliki połączyc ze sobą, Total Commander chce plik crc, winrar wogóle nie akceptuje tej drugiej części podzielonego pliku i czym to scalić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...