Skocz do zawartości
Milo

Hidden and Dangerous 2

Rekomendowane odpowiedzi

Mam od wczoraj ...wrazenia pozytywne, ladna grafika ..moze bez rewelacji ale ladna, ladnie wymodelowane postacie i otoczenie, nie jest to moze jakis super wypas ale wporzadku.

Ta gra to taki Silent Storm ale FPP no i realtime a nie turowka.

 

 

Tyle po krotkim (10minutowym) obejrzeniu :roll:

 

P.S. Uruchomilem trening i postac mimo zdefinowanego przycisku od skakania nie skacze, sprawdzalem definiujac na myszce i na klawiaturze, naciskam JUMP i nic..hmm moze cos zle robie....tez tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam od wczoraj ...wrazenia pozytywne, ladna grafika ..moze bez rewelacji ale ladna, ladnie wymodelowane postacie i otoczenie, nie jest to moze jakis super wypas ale wporzadku.

Ta gra to taki Silent Storm ale FPP no i realtime a nie turowka.

 

 

Tyle po krotkim (10minutowym) obejrzeniu  :roll: 

 

P.S. Uruchomilem trening i postac mimo zdefinowanego przycisku od skakania nie skacze, sprawdzalem definiujac na myszce i na klawiaturze, naciskam JUMP i nic..hmm moze cos zle robie....tez tak macie?

Zeby podskoczys trzeba biegnac do przodu, trening jak dla mnie jest beznadziejny ( jakas misja z nurkowaniem w basenie ). Skopałem ta misje i trzeba było trening od poczatku zaczac wiec se darowałem. Odpaliłem kampanie pierwsza misja w śniegu wyglada obiecująco. Jak narazie gra w moich oczach wyglada średnio bez rewelacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc mam problem w nocnej misji ktora polega na obronie zdobytej oazy. Rozwalilem wszystkich piechurow, ale pojazdy opancerzone zatrzymaly sie w jakiejs odleglosci od oazy i tam stoja. Czy mam je zniszczyc? jesli tak to czym , bo nie za bardzo widze taka mozliwosc. Jak przejsc ta misje?, z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam maly problem z misja w austrii, jestem juz na koncu mapy w domku kolo ciezarowki, dokumenty znalazlem ale zebym mogl wsiasc do auta potrzebuje munduru. Jeno nie wiem skad mam wziac ten mundur. Z kazdego napotkanego trupa nie da sie go zdjac i nie wiem co tera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z poprzednia misja uporalem sie wreszcie, ale nast misja okazala sie jeszcze trudniejsza. Jestem w zamku wypelnionym szkopami, mimo tego ze mam na sobie szkopski mundur szczelaja do mnie jak mnie tylko zobacza. Moim zadaniem jest dostarczenie dokumentow jakiemus oficerowi ale jak do niego dosjc nie wiem...poradzcie co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc gre przeszedlem wiec postaram sie pomoc. Dokumenty musisz dostarczyc oficerowi po drugiej stronie placu. po prostu po wyjsciu z pomieszczenia z ktorego koles dzwoni wal prosto i troche w lewo. Jak cos to daj znac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest naprawde godna polecenia, jesli podobala ci sie 1 czesc to tym bardziej powinienes zagrac w 2. Sam sie dziwie dlaczego ta giera nie cieszy sie takim powodzeniem jak Call of duty a jest duzo bardziej interesujaca i trudna patrzac na moje posty :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wejdziesz do budynku co jest ten przetrzymywany gosc na pierwszym piętrze to szybko zabij tych co stoją 1 pokój wczesniej i szturmem odbij Trybianskiego. Musisz to zrobic szybko bo inaczej go zabiją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wyczesalem wszystkich na stacji, wparowalem do budynku, i akurat gostek wychodzil z tego pokoju gdzi siedzial uwieziony Trybianski, strzelilem raz z karabinu i 1 kulka 2 zalatwilem tak ze nie zdazyli zabic zakladnika. hehe ma sie te szczescie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

A powiedzcie mi który rodzja rozgrywki wybraliście; kampania, lonewolf, itd. Bo ja jestem na początku i nie chcę stracić uroku gry. Na razie chodzę z chłopakami i bezproblemowo przeszedłem pierwszy poziom w kampanii. Kolega na lonewolf juz w pierwszej misji był w poważnych opałach.

 

Pozdrawiam

karolski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem już w pierwszej misji. ( gierka jest trudna i musze ją rozpracować)    jak naciskam klawisz S wyświetla mi się nieskończone zadanie.  

 

team must gather at the entrance to the underground

 

co musze zrobic?

 

Pomóżcie....

podejrzewam, ze musisz cala druzyne zebrac u wejscia do podziemi :> :> :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem już w pierwszej misji. ( gierka jest trudna i musze ją rozpracować)    jak naciskam klawisz S wyświetla mi się nieskończone zadanie.  

 

team must gather at the entrance to the underground

 

co musze zrobic?

 

Pomóżcie....

podejrzewam, ze musisz cala druzyne zebrac u wejscia do podziemi :> :> :>

 

ale ja nie mam juz drużyny bo wszyscy padli......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...