Skocz do zawartości
benek

Rozszerzenia plików - czym otworzyć ten plik?

Rekomendowane odpowiedzi

No byly dwie mozliwosci, albo to mogl byc rar albo plik podzielony windows commanderem, bardziej wygladalo mi na to drugie, bo rzadko rary nazywa sie 001, 002 itd. ;)

Przypominam sobie, ze jakas wersja RAR'a dawala wlasnie takie rozszerzenia dla archiwow wieloczesciowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi sie, ze to juz bylo... no ale niech Ci bedzie... Po pierwsze input plugin zeby odtworzyc MPC w Winampie, po drugie output plugin, zeby to zapisac jako mp3, chyba nazywal sie on Lame MP3 Writer czy cos w tym stylu, do tego trzeba chyba dociagnac lame.exe (enkoder mp3) bo wydaje mi sie, ze nie ma go z pluginem. Potem odtwarzasz cala plyte w winampie majac ustawionego jako outpout tego Lame Mp3 Writer'a z odpowiednimi parametrami i czekasz...

 

A tak w ogole to lepiej zostaw MPC jesli Ci to nie jest mocno potrzebne, ma lepsza jakosc i mniej zajmuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to zrobilem podobnie. Mialem plugin IN_MPC a jako wyjscie w winampie ustawilem Nullsoft Disk Writter. Puscilem liste, przerobilo ja na wav'y, ktore pozniej przekonwertowlem na mp3 za pomoca easy cd-da extractor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że moderator wspaniałomyślnie zamknął mój temat, a komuś może się to przydać. W wielu grach występują pliki .bik, są to pliki zarowno audio jaki i video. Rozpakować je można programem RADTools ( do kilku formatów).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co byłoby mi potrzebne do "odtworzenia" filmów (.WMV) ?. Przydałby się jakiś kodek co współgrałby z WinXP Prof (do ww. formatu pliku), ale nie mogę go nigdzie znaleźć.

Jest to bez watpienia film w formacie Windows Media.

Potrzebne sa ci kodeki WMV 7, 8 lub 9. Znajdziesz je w K-Lite Codec Pack.

Mysle tez ze jezeli zainstalujesz Windows Media Player 9, problem bedzie rozwiazany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam problem z .ogm

wiem że ogg to format muzyczny ale pliki które posiadam to filmy więc nie mam pojęcia jak to otworzyć.

poszperałem troche i znalazłem program foobar2000 który teoretycznie je czyta.

jednak moja radość była przedwczesna ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sciagnalem remix pewnego zespolu ktory ma 70min. nagralem go na plyte, ale zauwarzylem ze na kompie sciagnal sie tez plik CUE, jezeli go otworze programem foobar2000 to moge sluchac na kompie tego samego remixu ale modzielonego na 16 plikow. Chcialbym taki remix podzielony na 16 plikow( rzeby nie trzebabylo przewijac tyle czasu tego 70 min. utworu tak dlugo) nagrac na plyte, czy wystarczy nagrac ten plik CUE, czy wieza mi go odtworzy jako 16 utworow, czy trzeba go przerobic?? Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że moderator wspaniałomyślnie zamknął mój temat, a komuś może się to przydać. W wielu grach występują pliki .bik, są to pliki zarowno audio jaki i video. Rozpakować je można programem RADToolsa ( do kilku formatów).

dzieki stary , tego szukalem...ale musi być najnowsza wersja RADToolsa

http://www.radgametools.com/scripts/binkve...er.asp?ver=1.7c

 

:D właśnie wydobylem z .bik ów muzyczke z Battlefield Vietnam swietny , poczciwy rock ; chłopcy przy tej muzie zaglądali 8O śmierci w oczy ze swoich Huey z M16 w dloni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się dołączem czym odczytać pliki *.SMO, szukałem ale nieznalazłem. Są to pliki z muzą z THPS4 którą nabyłem drogą kupna oryginału.

I jeszcze czym można przekonwertować *.3gp na jakiżkolwiek inny format video respektowalny przez edytory video.

Pozdrawiam

Artur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

mam mały problem. Ściągnołem sobie e-książkę Kevin Mitnick- Sztuka Podstępu. tylko że ona jest w takim pliku jak "wow" pierwszy raz słyszę o takim pliku i nie mam zielonego pojęcia jakim programem mogę go otworzyć. :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie moze pomysl jak wydostac takie pliki ? (screen ponizej)

mam winzipa mam winrara , pakiet pakerow w wincmd i zaden program nie widzi takiego rozszerzenia. :?

czym to wyladowac ? (w srodku piliki *.bin i jeden *.cue)

pliku zadnego nie brakuje (przynajmniej ja nic nie kasowalem ...)

Dołączona grafika

584005[/snapback]

 

Zainstaluj sobie Daemon to jest program ktory odczytuje obrazy i mozesz bezproblemowo grac nie uzywajac plyt ( to samo z filmami ) ten program tworzy dodatkowy dysk ( dyski jak chcesz wiecej ) i mozesz do nich wkladac obrazy, program odtwarza ci w tzg dvdroom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...